Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Abstrahując od krótkowzrocznej polityki obecnego prezydenta miasta wypada zapytać gdzie poza BiP UML pojawiło się obwieszczenie o przetargu na sprzedaż gruntów wymienionych w tym materiale?   Pomijając brak działań oszczędnościowych i restrukturyzacyjnych w Gminie Lublin i jej spółkach należy głośno pytać co wystawione na przetarg jak nie zostanie nam już żadna miejska nieruchomość?   Pytam delegatury służb  specjalnych naszego państwa czy kontrolują obrót miejskimi gruntami, bo takie zbicie ceny na podstawie braku zainteresowania lokalnych kupców urąga wszelkim zasadom XXI wieku.   Pytam jeszcze raz - gdzie poza BiP UML pojawiły się obwieszczenia o planowanym i unieważnionych wcześniej przetargach?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Założę się, że potencjalni kupcy dogadali się żeby nie zgłaszać się do kupna dopóki miasto nie obniży maksymalnie stawek. A ratusz się wciągnął w tę grę...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak nie ma chętnych na kupno to zrezygnować z przetargu. Bo jak tak dalej ten nieudacznik bedzie obnizał cene to wkońcu odda za darmo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyżby Żuk tak sterował przetargami aby kupił ten teren Darek Piątek. No tak, kampania wyborcza się zbliża trzeba zadbać o poparcie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tańsza - tak - czekają znajomi "królika" Gajowy Marucha też czuwa ze spluwą - na królika
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"W grudniowym przetargu jej cena wywoławcza wynosiła 22 milionów zł, w drugim już 18,1 miliona, a teraz jej cena wywoławcza spadła do 16,8 miliona złotych. Ratusz jak na razie nie zraża się niepowodzeniami.   – Nieruchomość o dużej wartości musi być przez odpowiedni czas wyeksponowana na rynku. Inwestor musi przeanalizować swoje możliwości i zebrać pieniądze – mówiła Małgorzata Zdunek, szefowa komisji przetargowej, gdy na poniedziałkową licytację przyszli tylko … dziennikarze."   ... bez komentarza.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie, kupta tą zajezdnie bo budżet miasta się wali na łeb na szyję i nie będzie wypłaty dla mnie i moich znajomych z partii oraz radnych pozatrudnianych w miejskich spółkach typu MPK czy MPWiK !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Lublinie jest już nadmiar powierzchni biurowych do kupna i wynajęcia.Prawdopodobnie nie będzie zbyt wielu chętnych na umoczenie w tym szmalu bo to jest strata.Po otwarciu nowych galerji,hipermarketów,sklepów wielkopowierzchniowych na postawienie na tym terenie nawet hali targowej też nie będzie chętnego bo i po co.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Iwo - tak się skończy.  Tylko myślę że to będzie TBV , prezes często podróżuje z prezydentem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Lublinie jest już nadmiar powierzchni biurowych do kupna i wynajęcia. Prawdopodobnie nie będzie zbyt wielu chętnych na umoczenie w tym szmalu bo to jest strata. Po otwarciu nowych galerji,hipermarketów,sklepów wielkopowierzchniowych na postawienie na tym terenie nawet hali targowej też nie będzie chętnego bo i po co.
  Żuk chce zrobić na siłę z tego miejsca lubelskie Wall Street. A jedyną rzeczą, która w Lublinie jeszcze się opłaca inwestorom to handel (markety) i deweloperka. Nic więcej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To mówisz Koma, że Żuk podróżuje teraz zprezesem TVB a nie Mieczkowską-Czerniak. A to ciekawe :-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: