Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Spójrzcie drodzy Państwo na tę gębę, na czoło, pod którym kłębią się myśli i uczucia godne niewątpliwie filozofa i mędrca. Zwróćcie uwagę na oczy wyrażające niezłomność i żelazną wolę oraz prawdziwą miłość bliźniego. Tak tak!Oto wzór! Polaka, patrioty , męża stanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kowalski teraz to jak duchowny sobie żyje :lol: ludzie wpłacają mu kase, a on im nawija to, co chcą usłyszeć   fajny  mam układ, chcę sjebać księdza, polityka, rządzących - płacę na mariana u chojeckiego, a on zrobi to za mnie dosadnie... "z grubej rury"  :D  i nie muszę ruszać dupy z kanapy    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deckert to ten od "Ulic miasta" i rozmowy z Robaczewskim. "Co wy robicie w polityce?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co Marian, opłacało się podlizywać PiS-iorom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kowalski teraz to jak duchowny sobie żyje :lol: ludzie wpłacają mu kase, a on im nawija to, co chcą usłyszeć   fajny  mam układ, chcę sjebać księdza, polityka, rządzących - płacę na mariana u chojeckiego, a on zrobi to za mnie dosadnie... "z grubej rury"  :D  i nie muszę ruszać dupy z kanapy
... no i tak powinno byc... placa za to co lubia dobrowolnie a nie pod przymusem jak abonament i musza sluchac bredni ktore im ktos serwuje w publicznych mediach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy Polska powróci, to tego łysego banderowca eksportujemy skąd jego ród. Polakożerca ten co nazywał Polaków świniami, złodziejami i szmatami nie powinien stąpać po ŚWIĘTEJ POLSKIEJ ZIEMI. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... parlament juz od bardzo dawna jest zdominowany przez idiotow ... teraz trzeba tylko ich wywalić jakimś sposobem ... dla Ciebie mowienie prawdy dosadne jest obrazliwe? wolisz klamstewka gloszone przez pseudo wyksztalconych poniewaz ubieraja je w piekne slowka?
  ulubione zwroty Mariana Kowalskiego w publicznej dyskusji Żywcem wyjęte spod budy z piwem : " w du*** byli i gówno widzieli " " te sku***syny" i temu podobne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeproś, ty proputinowska mendo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak patrzę na tego żałosnego typa, któremu nawet nie wystarczyło inteligencji by zdać maturę, to zastanawiam się jak to możliwe, że w ogóle jakieś media go zapraszają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian ma rację, tylko odważnie mówi to głośno. A w Radio Lublin potrzebna jest "lepsza zmiana", bo jak widać ta dobra wiele nie zmieniła. KOMUCHY są w RL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes radia wyraźnie odcina sie od PIS i np. poseł Kruk . To dobrze potrzebne są obiektywne media a nie pisowskie. tak trzymac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulubione zwroty Mariana Kowalskiego w publicznej dyskusji Żywcem wyjęte spod budy z piwem : " w du*** byli i gówno widzieli " " te sku***syny" i temu podobne
... ok zgadzam sie moglby troche spasowac ze slownictwem ale wyobraz sobie: ktoś widzi, że biegniesz w przepaść a Ty o tym nie wiesz i nagle słyszysz: O kur... zatrzymaj się biegniesz w przepaść! ... a Ty lekceważysz ostrzeżenie biegnąc dalej i zastanawiając się: dlaczego ten gość krzyczał kur... ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze Deckert nie wprowadził w radiu PISowskiej linii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... ok zgadzam sie moglby troche spasowac ze slownictwem ale wyobraz sobie: ktoś widzi, że biegniesz w przepaść a Ty o tym nie wiesz i nagle słyszysz: O kur... zatrzymaj się biegniesz w przepaść! ... a Ty lekceważysz ostrzeżenie biegnąc dalej i zastanawiając się: dlaczego ten gość krzyczał kur... ???
TAK JAK W SMOLEŃSKU... OSTATNIE SŁOWA ku*** mać k.u.u.u.u.urwaaaaaaaaa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra decyzja Radia Lublin. Mocno obiektywnie w porównaniu z TVP czy TVP Info. POpieramy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radio Lublin to jedyne radio w którym codzinnie nie słyszymy o sukcesie programu 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Środowisko narodowościowe, nie nacjonalistyczne. Manipulacja słowna mająca na celu przybliżenie narodowców do nazistów. Widać mało obiektywne to dziennikarstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniek pochwal się przodkami ze wschodu!!! Gdy ludzie się dowiedzą zrozumieją czemu to ogniwo pośrednie teorii Darwina obraża księży i wyzywa POLAKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem niezadowolny ze w narodowym radiu nie ma informacji na temat sukcesów rządu. To sie musi zmienić, narazie polecam TVP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalski - jakie czasy - takie "autorytety".I to w mieście tylu renomowanych wyższych uczelni, w tym 2 uniwersytetów...Żenada. I wszystkim każe się płacić za oglądanie/słuchanie takich typów.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...