Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zalew Zemborzycki bez motorówek? Tego chce jeden z radnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 sierpnia 2017 r. o 19:31 Powrót do artykułu
A jak tam sie miewa szanwona corka w MKSie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej ku*** wszystkiego zabroncie! Zamknijmy się w domach i nikt nikomu nie będzie przeszkadzal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chciałbym, żeby projekt takiej uchwały wyszedł z Urzędu Miasta, a nie ode mnie – mówi Daniewski." Gość nie panuje nad tym co robi? Bez przewietrzenia Rady Miasta i Ratusza układ kolesiów zje nas do cna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko silniki elektryczne won ze spalinami i hałasem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mylisz pojęcia!a to świadczy o tym że jesteś w ,,tych sprawach"calkowitym ignorantem!a jeżeli chodzi o ,,leśnych dziadków"to wlaśnie oni w czynie społecznym wykonali ten zalew,i mają moralne prawo odpoczywać w jego okolicach w ciszy i spokoju.a co ty w swoim życiu zrobiłes?! porannego klocka z taty chleba nie liczę!tak na marginesie,zalew nie został skonstruowany,tylko wykonany,pewnie nawet nie wiesz czym sie różni rysunek konstrukcyjny(maszynowy) od budowlanego,więc nie piskaj,skoro jesteś ciemny jak tabaka w rogu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw zamknęli tor kartingowy bo jakiemuś h....i przeszkadzał chalas teraz stawiają tam bloki a teraz co przyjebali się do zalewu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drące  ryja bachory są gorsze! Zakazać wstępu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem leśnym dziadkiem, pisiorem, działkowiczem ani wędkarzem ale bywam dość często nad zalewem i nie życzę sobie ryku motorówek zawsze i wszędzie. Ktoś chce uprawiać sport to jak na basenie - niech ma określone godziny - np od 11 do 13 - 2 godzinny trening wystarczy. Ale jeśli z piwem w ręku zapitala cały dzień po akwenie to wkurza to wszystkich i wędkarzy i kajakarzy i żeglujących i tych co chcą nic tam nie robić tylko odpoczywają. Miasto jest zarządcą zalewu niech ustali zasady! Dla dobra wszystkich. Jak sie uchyla to du.a nie zarządca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny pewnie tam mieszka dlatego mu nie pasuje!!! Jaki zakaz to jest chory pomysl!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie koncert życzęn ze sobie zyczysz!!! Ja zycze sobie zebys ty tam nie chodzil i nie bd mial problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hrabiaski napisał:
mylisz pojęcia!a to świadczy o tym że jesteś w ,,tych sprawach"calkowitym ignorantem!a jeżeli chodzi o ,,leśnych dziadków"to wlaśnie oni w czynie społecznym wykonali ten zalew,i mają moralne prawo odpoczywać w jego okolicach w ciszy i spokoju.a co ty w swoim życiu zrobiłes?! porannego klocka z taty chleba nie liczę!tak na marginesie,zalew nie został skonstruowany,tylko wykonany,pewnie nawet nie wiesz czym sie różni rysunek konstrukcyjny(maszynowy) od budowlanego,więc nie piskaj,skoro jesteś ciemny jak tabaka w rogu
 nie obchodzi mnie to,bo w przeciwieństwie do ciebie nie zaptrzątam sobie łba niepotrzebnymi mi durnotami.konkluzja jest taka,że w *** byłeś i gówno widziałes,a się tu wymądrzasz jakbyś zjadł wszystkie rozumy.argumentów nie masz żadnych tylko trzepiesz bezużytecznie pianę i jeszcze ludzi wyzywasz.sam jesteś ciemny chłopie pańszczyźniany.juz ci kiedyś pisałem-daj se spokój z komentarzami bo niczego konstruktywnego nie wnosisz i idz dalej szukac panienek na swatce :) dziadki wykonali zalew i chwała im za to,ale tak jak tłumaczyłem-czasy poszły do przodu,pojawiły się komputery,skutery wodne i inne cuda techniki.rozumiem,że nie każdy za tym nadąża,ale takie jest życie i caŁe szczĘscie nie masz na to wpływu,bo żyli byśmy jak u kononowicza...chcesz ciszy?to jedź sobie nad zbiornik,na którym panuje strefa ciszy(w okolicy lbn jest ich kilkanaście !) i nie reguluj zycia innym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ładnie będąc wiceprezesem towarzystwa kajakowego wykorzystywać rade miasta do walki z motorówkami. Konflikt interesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszy byłby zakaz wędkowania, by wędkarze nie zaśmiecali zalewu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nikogo nie wyzywam,w odróżnieniu od ciebie,ignorant,to fakt!a może to cię uraziło że przerabiasz tatusia chleb na swoje gówno?!no cóż pewnie są takie fakty!a jeżeli chodzi o swatkę to nie wiem o czym bredzisz,i nie wysylaj nikogo nad inne akweny!jedź sam!najlepiej skuterem wodnym!co masz do chlopów pańszczyźnianych?czyżby odezwały się geny przodków?!ale to nic,szanował ich Kościuszko,Wyspiański o Rejmoncie nie wspomnę,jedno jest pocieszające,wiek ,,leśnego dziadka" jeszcze przed tobę,chociaż nie zawsze wiek idzie w parze z rozumem,słowem czeka cię jeszcze dużo pracy!i nie odpowiadaj IGNORANCIE zaptrzony w postęp,a jednocześnie w imię tego postępu s....cy na wszystko i wszystkich! może jeszcze mądralo oświecisz mnie gdzie podziały się kaczki i łabędzie których było mnóstwo na zalewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h napisał:
ja nikogo nie wyzywam,w odróżnieniu od ciebie,ignorant,to fakt!a może to cię uraziło że przerabiasz tatusia chleb na swoje gówno?!no cóż pewnie są takie fakty!a jeżeli chodzi o swatkę to nie wiem o czym bredzisz,i nie wysylaj nikogo nad inne akweny!jedź sam!najlepiej skuterem wodnym!co masz do chlopów pańszczyźnianych?czyżby odezwały się geny przodków?!ale to nic,szanował ich Kościuszko,Wyspiański o Rejmoncie nie wspomnę,jedno jest pocieszające,wiek ,,leśnego dziadka" jeszcze przed tobę,chociaż nie zawsze wiek idzie w parze z rozumem,słowem czeka cię jeszcze dużo pracy!i nie odpowiadaj IGNORANCIE zaptrzony w postęp,a jednocześnie w imię tego postępu s....cy na wszystko i wszystkich! może jeszcze mądralo oświecisz mnie gdzie podziały się kaczki i łabędzie których było mnóstwo na zalewie
 Ale o czym ja mam z z Tobą rozmawiać jak Ty wiesz lepiej ? Mój ojciec nie zyje X lat,a wszystko co mam zawdzięczam samemu sobie,ale Ty wiesz lepiej...mądralo.Podejrzewam,że boli Cie fakt,że w swoim życiu niewiele osiągnałeś i pozostało Ci tylko trollowanie po forach.Ale udzielę Ci wskazówki-na Twoje dolegliwości marszczące najlepsza będzie maść na bół dupy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...