Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zalew Zemborzycki tonie w smieciach. Brakuje koszy

Utworzony przez letnik, 20 lipca 2010 r. o 14:40 Powrót do artykułu
smród, bród i ubóstwo. wszędzie tam gdzie pojawiaja sie ludzie jest pełno śmieci. proponuję zakaz opuszczania własnych domów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZALEW ZEMBORZYCKI TO WRZÓD NA TYŁKU DLA DECYDENTÓW LUBLINA I LUBELSZCZYZNY!!NA KPINĘ ZAKRAWA FAKT,ŻE MAJĄC POD NOSEM TAKI AKWEN WŁADZE NASZEGO MIASTA NIE MIAŁY I NIE MAJĄ ŻADNEJ KONCPECJI NA JEGO ZAGOSPODAROWANIE, ZAINTERESOWANIE DLA INWESTORÓW, ZMIANE OBECNEGO FATALNEGO STANU RZECZY!!JEST TO CHYBA JEDEN Z NIEWIELU W POLSCE PRZYKŁADÓW NIUEDOLNOŚCI I NIEKOMPETENCJI KOLEJNYCH EKIP SZUMNIE NAZYWANYCH DECYDENTAMI, KTÓRZY POKAZUJĄ OD 20 LAT JAK MOŻNA 300 TYS. MIASTO DOPROWADZIC DO RUINY EKONOMICZNEJ, KULTURALNEJ!!PODAM PRZYKŁAD ZARZĄDZANIA MIEJSKIM AKWENEM, DLA MNIE WZORCOWY,POD NAZWĄ ZALEW MALTAŃSKI W POZNANIU, MIEJSCE WYPOCZYNKU AGLOMERACJI, LICZNYCH ROZRYWEK, INWESTYCJI BIZNESU!!JAK SIE CHCE I MA SIĘ WIZJE TO MOŻNA!!U NAS DECYDENCI TYLKO BIORĄ KASĘ A MIASTO TO DLA NICH ZŁO KONIECZNE!!TAK NIESTETY JEST ZE WSZYSTKIM!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny jak nad molo w Sopocie, brud,wielka woda a obok baseny-żenada ,na tyle stać lublin....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny (gastronomia) z kosmosu nie adekwatne do jakości i ilości , polecam wypoczynek nad innymi jeziorami Lubelszczyzny tam bez obaw można się kapać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieci więcej jak miejsca w koszach i to nie napełnione z godziny na godzinę a choćby i nawet to co robią odpowiedzialni i zatrudnieni w firmie pracownicy ale to że brakuje koszy tzn. jest ich stanowczo za mało tego nie widzi nikt -nawet Palikotowi fallus zasłonił panoramę brudu a taki był chętny do wprowadzania wszelkich zmian !, ale jest sukces -pracownicy z oddziału -słoneczny patrol- zauważyli ten problem i dobrze że zauważyli jest to już postęp a ten od MOSiR-u szef też niedowidzi syfu e właściwie tam gdzie w grę wchodzi jakaś praca to nikt nic nie widzi bo najłatwiej i bez wysiłku strugać wariata , jak ten wspomniany z fallusem ,pistoletem świńskim ryjem kasa i tak leci a władza to im może naskoczyć wiecie gdzie no wiecie ----na pukel !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ceny (gastronomia) z kosmosu nie adekwatne do jakości i ilości , polecam wypoczynek nad innymi jeziorami Lubelszczyzny tam bez obaw można się kapać....
Nie wiem kolego gdzie ty jeździsz, ale na pewno nie nad Zalew. Gastronomia stoi na poziomie o jakim nie ma mowy nad jakimkolwiek jeziorem na pojezierzu, są normalne toalety dla białych ludzi (porównaj sobie choćby Zagłębocze) i najważniejsze - jest blisko i tanio. Piwo np. kosztuje 4 zł a hot-dog 3, nad każdym innym jeziorem jest to co najmniej 4,5 i 4. W dodatku dojazd zajmuje 20 min. a nie 1,5 godz. i kosztuje 2 zł. Dla mnie Zalew a dokładnie Słoneczny Wrotków ma jeszcze jeden walor - jest tu zdecydowanie mało (a w zasadzie w ogóle nie ma) młodzieży z okolicznych wsi, która nadaje ton wypoczynkowi nad jeziorami. Wiem, że to może nieładnie wypowiadać się źle o ludziach tylko dlatego, że mieszkają na wsi, ale jak to mówią człowiek może wyjść ze wsi... skomentuję jeszcze te śmieci: ludzie, przestańcie narzekać, że brudno, po prostu nie śmiećcie! Przy takiej ilości ludzi jaka bywa teraz nad Zalewem trzebaby ustawić tych koszy z 5 razy więcej. Wiecie jak to będzie wyglądać? Jak filia wysypiska miejskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten "znad zalewu" ma rację. Ja byłem tam w sobote i niedzielę i ... nie narzekam. Rzeczywiście jest tak jak on/a pisze; sa toalety i sporo kiosków z żarciem, piciem (także piwem) lodami itd. I jeszcze te baseny od brodzikowatego do z prawdziwego zdarzenia. Nie ma co narzekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio jadłem tam kebaba gorszego nie jadłem w życiu .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam co do cen nad zalewem to powiem tyle lokal nad wodą połączony z torem do jazdy na desce wodnej ryba porcja 22 zł piwo 5,5 perła z kija pierogi 12 zł to jest nie drogo ??? pomijam kebaby i hot-dogi nie jadłem, chciałem obiad za tyle kasy to ja nad morzem zjem a nawet taniej Gdynia w tamtym roku rybka dorsz fryty i surówka 20 zł 100 m od morza zalew mnie rozczarował jeśli chodzi o jedzenie w tym lokalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bydło przywiozło śmieci to i śmieci może zabrać ze sobą - proste - a jak komuś cena żarcia nie pasuje to żreć grubasy nie musicie przecież wam nikt do tłustych brzuchów tego nie wpycha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik KRUSownik napisał:
bydło przywiozło śmieci to i śmieci może zabrać ze sobą - proste - a jak komuś cena żarcia nie pasuje to żreć grubasy nie musicie przecież wam nikt do tłustych brzuchów tego nie wpycha
bydło to pewnie twój tatuś i mamuśka wieśniaku :-) od tego są kosze, żeby do nich śmieci wrzucać ... pewnie u ciebie, w chlewie, gdzie mieszkasz, się je zbiera... Ponadto uważam, że 5 zeta za 0,33 wody niegazowanej przy cenie 4 zeta za piwo to jest jawny deb***izm ....,!!!! baseny mogą być, ja tam kafelków nie wymagam .... Zapewne po swojej mamusi odziedziczyłeś geny otyłości i dlatego teraz tak ci to nie pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam takie pytanie-bo czytam tu różne wypowiedzi-czy da radę na tym Słonecznym Wrotkowie poruszać się osoba na wózku inwalidzkim?-chodzi mi o to,czy są tam betonowe lub asfaltowe ścieżki/chodniki tak,aby wózek nie grzęzł w piachu? Bo na wielu jeziorach Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego tego nie ma-tzn. nie ma utwardzonych ścieżek i trzeba się wózkiem bełtać w piachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...