Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakaz skrętu w ul. Północną. Uwaga na patrole policji

Utworzony przez zlo, 25 kwietnia 2013 r. o 22:00 Powrót do artykułu
ciekawe czy to cos zmieni i skoncza sie wyscigi osiedlowymi uliczkami i bladzenie po osiedlu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ja nie chce skręcać w Sikorskiego z Północnej tylko w Willową to tez muszę zapier..ać na około przez solidarności? bezsens
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem wczoraj akcję na Północnej koło Ducha - trzech "panów władzów" pisało mandaty aż im białem czapeczki podskakiwaly a całkiem spora zatoczka na tym odcinku Północnej zastawiona była autami "przestępców". W normalnym kraju policja kierowałaby ruchem i upominała kierowców ale w tej watykańskiej kolonii pieniądz jest pieniądz, normy sobie policmajstry wyrobili, przykre to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca bombowca napisał:
Widziałem wczoraj akcję na Północnej koło Ducha - trzech "panów władzów" pisało mandaty aż im białem czapeczki podskakiwaly a całkiem spora zatoczka na tym odcinku Północnej zastawiona była autami "przestępców". W normalnym kraju policja kierowałaby ruchem i upominała kierowców ale w tej watykańskiej kolonii pieniądz jest pieniądz, normy sobie policmajstry wyrobili, przykre to.
Czym tu kierować?Jak jesteś tak tępy,że nie rozróżniasz znaków to siedź w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To PiS i panowie Piątek i Więckowski z PO obalili swojego czasu porozumienie z ECHO zakładające budowę skrzyżowania dwupoziomowego na ulicy Sikorskiego, Solidarności i Ducha. Całkiem inaczej by to teraz wyglądało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie. Mogliby postawić zakaz skrętu w lewo na końcu Północnej, wtedy można by pojechać w górę w Willową i prosto w kierunku Warszawy - z tej ostatniej możliwości ucieszyli by się zwłaszcza kierowcy busów (a ich pasażerowie też). A efekt ten sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianin napisał:
Czym tu kierować?Jak jesteś tak tępy,że nie rozróżniasz znaków to siedź w domu.
Jeśli kiedyś wyjedziesz poza Lublin i pojeździsz po miastach zgniłej zachodniej Europy to może zrozumiesz o czym tu mowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bezsensu, żeby tracić ulicę Północną. Ulica ma stać pusta, kiedy mogłyby nią dojeżdżać samochody z Czechowa na Sławin. Wystarczy na wylocie Północnej w Ducha postawić nakaz jazdy w prawo. Zobaczcie sami: https://www.facebook.com/DrogiLublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ADR napisał:
Jeśli kiedyś wyjedziesz poza Lublin i pojeździsz po miastach zgniłej zachodniej Europy to może zrozumiesz o czym tu mowa.
Czy Ty jesteś normalny?Twoim zdaniem cwaniaczków którzy oczywiście doskonale wiedzą że ewidentnie łamią zakaz policja powinna pogłaskać po główce i tłumaczyć:"panie kierowco,no,no,no,tak nie wolno.Niech pan więcej tego nie robi". Pomijając zasadność takiego rozwiązania jest zakaz.Nie wolno wjeżdżać w Północną i koniec dyskusji.Tolerowanie łamania przepisu tylko rozzuchwala cwaniaków którzy uważają,że są mądrzejsi od wszystkich.Uważasz,że na tym Twoim zachodzie jak ktoś ewidentnie i z premedytacją łamie zakazy to nie dostaje mandatu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianin napisał:
Czym tu kierować?Jak jesteś tak tępy,że nie rozróżniasz znaków to siedź w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co się dzieje z Warszawską w stronę miasta? od pon do śr nie było problemu- od wczoraj stoi się prawie od florexpolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Czy Ty jesteś normalny?Twoim zdaniem cwaniaczków którzy oczywiście doskonale wiedzą że ewidentnie łamią zakaz policja powinna pogłaskać po główce i tłumaczyć:"panie kierowco,no,no,no,tak nie wolno.Niech pan więcej tego nie robi". Pomijając zasadność takiego rozwiązania jest zakaz.Nie wolno wjeżdżać w Północną i koniec dyskusji.Tolerowanie łamania przepisu tylko rozzuchwala cwaniaków którzy uważają,że są mądrzejsi od wszystkich.Uważasz,że na tym Twoim zachodzie jak ktoś ewidentnie i z premedytacją łamie zakazy to nie dostaje mandatu?
Czy jestem normalny to temat do dyskusji ale chyba nie tutaj. Jeżeli chodzi o wlepianie mandatów przy okazji reorganizacji ruchu z powodu remontu to uważam to za czystej wody qrewstwo i wykorzystywanie sytuacji do kasowania kierowców, nabijania kasiory i wyrabiania norm mandatów jak to już ktoś tam napisał. Jako że trochę jeżdżę zdarzyła mi się na tym moim "zgniłym zachodzie" podobna sytuacja i nie kosztowało mnie to ani centa. Co innego kierowcy, którzy ewidentnie i z premedytacją łamią przepisy ruchu drogowego nie wynikające z prowadzonych prac na drodze - ale to już nie jest takie proste złapać takiego delikwenta jak zabrać dziecku lizaka czyli czekać aż ktoś złamie zakaz skrętu wprowadzony czasowo. Nie można zakładać, że każdy kto tam wjechał to cwaniaczek. Mam nadzieję, że zostałem zrozumiany, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym kraju policja kierowałaby ruchem i upominała kierowców
Ale przecież tu nie jest normalny kraj.Polak jest tak nauczony że jeżeli nie dostanie mandatu to się jeszcze śmieje z policjanta i innych normalnych kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W cywilizowanym kraju ustawia sie tablice informujące o zmianach ruchu i jego kierunku...tylko nie u nas....Najlepiej postawic znak przed skrzyżowaniem a za nim policję.....niech zarabiają dla miasta???? Sa wyniki.....Jaka organizacja ruchu takie przestrzeganie znaków.....Teraz wynika z tego że północna stała się jednokierunkowa albo slepa ???? Ot inżynieria ruchu znowu dała "d..y" !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ADR napisał:
Czy jestem normalny to temat do dyskusji ale chyba nie tutaj. Jeżeli chodzi o wlepianie mandatów przy okazji reorganizacji ruchu z powodu remontu to uważam to za czystej wody qrewstwo i wykorzystywanie sytuacji do kasowania kierowców, nabijania kasiory i wyrabiania norm mandatów jak to już ktoś tam napisał. Jako że trochę jeżdżę zdarzyła mi się na tym moim "zgniłym zachodzie" podobna sytuacja i nie kosztowało mnie to ani centa. Co innego kierowcy, którzy ewidentnie i z premedytacją łamią przepisy ruchu drogowego nie wynikające z prowadzonych prac na drodze - ale to już nie jest takie proste złapać takiego delikwenta jak zabrać dziecku lizaka czyli czekać aż ktoś złamie zakaz skrętu wprowadzony czasowo. Nie można zakładać, że każdy kto tam wjechał to cwaniaczek. Mam nadzieję, że zostałem zrozumiany, pozdrawiam.
Człowieku nie pisz bredni "Nie można zakładać, że każdy kto tam wjechał to cwaniaczek" - po to właśnie, żeby "nie zakładać" są znaki drogowe. Zakaz skrętu to zakaz skrętu - ze znakiem będziesz pan dyskutować ?! chłopskie myślenie - łoj panie, niechconco żem wjechał, bo ja tu zawsze żem skręcał.. - a policjant ma pewnie z wyrazu twarzy zgadywać czy ma do czynienia z "cwaniakiem" (swoją drogą też mi cwaniactwo hehe) czy z jeżdżącym "na pamięć" Januszem co nie patrzy na znaki.. testy psychologiczne i badanie wariografem jeszcze.. w "cywilizowanym kraju" jak to ktoś napisał wystarczy postawić tablicę inf. - owszem tylko w cywilizowanym kraju ludzie będą tego przestrzegać - a u nas.. widać po forum. Trąbią o tym od tygodnia w mediach lokalnych, stoją znaki.. nie wiem jaki macie problem - czy tak się troszczycie o bliźnich czy sami zarobiliście tam mandat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam zakazali to teraz korki sie robia na polnocnej przed skrzyzowaniem z Al. Kompozytorów Polskich :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czy jadący z Północnej na Sikorskiego mają pierwszeństwo przed tymi co skręcają w lewo na Solidarności jest bardzo dyskusyjne. Jadący z Północnej mają zielone światło i zaraz za sygnalizatorem jest skrzyżowanie z Ducha i sygnalizator dotyczy właśnie tego skrzyżowania, natomiast przed następnym skrzyżowaniem (z Solidarności) mają znak ustąp pierwszeństwa i nie ma tam sygnalizatora. Natomiast jadący Sikorskiego mają za sygnalizatorem tylko jedno skrzyżowanie i mają zielone światło. Podobno było już tam bardzo dużo wypadków i policja różnie traktowała owe zdarzenia ba nawet w sądach były rozbieżne wyroki. A z tym łamaniem prawa to niestety ale widzę że niektórym znowu się uaktywnił kompleks polskości "bo na zachodzie to i tamto". To jest jedynie indywidualny wybór każdego z kierowców - skracam drogę - ryzykuje mandatem. Proste i nie ma tu co się rozwodzić znak stoi i każdy go widzi. Można byłoby również postawić betonowe bloki zamiast policjantów - ale wtedy ani karetka ani nic nie mogłoby przejechać. A bicie piany że policja wyzyskuje kierowców brzmi jak ujadanie jakiegoś niedorośniętego szczeniaka. Kiedyś zabrałem na stopa pewnego młodego człowieka, który urzekł mnie swoją szczerością i zdrowym rozsądkiem w ocenie sytuacji. Mówił: "nie zdałem do następnej klasy bo się nie uczyłem - proste" A ilu by powiedziało "nie zdałem bo ta kur... uwzięła się na mnie albo że nie chcieli mnie przepuścić" Najtrudniej jest oceniać siebie i swoje postępowanie, ale stojąc z boku pewne zachowania są zupełnie jasne do oceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok ale juz solidarnosci jest gotowa wiec prosimy o przywrócenie jazdy w obu kierunkach na północnej ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...