Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Zakochani w Lublinie” w CSK. Obchody 700-lecia miasta oficjalnie zainaugurowane

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 stycznia 2017 o 12:15 Powrót do artykułu
Rubika Zakochani w Krakowie duzo lepsze Zakochani w Lublinie to tandeta
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rozumiem, ze widziales? Ja widzialem i dla mnie bardzo fajne.
0
A to słynny Sylwester 2016 to nie była inauguracja 700 lecia?
0
a ile biletów rozdano za free, bo Ja 3 tyg temu już próbowałem kupić bilet i nie było.
0
Haha Zakochani w Lublinie to mogą być tylko ci co są tu ustawieni dzięki tatusiowi lub mamusi Zwłaszcza na intratnych posadkach 
0
Przestańmy piep...yć ,że Lublin to atrakcyjne i przyjazne ludziom miasto! Żadnej liczącej się na arenie międzynarodowej firmy, przemysł leży i kwiczy, połączenia drogowe dziadowskie. Wszędzie nepotyzm i chamstwo. Miasto brudne, śmierdzące i ponure - patrz Lubartowska, Zamojska, Kunickiego, Krochmalna, Narutowicza. Imprezy kulturalne, muzyczne czy sportowe o międzynarodowym zasięgu omijają Lublin szerokim łukiem !
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przestańmy piep...yć ,że Lublin to atrakcyjne i przyjazne ludziom miasto! Żadnej liczącej się na arenie międzynarodowej firmy, przemysł leży i kwiczy, połączenia drogowe dziadowskie. Wszędzie nepotyzm i chamstwo. Miasto brudne, śmierdzące i ponure - patrz Lubartowska, Zamojska, Kunickiego, Krochmalna, Narutowicza. Imprezy kulturalne, muzyczne czy sportowe o międzynarodowym zasięgu omijają Lublin szerokim łukiem !
Cóż, niestety jest w tym sporo racji. Miasto ma potencjał, zwłaszcza turystyczny, ale wiele ulic, także w ścisłym centrum i sąsiedztwie Zamku to słynny już "Bangladesz"... W dodatku geniusze z ZDiM rujnują ukłąd komunikacyjny... A Ratusz zabrał Krakowskie tylko po to, by na nowej częsci deptaka posadzić SZPALER DRZEW! Skwer Litewski...
0
żenująca Pani wpuszczająca na salę koncertową twierdziła, że nie ma biletow/miejsc, podobnie jak i pani w kasie biletowej - miejsca byly i to w calkiem przyzwoitej lokalizacji ! o co tu chodzi? co za balagan? a byli chętni do zakupu biletu tuż przed koncertem....
0
to był ciekawy pomysl koncertu, niebanalne kompozycje, świetne aranżacje Pana T. Momota, przyzwoite brzmienie orkiestry i chóru, niektorzy soliści dość przygotowani, a inni mniej...widoczny brak opanowania tekstu na pamięc !to rażący brak szacunku dla publiczności i calego projektu....a szkoda.
0
Pan Momot przygotował dzieło na najwyższym poziomie. Naprawdę warto było zobaczyc.
0
Cudowny koncert. Lublin ma swój urok. miasto studentów, żyjące swoim życiem, Cieszę się, ze czasami są w nim takiej klasy wydarzenia.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: