Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam nadzieję, że policja już czeka!!! Ale nie mam złudzeń, nie będzie karać swoich kumpli po fachu: byłych milicjantów, policjantów i innych. Chyba nie będę oryginalny jeśli powtórzę to, co już wielokrotnie inni mówili: Wywalić emerytów, rencistów z taxi, kupić nowe samochody! i najważniejsze!!!!!!!!!! nauczyć panów taxi-driverów kultury!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie - mniej licencji bo za duza konkurencja i trzeba ceny obnizac. A co mnie obchodzi ze nie maja gdzie parkowac, wolalbym zeby miasto zbudowalo parkingi dla mieszkancow a nie taksowkarzy. Onic chceliby zeby tak jak za komuny - robili lache ze jada, kupe kasy brali i zeby ludzie na postojach czekali. Zapomnijcie o tym!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może... dodatkowe kursy nauki jazdy dla taksiarzy?? To co te gnidy wyprawiają na ulicy woła o "pomstę do nieba"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem młodym taksówkarzem i protestować nie zamierzam! Po południu normalnie wyjeżdżam wozić ludzi. A te postulaty to jakaś bzdura! Mniej licencji? A niech siada na taxi kto chce. Wolny rynek. Jak ktoś zechce to coś tam, lepiej gorzej, ale zarobi, nawet jakby było 2,5 tys. taxi w mieście. Zamrożenie czy czy zmniejszenie ilości wydawanych licencji nic by nie dało. Najwyżej nowi siadali by na przewóz osób a nie taxi, co za różnica. Chyba tylko taka, że przynajmniej teraz każdy, i stary i nowy taksówkarz w Lublinie ma licencje i spełnia wymogi ustawy o transporcie drogowym, m.in. nie może być karany. A jakby rozwinął się przewóz to dopiero byłby raban, bo siadać mógłby każdy bez licencji i hulaj dusza, i to dopiero było by z niekorzyścią i dla nas i dla pasażerów. A tak, jak ktoś chce to robi kurs, badania, egzaminy, bierze licencje i jest przynajmniej normalnie. Ustawowe ceny? Też śmieszne. Tak szczerze to ja jakoś wychodzę przy tych cenach które są teraz, a że jedna korporacja ma 20 gr taniej inna 15 gr drożej za kilometr. Co to ma za znaczenie? Sami wiecie że jak taniej za km do drożej za kłapnięcie albo za czasówkę i odwrotnie więc w sumie wychodzi u każdego praktycznie tak samo i my i pasażerowie nie mają praktycznie żadnej różnicy na przejeździe czy jeździsz za 2 cz za 1,70 za km, a obniżanie ceny za km to czysty marketing żeby przyciągnąć więcej zleceń. Druga strefa? I tak poza miasto jedzie się na drugiej taryfie, a jak wrócimy do 3 i 4 i jakichś cen na 3 czy 4 w stylu 5 czy 7 zł za km to nikt przecież nie będzie jeździł. Ja tam wole jeździć na 1 i 2 i jeździć a nie słupa podpierać. Brak postojów? Bez kitu, staję i w centrum i na dzielnicach i jakoś nie mam z tym problemów. Więc olewam, nie protestuję, mi i wielu moim kumplom pasuje jak jest, coś tam się zawsze zarobi/dorobi do innego zajęcia. A protestują dziadki co i tak mają emerytury czy renty. Pewnie chcielibyście żeby nikt poniżej 65 roku życia nie jeździł. Ile Wam już potrzeba? Dajcie sobie spokój i dajcie pracować młodym chłopakom. A takim śmiesznym protestem to tylko robicie we własne gniazdo i psujecie opinię normalnym taksówkarzom. Pozdrawiam normalnych młodych taksówkarzy i normalnych pasażerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sałaciarze chcą ograniczenia zezwoleń więc nic prostszego ,wyłapać dzisiaj strajkujących i blokujących ruch w mieście ukarać mandatami i cofnąć licencję i już mniej ich będzie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowne taksówkarki i taksówkarze, wszyscy jesteście osobami które prowadzą własne firmy, prawie połowa z Was jest współwłaścicielami korporacji do których należycie. Korporacje te mają osobowość prawną w formie stowarzyszeń lub zrzeszeń więc mają możliwość występowania jako strona w sporze z miastem, co zrobili wasi prezesi w tej sprawie czy wykorzystali już wszystkie możliwości negocjacji czy w ogóle coś zrobili poza biciem piany na waszych walnych zgromadzeniach. Moim zdaniem jesteście wkręcani (wykorzystywani) w politykę przez nowy implant jakim jest nowy związek zawodowy Solidarność. Zgadzam się z waszymi postulatami o zwiększenie ilości ogólnie dostępnych postojów bo są one systematycznie zmniejszane przez komercjalizacje i wykupywania (monopolizowanie) przez wasze korporacje, podoba się to tym którzy tam stoją bo mają wyłączności pod uczęszczanymi miejscami takimi jak np. szpitale, markety, dworce, hotele, knajpy, a brak postojów ogólnych w pobliżu zwiększa ich dochody. Boli was natomiast to że musicie pokrywać niemałe tego koszty. W Lublinie mamy problem z bezrobociem i niskimi dochodami, polikwidowali setki miejsc pracy a nowe nie powstają. Zwalniani ludzie dostają dofinansowania do rozpoczęcia własnej działalności i je zakładają, część zaczyna handlować marchewką a część zaczyna karierę taksówkarzy zabronicie im tego? Wymuszanie zmian i zakazów w zatrudnieniu to już polityka i obawiam się, że nie dacie rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać koncesję protestującym, karać za łamanie przepisów - szczególnie wymuszanie pierwszeństwa i zajeżdżanie pieszych na przejściach i myślę, że dość szybko wiele taxi ubędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slaciarze zasrani. sprobujcie tylko zablokowac miasto to potracicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TaxiDriver napisał:
...... I tak poza miasto jedzie się na drugiej taryfie, a jak wrócimy do 3 i 4 i jakichś cen na 3 czy 4 w stylu 5 czy 7 zł za km to nikt przecież nie będzie jeździł. Ja tam wole jeździć na 1 i 2 i jeździć a nie słupa podpierać. ........
Synku jak zdałeś ten egzamin? Jak ty nie wiesz na jakich taryfach i kiedy się jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezczelni taksówkarze - dla nich strzałka w prawo oznacza, iż moga jechac po ludziach. Wjeżdzaja na przechodnów na pasach. Nic im sie nie należy!!! tylko nagana za łamanie przepisów!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE ZBOJKOTUJCIE TAKSÓWKI W TYM MIESIĄCU, BO IM SODÓWKA ODBIJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele szumu o nic.Sałaciarze.Oby jak najwiecej konkurencyjnych firm weszlo wtedy im sie skonczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gruby prezes Damela nie protestował? bo jakoś nie widziałem taksowek damela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot o zastrzeleniu Kaczyńskiego: ######www.youtube.com/watch?v=V0jypCcfQPY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wiecie ludzie o co im chodzi. WAM powiem. Wstać o 9. wyjrzeć przez okno. na słupie kolejka ze 20 osób. PAN TAKSÓWKARZ zejdzie do taryfy odpali, podjedzie na słupek i zapyta kto jedzie najdalej. zabierze , pojedzie, potem kawka z kolegami, potem na słupa kurs za 180 złociszy. ziewnie ,piernie i pojedzie do domu. Bo to jest PAN TAKSÓWKARZ. A Pan taksówkarz to juz nie byle kto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś na tych zdjęciach nie widać taksówek z największych korporacji w mieście czyli damela i ale taxi jak dobrze pamiętam. Reszta nie ma zamiaru walczyć o klienta schodząc z ceny tylko chce powrotu do PRL-u - wide sytuacja cytowana powyżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie wiecie ludzie o co im chodzi. WAM powiem. Wstać o 9. wyjrzeć przez okno. na słupie kolejka ze 20 osób. PAN TAKSÓWKARZ zejdzie do taryfy odpali, podjedzie na słupek i zapyta kto jedzie najdalej. zabierze , pojedzie, potem kawka z kolegami, potem na słupa kurs za 180 złociszy. ziewnie ,piernie i pojedzie do domu. Bo to jest PAN TAKSÓWKARZ. A Pan taksówkarz to juz nie byle kto.
Nie jeżdże taxi ale,twórca tego komentarze żyje chyba 20 lat wcześniej.Gdzie ty człowieku masz kolejki przy postojach(chyba taksówek),przeciętny człowiek nie wie nawet gdzie są postoje.Jak mu trzeba dzwoni i taxi podjeżdża. Teraz moje uwagi mam nadzieję ,że w przyszłym tygodniu zastrajkują banki,bo na moje oko jest ich za dużo,skoki(rozpanoszyły się w Lublinie.Lublin jest na 3 miejscu w Polsce pod względem liczby tych placówek.apteki i spożywczaki.Wszystkiego za dużo.Wprowadzić reglamentacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TaxiDriver napisał:
A ja jestem młodym taksówkarzem i protestować nie zamierzam! Po południu normalnie wyjeżdżam wozić ludzi. A te postulaty to jakaś bzdura! Mniej licencji? A niech siada na taxi kto chce. Wolny rynek. Jak ktoś zechce to coś tam, lepiej gorzej, ale zarobi, nawet jakby było 2,5 tys. taxi w mieście. Zamrożenie czy czy zmniejszenie ilości wydawanych licencji nic by nie dało. Najwyżej nowi siadali by na przewóz osób a nie taxi, co za różnica. Chyba tylko taka, że przynajmniej teraz każdy, i stary i nowy taksówkarz w Lublinie ma licencje i spełnia wymogi ustawy o transporcie drogowym, m.in. nie może być karany. A jakby rozwinął się przewóz to dopiero byłby raban, bo siadać mógłby każdy bez licencji i hulaj dusza, i to dopiero było by z niekorzyścią i dla nas i dla pasażerów. A tak, jak ktoś chce to robi kurs, badania, egzaminy, bierze licencje i jest przynajmniej normalnie. Ustawowe ceny? Też śmieszne. Tak szczerze to ja jakoś wychodzę przy tych cenach które są teraz, a że jedna korporacja ma 20 gr taniej inna 15 gr drożej za kilometr. Co to ma za znaczenie? Sami wiecie że jak taniej za km do drożej za kłapnięcie albo za czasówkę i odwrotnie więc w sumie wychodzi u każdego praktycznie tak samo i my i pasażerowie nie mają praktycznie żadnej różnicy na przejeździe czy jeździsz za 2 cz za 1,70 za km, a obniżanie ceny za km to czysty marketing żeby przyciągnąć więcej zleceń. Druga strefa? I tak poza miasto jedzie się na drugiej taryfie, a jak wrócimy do 3 i 4 i jakichś cen na 3 czy 4 w stylu 5 czy 7 zł za km to nikt przecież nie będzie jeździł. Ja tam wole jeździć na 1 i 2 i jeździć a nie słupa podpierać. Brak postojów? Bez kitu, staję i w centrum i na dzielnicach i jakoś nie mam z tym problemów. Więc olewam, nie protestuję, mi i wielu moim kumplom pasuje jak jest, coś tam się zawsze zarobi/dorobi do innego zajęcia. A protestują dziadki co i tak mają emerytury czy renty. Pewnie chcielibyście żeby nikt poniżej 65 roku życia nie jeździł. Ile Wam już potrzeba? Dajcie sobie spokój i dajcie pracować młodym chłopakom. A takim śmiesznym protestem to tylko robicie we własne gniazdo i psujecie opinię normalnym taksówkarzom. Pozdrawiam normalnych młodych taksówkarzy i normalnych pasażerów.
Jasne że ci to odpowiada. Po otrzymaniu dotacji z UP lub UE też bym nie protestował i uśmiechał od ucha do ucha. Poczekaj gdy po dwóch latach zaczniesz płacić pełny ZUS (850zł) i auto zacznie się sypać. Ja zaczynałem w 2007 w wieku 21 lat i nie otrzymałem żadnej pomocy z ww organów. Tak że drogi kolego po fachu włącz myślenie perpektywistyczne i nabierz trochę doświadczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liberał napisał:
Palikot o zastrzeleniu Kaczyńskiego: ######www.youtube.com/watch?v=V0jypCcfQPY
Na szczęście nie musiał. Sam się odstrzelił, tylko szkoda, że tylu ludzi ze sobą zabrał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda cwaniaków, idiotów, buraków i do tego brak kultury na drogach oto cała prawda o taksówkarzach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...