Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powinni tam zrzucić bombę i zlikwidować MOSiR. Nie potrafią idioci ani w zimie przygotować górki na globusie ani kilku gównianych baseników bez bakterii w lecie utrzymać. A prace modernizacyjno- remontowe zawsze zlecają tak, że kończą się razem z sezonem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mają też syf w rowach wzdłóż ścieżki rowerowej,zasyfiona wodę przepompownia pompuje do zalewu!syf,kiła i komary!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syf jest bo syfiarze go zrobili i brudasy i chamy i prostaki i debile bez wychowania Srają i szczą do basenów chamy nie umyte Śmieci wyrzucają wzdłuż ścieżki A potem piszą ze brudno ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mosir Lublin to lider biznesu po lubelsku.Ma przerabiać naszą kasędokladaną co roku-Bike Park,Marina -ruiny.Cały zalew od początku był pod zarządem Mosiru.I co ? Zabagnili wodę,a potem za ciężkie pieniądze wybudowali baseny,żeby uciec od wody w zalewie.I co? Sinice rechoczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sodoma i Gomora !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrzydlistwo, dzisiaj pływałam w jednym z basenów zagęszczonych włosami! Ble. Po wyjściu z basenu skóra mnie swędzi. Bakterie są, a gdzie jest Sanepid?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja Żona z dziećmi właśnie wróciła z Polski i przywiozła nie bakterie a pasożyta! !!!!!! Ona i dzieci teraz zwijaja sie z bólu i biegają do toalety co pół godziny!!!!! Uważajcie proszę na Wrotkow tragedia a oni mówią o bakteriach które wszyscy ludzie mają co za kłamstwo! !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja Żona z dziećmi właśnie wróciła z Polski i przywiozła nie bakterie a pasożyta! !!!!!! Ona i dzieci teraz zwijaja sie z bólu i biegają do toalety co pół godziny!!!!! Uważajcie proszę na Wrotkow tragedia a oni mówią o bakteriach które wszyscy ludzie mają co za kłamstwo! !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...