Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zajezdnia autobusowa na Czechowie już działa. Milion zł oszczędności na paliwie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 sierpnia 2016 o 15:54 Powrót do artykułu
to niech mpk kupi nowe autobusy, bo wysyłanie w wakacje tych starych wysokopodłogowych jelczy to wstyd !! W ogóle to wstyd takie posiadać w swoim taborze...
Zaloguj się, aby oddać głos
1
A gdzie miasto chce wcisnąć tą zajezdnie na Głuskiej? Może promem po Czerniejówce trolejbusy bedą spływać za Gale i hoop na Unii Lubelskiej, jak tak to popieram "rzadzących" z Ratusza.
0
Rocznie milion zł na paliwie.... hm... A zatrudnienie obsługi w nowych zajezdniach (mechanicy, dyspozytorzy, majstrowie, ochrona itd.) Utrzymanie nowych obiektów, opłaty za energię elektryczną i wiele wiele innych opłat spowoduje oszczędności???? No nie wiem.... Zakup nowych autobusów żeby wyeliminować te 20-letnie, które to dopiero powodują koszty - czyli ciągłe ich naprawy + holowanie z odległych części Lublina w razie awarii+ codzienne zużycie paliwa na pewno większe niż w nowych modelach autobusów. Tego się nie widzi... no cóż Według mnie to nie jest najlepszy pomysł...
0
HMMMMMMM,Lekko licząc ;Dziaka 4 miliony ,budowa 1milon to już 5 lat trzeba czekać na zyski,dalej 1 kierownik sekretarka ,księgowa itp to minimum 30000 tys brutto,kilku mechaników sprzątaczka ochrona powiedzmy 10 osób średnio 4000tys brutto to kolejne 40000tys+podatki +światło+centralne i inne koszty własne około 20000 tys miesięcznie . Razem 90tys x12 miesiecy= 1080000 tysiecy to daje strate co roku 110000tys ach zapomnialem oni juz licza ilosc docelowa ,ale nie wiadomo kiedy ja osiagna Biznes kruka czy żuczka juz sam nie wiem
1
propaganda niczym z PRL. Żuku chyba naginasz z prezesam co do cyferek
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: