Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakazać ryczenia silnikiem? Radny chce strefy ciszy nad Zalewem Zemborzyckim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2016 r. o 07:59 Powrót do artykułu
gość napisał:
Jack Sparrow napisał:
Kompletna BZDURA.Dzwięku motorówki pływającej na srodku zbiornika z brzegu nawet nie słychac.Jedyne czym powinna sumiennie zająć sie policja to SUROWE karanie jełopów pływających blisko brzegów(co przeszkadza głownie wedkarzom).Sam pływam po zalewie i uwazam,ze debili powinno się karać,ale nie uważam,zeby ten hałas był uciążliwy z 500metrów...
uważac to sobie możesz, ale skąd WIESZ, jak to słychac z odległości 500 m, skoro znajdujesz sie na motorówce? A zalew jest jaki jest, od jednego brzegu może i jest 500 m, ale od drugiego sporo mniej...
gość napisał:
A spojrzałeś na mapę nieogarze zanim napisałeś tego błyskotliwego posta ?Zalew ma ponad 3km długości i minimum kilometr szerokości.Pływając sobie środkiem wzdłuż zalewu nie hałasujesz-wiem,bo obserwowałem,słuchałem nie raz z lądu bystrzaku.Jest to na tyle duży akwen,że miejsca wystarczy i dla motorówek i dla wędkarzy.Trzeba tylko się tym miejscem "podzielić" i nie naprzykrzać się innym.A z doświadczenia wiem,że spory odsetek pływających tu motorowodniaków to barany,które za nic mają przepisy i zasady współżycia z pozostałymi i napierają już w porcie pełnym piecem.Upominam takich za każdym razem,gdy tylko zobaczę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cisza nade wszystko! I mordy w kubeł, bo i tak rozdarte gęby nie mają nic do powiedzenia. Przy basenach wyje muzyka - niech sobie wyje, ale niech nie przekracza swym wyciem ogrodzenia, to chyba proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny idiota? Radny najpierw ucisz bandziorków co w krzakach robią burdel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za oczyszczenie zalewu by się wzieli 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...