Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakaz kąpieli w Zalewie Zemborzyckim. W wodzie pojawiły się sinice

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2017 r. o 18:04 Powrót do artykułu
spokojnie, przecież zawsze jest jeszcze fontanna na Litewskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież ,,dotleniają" wodę cymbały na skuterach i motorówkach! i co nie pomaga?! pogonić tych ,,smrodziarzy" z zalewu! dosyć smrodu i huku! większość chce ciszy i spokoju! wszędzie ich pełno!nawet wjeżdżają w górę rzeki za most na cieniste! kaczki i łabędzie nie mają spokoju!na temat wędkarzy się nie wypowiadam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem, że artykuły piszą gimnazjaliści, ale ktoś starszy, po maturze, powinien to przeczytać przed publikacją. "kąpiel trudno powiedzieć do kiedy będzie obowiązywał zakaz." błędny link: ***wsselublin.pis.gov.pl. interpunkcja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te, doktór miodek, to nie język Polski we szkole. Ważne ze można zrozumić przekaz i jest git!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadzawka jak zwykle czysta :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spuścić wodę do zera, aż zostanie nurt rzeki i pogłębić to bagno. Wybrać tą gnojówkę co lud wierny i sprawiedliwy zostawił. Znajdą się tam liczne ciekawostki. Gwarantuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakaz kąpieli jest wystawiony od piątkowego popołudnia (data publikacji komunikatu: 21.07.2017 r., g. 15.30), a publikacja prasowa pojawia się w poniedziałek o 16.30. w dodatku podany link nie działa - trzeba wpisywać adres bez przedrostka *** ot, poziom "redachtorstwa"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wez to oczysc kto da na to kase?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto w ogole chce wejsc do tej wody?????? Wczesniej bakterie kałowca,teraz sinice, jutro dwu~glowe rekiny. A patologia i tak wejdzie do wody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 tam psy robią kupy, nawet takie grube kloce!! siusiu, oczywiście, też, bezpośrednio do wody! a różne pijane żule leją, grubym strumieniem , jak nikt nie patrzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kąpiel w zalewie zemborzyckim to jak by w***yć do szamba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakaz czy nie, ja nie wiem jak w ogóle i kiedykolwiek można w tym syfie pływać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam już ponad 30 lat i jeszcze nie zdążyłem się wykąpać w zalewie, bo zawsze był syf. Nie wiem czy już skanalizowane zostały wioski powyżej zalewu, czy dalej walą szambo do rzeczki ale już najwyższy czas zrobić z tym porządek. To są jakieś kpiny żeby przez tyle lat nie oczyścić zalewu i zrobić prawdziwej atrakcji turystycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geniusz wolał wydać 50 milionów na fontannę, zamiast zrobić z zalewem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre sobie, zdechłe ryby pływają a te barany się pluskają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...