Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakamuflowane samochody ITD polują na kierowców

Utworzony przez Jan Niezbędny, 3 czerwca 2013 r. o 06:54 Powrót do artykułu
A  wczoraj , w niedzielę, świeżo oddana trasa S17   w okolicach Kurowa była totalnie zakorkowana. Może to właśnie ITD zajęłaby się tym problemem. Wyciągaczy pieniędzy mamy już sporo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam litewskie tablice i mam ich w du**e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy są wybory na prezydenta Lublina ??? Jak nim zostanę, a tak będzie na pewno  bo przecież wszyscy będziecie na mnie głosować (dam wam dobre posady w ratuszu, dobrą pensję, zatrudnię wasze rodziny i znajomych), pierwsze rozporządzenie będzie o likwidacji darmozjadów SM, drugi o darmowym parkowaniu w mieście, trzecie podwyżki dla wszystkich i obniżki podatków - a co tam likwidacja podatków, niech rząd sizę martwi o budżet .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie mam cb , antyradaru czy jakiegos tam yanosika, świadomie łamiąc przepisy liczę się z konsekwencjami - ponosząc je NIE MAM DO NIKOGO PRETENSJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na nowej drodze do Świdnika przewracają się nowe latarnie "same". Rozmokła ziemia i wszystko się wali. Ot polska jakość wykonania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze jest mieć ochronę przed tymi wystawiaczami mandatów, ja korzystam z Yanosika i jak na razie sobie chwalę
a ja mam antyradar.bezbłędnie wykrywa tych śmierdzieli,mogą nawet w sraczu się ukryć a ja 500metrów wczesniej wiem że stoją.dodatkowo używam też CB :)
a ja mam litewskie tablice i mam ich w du**e.
  A ja - w odróżnieniu od was - mam rozum! Szanuję przepisy i innych użytkowników dróg - zachowuję się jak biały człowiek a nie jak prymitywny dzikus z buszu! I dlatego nie tylko nie boję się żadnych służb, ale ŻĄDAM zwiększenia ilości fotoradarów i znacznego  - pięciokrotnego - podniesienia wysokości mandatów, żeby ta dzicz drogowa przestała wreszcie terroryzować wszystkich wokół!   Btw - pięciokrotny wzrost wysokości mandatów wynika z faktu, iż o tyle właśnie wzrosła średnia pensja od 1995 roku, kiedy to ustalono wysokość mandatów na aktualnym poziomie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze wydarzenia w mieście:   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja - w odróżnieniu od was - mam rozum! Szanuję przepisy i innych użytkowników dróg - zachowuję się jak biały człowiek a nie jak prymitywny dzikus z buszu! I dlatego nie tylko nie boję się żadnych służb, ale ŻĄDAM zwiększenia ilości fotoradarów i znacznego  - pięciokrotnego - podniesienia wysokości mandatów, żeby ta dzicz drogowa przestała wreszcie terroryzować wszystkich wokół!   Btw - pięciokrotny wzrost wysokości mandatów wynika z faktu, iż o tyle właśnie wzrosła średnia pensja od 1995 roku, kiedy to ustalono wysokość mandatów na aktualnym poziomie...
  Brawo! W pełni popieram = 100% racji!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja - w odróżnieniu od was - mam rozum! Szanuję przepisy i innych użytkowników dróg - zachowuję się jak biały człowiek a nie jak prymitywny dzikus z buszu! I dlatego nie tylko nie boję się żadnych służb, ale ŻĄDAM zwiększenia ilości fotoradarów i znacznego  - pięciokrotnego - podniesienia wysokości mandatów, żeby ta dzicz drogowa przestała wreszcie terroryzować wszystkich wokół!   Btw - pięciokrotny wzrost wysokości mandatów wynika z faktu, iż o tyle właśnie wzrosła średnia pensja od 1995 roku, kiedy to ustalono wysokość mandatów na aktualnym poziomie...
Jeżdzisz jak ostatnia CIOTA, a innych dziczą nazywasz BUCU !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja - w odróżnieniu od was - mam rozum! Szanuję przepisy i innych użytkowników dróg - zachowuję się jak biały człowiek a nie jak prymitywny dzikus z buszu! I dlatego nie tylko nie boję się żadnych służb, ale ŻĄDAM zwiększenia ilości fotoradarów i znacznego  - pięciokrotnego - podniesienia wysokości mandatów, żeby ta dzicz drogowa przestała wreszcie terroryzować wszystkich wokół!   Btw - pięciokrotny wzrost wysokości mandatów wynika z faktu, iż o tyle właśnie wzrosła średnia pensja od 1995 roku, kiedy to ustalono wysokość mandatów na aktualnym poziomie...
A jak ty Cwelu wyjężdzasz na drogę , to inni dla własnego bezpieczeństwa powinni zostać w domu. bu.ha.ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ty Cwelu wyjężdzasz na drogę , to inni dla własnego bezpieczeństwa powinni zostać w domu. bu.ha.ha
Hahahaha .. dzieciaku wyluzyj..   Twoja główna wypowiedź ma sens zarazem mówi Nam, że nie masz żadnego doświadczenia w ruchu drogowym poza terenem zabudowanym lub korzystasz z tego przywileju w stopniu znacznie ograniczonym..   Gdybyś choć troszke zainteresował sie tematem i nie żył złudzeniami o swojej zajebistości może ale to może.. moglibysmy konkretnie podyskutować..   Dopóty nie bedzie obwodnic, autostrad, dróg expresowych w ilości choćby dostatecznej, zawsze ale to zawsze ktoś będzie sie spieszył..   W dniu dziesiejszym poza kilkoma wyjatkami ( w/w )nie da się zaplanowac żadnej trasy biorąc pod uwage nawet duży zapas czasu.. Wjeżdzasz na autostrade w godzinach szczytu i stoisz w korku na bramkach do 40 min.. Wjeżdzasz na obwodnice Lublina od Żyrzyna .. przy zjezdzie czekasz ok 40min w godzinach szczytu... to tylko kilka przykładów z wielu ...   Lepsze drogi, bezkolizyjne skrzyzowania etc.. to jest rozwiązanie.. a nie fotoradary i szabrownicy z ITD.. nie masz pojęcia o czym piszesz..   Żaden kierowca nie gania się z wiatrem.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja - w odróżnieniu od was - mam rozum! Szanuję przepisy i innych użytkowników dróg - zachowuję się jak biały człowiek a nie jak prymitywny dzikus z buszu! I dlatego nie tylko nie boję się żadnych służb, ale ŻĄDAM zwiększenia ilości fotoradarów i znacznego  - pięciokrotnego - podniesienia wysokości mandatów, żeby ta dzicz drogowa przestała wreszcie terroryzować wszystkich wokół!   Btw - pięciokrotny wzrost wysokości mandatów wynika z faktu, iż o tyle właśnie wzrosła średnia pensja od 1995 roku, kiedy to ustalono wysokość mandatów na aktualnym poziomie...
Ha,ha.ha,ha jesteś dzieciaku osamotniony w takim myśleniu,  "że masz rozum " tylko ty sam tak uważasz, sąsiedzi,nauczyciel w szkole,lekarz,a nawet listonosz, zupełnie coś innego o tobie mówią i co innego myślą,a wiem to bo mieszkam na przeciwko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja - w odróżnieniu od was - mam rozum! Szanuję przepisy i innych użytkowników dróg - zachowuję się jak biały człowiek a nie jak prymitywny dzikus z buszu! I dlatego nie tylko nie boję się żadnych służb, ale ŻĄDAM zwiększenia ilości fotoradarów i znacznego  - pięciokrotnego - podniesienia wysokości mandatów, żeby ta dzicz drogowa przestała wreszcie terroryzować wszystkich wokół!   Btw - pięciokrotny wzrost wysokości mandatów wynika z faktu, iż o tyle właśnie wzrosła średnia pensja od 1995 roku, kiedy to ustalono wysokość mandatów na aktualnym poziomie...
Abonamentu RTV cycku nie płacisz,a chcesz  podniesienia kwoty mandatów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  STOP - Mobilnym Fotoradarom ITD  AKCJA na FACEBOOKU    https://www.facebook.com/STOP.Mobilnym.Fotoradarom.ITD    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CZY TEN WOZ MA HOMPLOGACJĘ NA HALOGENY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ukryty fotoradar, tajny radiowóz nie wpływają na poprawę bezpieczeństwa  w przeciwieństwie do dobrze widocznych i oznakowanych. Najlepsza prewencja to patrol oznakowanego radiowozu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się najpierw zajmą kierowcami ciężarówek którzy jak się jedzie przepisowo podjeżdżają 2 metry za samochodem i mrugają światłami. Poza tym prędkość na drogach powinna być ograniczana inteligentnymi znakami w zależności od warunków na drodze i natężenia ruchu. Przy dobrych warunkach są miejsca gdzie można by bezpiecznie pojechać szybciej a ograniczenia są ustalane chyba dla warunków zimowych i lodu na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...