Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakłady Tytoniowe w Lublinie toną w długach

Utworzony przez pav, 27 czerwca 2014 o 06:30 Powrót do artykułu
Podnieście jeszcze akcyzę na "fajki". Napewno pomoże ;(
Zaloguj się, aby oddać głos
0
głosujcie na PO lemingi. Gratuluję. głosujcie na ZSL chłopki-roztropki. Gratuluje. Głosujcie na TR świńskie ryje z małpką. Gratuluję. Głosujcie na SLD - towarzysze. Gratuluję. Wasza 3 ERPE to okradziony postkomunistyczny skansen.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"ZTL ma coraz większe problemy. W ostatnim miesiącu hipoteka „wzbogaciła” się o ponad 80 tys. zł na rzecz prywatnej spółki. Do tego trzeba doliczyć 25 mln zł roszczeń Urzędu Celnego w Lublinie. ZTL ma ponad 600 tys. zł długu wobec lubelskiego Urzędu Miasta. Do najnowszych zaległości można doliczyć trzy weksle na rzecz funduszu MS Globar Funding z Nowego Jorku. Każdy na 2 mln USD. Zobowiązania wobec Izby Celnej w Białej Podlaskiej sięgają ponad 8 mln zł. To głównie zaległości podatkowe. Czterech wpisów na kwotę 25 mln zł każdy dokonał również Urząd Celny w Lublinie. Dotyczą ewentualnych należności z tytułu akcyzy.Firma musi rozliczyć się z fiskusem. Długi z tytułu zaległych podatków przekroczyły 4 mln zł. O pieniądze upomina się ZUS, chodzi o 230 tys. zł."   .... game over. Sprzedawać w Polsce fajki po 10 - 13 zł przy pensjach na poziomie 1 - 2 tys. PLN netto (w Lublinie) to kuriozum. Syndyk masy upadłościowej też zarobi swoje. ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech się zajmą dystrybucją dobrego zioła to ich postawi na nogi bo nie ma to jak dobry blant.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Następny zakład w Lublinie do odstrzału!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oprócz  francuskiego inwestora który kupił Zakłady tytoniowe w Lublinie w 2011 r należałoby się przyjrzeć bardzo szczegółowo działalności poprzedniego zarządu. Poprzedni prezes Z.T.L.  p M.Maj zarządzał zakładami od 1998 r do lipca 2011 r. a firma była w 100% spółką SKARBU PAŃSTWA. Dobre szczegółowe  prześwietlenie jakim to gospodarzem był poprzedni prezes rzuci nowe światło na sytuację finansową zakładów.Kto wie czy nawet pan prokurator nie będzie wtedy  bardzo zainteresowany gospodarowaniem państwową spółką
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech się zajmą dystrybucją dobrego zioła to ich postawi na nogi bo nie ma to jak dobry blant.
 Więcej rozum.!!!,Tu chodzi o miejsca pracy,tu chodzi o sprzedaż naszego majątku narodowego i o to co się z nim dzieje dalej po przejęciu przez obcy kapitał, tu chodzi o naszą przyszłość-POLSKI i POLAKÓW. Jak tak dalej pójdzie będziemy DZIADAMI EUROPY.Nic nie będzie nasze a może i naszej POLSKI nie będzie.Tak rządzi PO. To ona sprzedała Zakłady w Lublinie i wiele innych firm nie przejmując się co dalej  dzieje się z nimi. Prywatyzacja czy likwidacja ? oto jest pytanie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Następny zakład w Lublinie do odstrzału!
Brudny ARAB na wielbłądzie firmę ma w Lublinie.Przez 2 lata rządził marnie teraz firma ginie..
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: