Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czesto policja staje tez na wyjezdzie z drog podpozadkowanych czyli na skrzyzowaniach, czego tez nie powinni robic bo trzeba ich objezdzac wyjezdzajac na glowna. ale co z tego, przeciez im wolno bo to wyzsze dobro. staneli by jakos ladnie z boku drogi i niech sobie susza. a zdjecia moze robic kazdy i kazdemu, reszta to sprawa czy opublikuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policyjne państwo Platformy Obywatelskiej. Chcieliście to macie. Trzeba było na totalniaków nie głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Policyjne państwo Platformy Obywatelskiej. Chcieliście to macie. Trzeba było na totalniaków nie głosować.
weź głąbie napisz o co Ci chodzi, bo nie rozumiem?? Co ma np PO do kilku policjantów?? z choinki się urwałeś...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachciało mu się bawić w policjanta nad policjantami. Ciekawe ile razy sam stawał w zatoce i czy jeździ 50 km/h w swojej miejscowości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
weź głąbie napisz o co Ci chodzi, bo nie rozumiem?? Co ma np PO do kilku policjantów?? z choinki się urwałeś...?
NO JASNE CZA BYLO NA PISUARY GLOSOWAC TO POLICJA BYLABY KOSCIELNA A ANTYTERRORY PROSTO Z TORUNSKIEGO RADIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny przyklad policji, zamiast dawac dobry przyklad i przestrzegac prawa to je lamie a jak ktos zwraca na to uwage to zachowuja sie jak ,gangsterzy, a nie jak strozowie prawa,dziwi mnie wypowiedz rzecznika policji, ze powinien sie zapytac to by sie policjant do zdjecia przygotowal.wstyd i skandal na sluzbie to powinien byc gotowy na wszystko bo jest policjantem PANIE RZECZNIKU nie TIROWKA jak pan tego nie wiesz.Zachowujecie sie skandalicznie jak SWIETE KROWY.Ale co sie dziwic jak policja swidnicka mogla skatowac niepelnosprawnego i praktycznie policjanci nie poniesli za to zadnej kary to i w tym przypadku tez tak bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
weź głąbie napisz o co Ci chodzi, bo nie rozumiem?? Co ma np PO do kilku policjantów?? z choinki się urwałeś...?
A kto mianował GŁĄBIE obecnego komendanta głównego policji, kto powymieniał komendantów wojewódzkich, u mnie nawet w tamtym rok wymienili powiatowego? Czy to czasem nie min. spraw wew. i admin. Grzegorz Schetyna? To co może on jest z SLD, albo z PiS? A kto zabrał miliard złotych z pieniędzy na policję na ten rok? Nie rząd premiera z Platformy Obywatelskiej D. Tuska? Oszczędności w policji, psy drżą o posady i za wszelką cenę chcą się wykazać. I kogo mają załapać przecież nie kogoś ustawionego, mającego plecy. Najłatwiej młodego. niewinnego chłopaka. A jeszcze lepiej kogoś wrobić w przestępstwo, podłożyć dowody, zmienić zeznania świadków, schować dokumenty z akt. I to są fakty, głąbie, jeżeli chcesz żeby się zniżyć do twojego poziomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla Kamila, trzeba bronic swoich praw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chce łądnie wychodzić na videorejestratorze wieć od dziś proszę mnei uprzedić zanim mnie nagracie. Komendantowi proponuję zmienić rzecznika bo nie ma czegoś takiego jak wyższe dobro. O czym ten pan mówi. Jeśli nei można stawać to się nie staje. Swoją drogą mam kilka filmów oraz zdjęć dotyczących łamania przepisów przez policję i to nie w czasie interwencji. Np rajd z panem palicjantem na motorze wieczorem gdzie przy młynie krauzego było 130 i to nie był koniec bo na wjazd pod makro to pan policjant ledwo sie wyrbil ze skrętem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne fotki na nieoznakowane info plus oczywiście lista nieoznakowanych, polecam kierowcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja dzisiaj idąc ulicą Narutowicza widziałem oznakowaną kijankę która na bank miała ponad 100 na budziku... i to na tym odcinku gdzie są tylko dwa pasy (Okopowa - Lipowa)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem podobną historię, tyle że z funcjonariuszami SOK, którzy w nocy nie używali kamizelek odblaskowych. Dostałem mandaty za: przechodzenie przez tory, obraze funkcjonariusza. Odmówiłem przyjęcia. Panowie stwierdzili że i tak przegram bo ich koledzy z biura potwierdzą ich wersje, a sądy wierzą mundurowym, a nie jakiemuś tam "gnojowi". Zarządano aparatu i negatywu. Odmówiłem. Wezwano policje. Dostałem po kilku miesiącach przeprosiny od SOK. mundur chyba ugłupia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyklad policji, zamiast dawac dobry przyklad i przestrzegac prawa to je lamie a jak ktos zwraca na to uwage to zachowuja sie jak ,gangsterzy, a nie jak strozowie prawa,dziwi mnie wypowiedz rzecznika policji, ze powinien sie zapytac to by sie policjant do zdjecia przygotowal.wstyd i skandal na sluzbie to powinien byc gotowy na wszystko bo jest policjantem PANIE RZECZNIKU nie TIROWKA jak pan tego nie wiesz.Zachowujecie sie skandalicznie jak SWIETE KROWY.Ale co sie dziwic jak policja swidnicka mogla skatowac niepelnosprawnego i praktycznie policjanci nie poniesli za to zadnej kary to i w tym przypadku tez tak bedzie. Ty napewno jesteś MAX,czy MAKS?!Ps:niepełnosprawnym można być również intelektualnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bystry chłopiec,widać że ma "ku***ki w oczach".Najgorsze jest to,że w Dorohuczy i okolicach Kuriera w kiosku "nie uwidzisz",wszak rodzina cały nakład wykupiła.Normalnie Paris Hilton "łokolicy".Mamy demokrację a ludziska dalej jak pod...li,tak podi...ją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w Angli od 3 lat a do dzisiaj jak jadę i widzę wóz na poboczu plus kamizelka odblaskowa to myślę:Ocho STOJĄ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stali w zatoczce dla wyższego dobra.Facet też fotografował dla wyższego dobra.Dlaczego gliniarze dawali zły przykład i parkowali w niedowzwolonym miejscu?Takich palantów powinno wyrzucić się z policji.Półgłówków tam nie potrzeba.Nigdy nie wiadomo co taki niedorozwój może zrobić,a przecież ma do dyspozycji broń. Dziwię się Wójtowiczowi,że w tak głupi sposób tłumaczy wybryk gliniarzy (chcą ładnie wyglądać?!).Warto w tym momencie głośno sobie powiedzieć,że chyba nie ma takiego gliniarza,który ładnie wygląda. Noi dodatkowo należy powiedzieć,że wyjeżdżając z Żyrzyna w kierunku Warszawy,też w zatoczce autobusowej stoi gliniarnia.Święte krowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukasz napisał:
Ja też chce łądnie wychodzić na videorejestratorze wieć od dziś proszę mnei uprzedić zanim mnie nagracie. Komendantowi proponuję zmienić rzecznika bo nie ma czegoś takiego jak wyższe dobro. O czym ten pan mówi. Jeśli nei można stawać to się nie staje. Swoją drogą mam kilka filmów oraz zdjęć dotyczących łamania przepisów przez policję i to nie w czasie interwencji. Np rajd z panem palicjantem na motorze wieczorem gdzie przy młynie krauzego było 130 i to nie był koniec bo na wjazd pod makro to pan policjant ledwo sie wyrbil ze skrętem
Nie ma cos takiego jak wyższe dobro, ani czegoś takiego jak zakucie w kajdanki choćby najbardziej agresywnego kierowcy. Pan rzecznik powinien zajrzeć do aktualnych przepisów, zanim wypowie się w mediach. A jego wypowiedź o tym, żeby uprzedzac policjantów o robieniu im zdjęć nawet nie zasługuje na komentarz.... Żenua...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mogę stwierdzić że piję piwo w miejscu publicznym dla wyższego dobra To jest takie głupie tłumaczenie dla omijania prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...reakcja dyżurnego w komisariacie nr III - ul. Kunickiego telefon do policjanta na służbie "Ty k...a masz dzisiaj na dyspozycji radiowóz D103 ? Przestań spać w radiowozie bo na miejską ludzie ze skargami dzwonią, a nam joby się dostają"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fotograf napisał:
Stali w zatoczce dla wyższego dobra.Facet też fotografował dla wyższego dobra.Dlaczego gliniarze dawali zły przykład i parkowali w niedowzwolonym miejscu?Takich palantów powinno wyrzucić się z policji.Półgłówków tam nie potrzeba.Nigdy nie wiadomo co taki niedorozwój może zrobić,a przecież ma do dyspozycji broń. Dziwię się Wójtowiczowi,że w tak głupi sposób tłumaczy wybryk gliniarzy (chcą ładnie wyglądać?!).Warto w tym momencie głośno sobie powiedzieć,że chyba nie ma takiego gliniarza,który ładnie wygląda. Noi dodatkowo należy powiedzieć,że wyjeżdżając z Żyrzyna w kierunku Warszawy,też w zatoczce autobusowej stoi gliniarnia.Święte krowy.
Widać po twojej wypowiedzi że sam jesteś niedorozwój i masz jakiś wstręt do Policji, może dostałeś znaczna liczbę mandatów "za darmo" ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...