Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakamuflowane samochody ITD polują na kierowców

Utworzony przez Jan Niezbędny, 3 czerwca 2013 r. o 06:54 Powrót do artykułu
podpalić, pozamiatać i trawkę posadzić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D O K Ł A D N I EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=_BVuqObKuVY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja protestuje przeciwko monitoringowi w sklepach i na ulicach. W tym kraju nie można normalnie niczego ukraść, albo kogoś pobić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ITD- kolejni "wielcy" strażnicy prawa na poziomie straży gminnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej gdyby te komunistyczne czerwone zjeby przeznaczali  kasę na walkę z powodziami,a nie z kierowcami , na budowanie wałów przeciw powodziowych, a nie na tysiące nowych fotoradarów i samolotów do ścigania i szpiclowania kierowców. 6lat kadencji komucho-konfidentów i nic tylko monitoring,szpiclowanie,kablowanie,szczucie jednego na drugiego !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ITD za patrona powinna sobie obrać Feliksa Dzierżyńskiego. Bardzo do nich pasuje. Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle przesłuchiwani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Stwórz problem , nagłaśniaj w mediach , poczekaj aż społeczeństwo bedzie zmęcznone i bedzie błagać o jego rozwiązanie, a przed wyborami rozwiąż problem. I wszyscy będą ci za to wdzięczni i zagłosują na ciebie" Proste? Aż głupio, że się ludzie na to łapią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie przyszło do głowy, żeby przestrzegać przepisy odnośnie prędkości??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja protestuje przeciwko monitoringowi w sklepach i na ulicach. W tym kraju nie można normalnie niczego ukraść, albo kogoś pobić...
Bardzo trany komentarz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej gdyby te komunistyczne czerwone zjeby przeznaczali  kasę na walkę z powodziami,a nie z kierowcami , na budowanie wałów przeciw powodziowych, a nie na tysiące nowych fotoradarów i samolotów do ścigania i szpiclowania kierowców. 6lat kadencji komucho-konfidentów i nic tylko monitoring,szpiclowanie,kablowanie,szczucie jednego na drugiego !!!!!!!
A może te barany co przekraczają dozwolona prędkość zaczęliby jeździć zgodnie z limitami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko oni sie kamuflują ! Widziałem jak na nowej Jana Pawła z ciemnego CITROENA C 3 wyskoczyła policjantka z lizakiem! szok! "dorabiają " grabiąc nas okrutnie! tym bardziej ,że na tej nowe,dwupasmowej drodze nie ma żadnego znaku o prędkości!!! czyli obowiązuje...50/godz.! i kto mi powie ,że chodzi im o bezpicznstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku przestrodze - lubią sobie postać przy wylocie z Lublina na Biłgoraj, jadąc z Lublina po lewej stronie, jakieś 300 - 400 metrów za Stokrotką. Najciekawsze jest to, że blokują tam miejsce kierowcom, którzy chcą się tam zatrzymać by wstąpić do sklepu.   A ktoś kiedyś powiedział, że Polska to dziki kraj i wielu się potem obraziło, ja tam na każdym kroku widzę potwierdzenie tej wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja jak i ITD powinni być tak samo karani a nawet podwójnie za wykroczenia drogowe jak i marnotrawienie pieniędzy podatników!!! Policjanci z drogówki powinni przechodzić psychotesty co najmniej raz w miesiącu i mieć świadomość że całe życie mundur i orzełek na czapce nie będzie go chronił!!!  Czy zna ktoś emerytowanego policjanta normalnego, czy tylko ja znam samych alkoholików, albo wystraszeńców co boją się wyjść na ulice????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko oni sie kamuflują ! Widziałem jak na nowej Jana Pawła z ciemnego CITROENA C 3 wyskoczyła policjantka z lizakiem! szok! "dorabiają " grabiąc nas okrutnie! tym bardziej ,że na tej nowe,dwupasmowej drodze nie ma żadnego znaku o prędkości!!! czyli obowiązuje...50/godz.! i kto mi powie ,że chodzi im o bezpicznstwo!
No to jedź 50, co w tym dziwnego? Pojawią się znaki, to będziesz jeździć szybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podpalić, zaorać i trawę posadzić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może te barany co przekraczają dozwolona prędkość zaczęliby jeździć zgodnie z limitami?
KAPUCHA masz rację, zgodzę się z tobą tylko wtedy, jak te CZERWONE  ZJEBY też będą jeżdzić zgodnie z limitami i będą tak samo przestrzegać prawo na drodze jak inni i PAŁY będą tak samo ich traktować jak ciebie czy mnie. Żadne Qurwa immunitety i żadnych ulg dla tych CZERWONYCH sQrwysynów z grubymi POrtfelami, którzy to prawo przecież tworzą. Węż sobie to do łba i nie pisz bzdur !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W POLSCE KAŻDY KIEROWCA TRAKTOWANY JEST JAK PRZESTĘPCA , PROPONUJĘ ABY PO ZDANIU EGZAMINU NA PRAWKO ODRAZU ZAKLADAĆ KAJDANKI LUB ZABIERAĆ PRAWKO  , CHORY KRAJ !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze jest mieć ochronę przed tymi wystawiaczami mandatów, ja korzystam z Yanosika i jak na razie sobie chwalę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam antyradar.bezbłędnie wykrywa tych śmierdzieli,mogą nawet w sraczu się ukryć a ja 500metrów wczesniej wiem że stoją.dodatkowo używam też CB :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...