Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żałoba narodowa: Wybory przewodniczącego PO przełożone

Utworzony przez emek, 13 kwietnia 2010 r. o 21:09 Powrót do artykułu
Skuteczność PO na lubelszczyżnie panie Palikot, to nie ilość nowych członków partii po to mi przypomina czasy PZPR a ilość wybudowanych dróg krajowych, lotnisk, szlaków kolejowych. No niech się Pan pochwali osiągnięciami, niech Pan określi terminy budowy drogi S-17 Lublin - Warszawa a może S -12 która ma łączyć zachodnią POLSKĘ z Lublinem, może wie Pan coś na ten temat, a droga S - 19 Białystok Rzeszów tj: południe polski do autostrady A -2. A co z lotniskiem w Świdniku omamiliście ludzi że już ogłszone są przetargi na jego budowę tylko nie macie żadnego dokumentu zezwalającego na jego budowę, czyżby koalicjant z Lubartowa zaczoł forsować KOSMODROM NIEDZWIADA i skutecznie blokuje Świdnik to proszę o odpowiedz. Za pański projekt autorski pt. "WASILEWSKI" serdecznie dziękujemy ( 4 lata marazmu Lublina). Podobno Zarząd Województwa Lubelskiego zgodził się budowy drogi wojewódzkiej do aglomeracji Biłgorajskiej ( przepraszam mieszkańców tego uroczego miasta że przytaczam Waszą nazwę miejscowości). Po tym widać JAKIE SĄ PAŃSKIE WPŁYWY, Pan możesz tupnąć na Grabczuka to pieniądze znajdzie na 15 km. drogi , NATOMIAST CENTRALA (WARSZAWA) TOTALNIE CIĘ OLEWA I W MINISTERSTWIE INFRASTRUKTURY I W GDDKiA. Jesteś a WŁAŚCIWIE BYŁEŚ IM POTRZEBNY DO WALKI Z PISEM I KACZORAMI. PAŃSKI KOLEGA POWIEDZIAŁ KIEDYŚ " JAKI PREZYDENT TAKI ZAMACH", ja powiem "JAKI POSEŁ TAKA INFRASTRUKTURA" Platforma lubelska może się zrehabilitować ale nie pod wodzą PALIKOTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emek napisał:
Skuteczność PO na lubelszczyżnie panie Palikot, to nie ilość nowych członków partii po to mi przypomina czasy PZPR a ilość wybudowanych dróg krajowych, lotnisk, szlaków kolejowych. No niech się Pan pochwali osiągnięciami, niech Pan określi terminy budowy drogi S-17 Lublin - Warszawa a może S -12 która ma łączyć zachodnią POLSKĘ z Lublinem, może wie Pan coś na ten temat, a droga S - 19 Białystok Rzeszów tj: południe polski do autostrady A -2. A co z lotniskiem w Świdniku omamiliście ludzi że już ogłszone są przetargi na jego budowę tylko nie macie żadnego dokumentu zezwalającego na jego budowę, czyżby koalicjant z Lubartowa zaczoł forsować KOSMODROM NIEDZWIADA i skutecznie blokuje Świdnik to proszę o odpowiedz. Za pański projekt autorski pt. "WASILEWSKI" serdecznie dziękujemy ( 4 lata marazmu Lublina). Podobno Zarząd Województwa Lubelskiego zgodził się budowy drogi wojewódzkiej do aglomeracji Biłgorajskiej ( przepraszam mieszkańców tego uroczego miasta że przytaczam Waszą nazwę miejscowości). Po tym widać JAKIE SĄ PAŃSKIE WPŁYWY, Pan możesz tupnąć na Grabczuka to pieniądze znajdzie na 15 km. drogi , NATOMIAST CENTRALA (WARSZAWA) TOTALNIE CIĘ OLEWA I W MINISTERSTWIE INFRASTRUKTURY I W GDDKiA. Jesteś a WŁAŚCIWIE BYŁEŚ IM POTRZEBNY DO WALKI Z PISEM I KACZORAMI. PAŃSKI KOLEGA POWIEDZIAŁ KIEDYŚ " JAKI PREZYDENT TAKI ZAMACH", ja powiem "JAKI POSEŁ TAKA INFRASTRUKTURA" Platforma lubelska może się zrehabilitować ale nie pod wodzą PALIKOTA
Nie masz racji Platforma się nie zrehabilituje pod innym przywództwem, a Karpiński boi się, że przegra. On wyborów nie odłożył. Jutro przyjeżdża do Łukowa przekonywać miejscowych działaczy PO do swojej kandydatury, ale nie wiem czy coś ugra bo tu ogromne wpływy ma Żmijan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikota mam już dość. Po ostatnich wydarzeniach schował się do nory i niech już z niej nie wychodzi. Może polska polityka bez niego się oczyści. W polskiej polityce są potrzebni politycy idei, którym o coś chodzi a nie politycy cyrku i show, dla których samym najważniejszym jest władza. Władza powinna być tylko narzędziem realizowania idei, które popierają ludzie w wyborach. Postpolityki palikotowej mam już dość. Wolę normalną, zwykłą staroświecką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wnaja napisał:
Palikota mam już dość. Po ostatnich wydarzeniach schował się do nory i niech już z niej nie wychodzi. Może polska polityka bez niego się oczyści. W polskiej polityce są potrzebni politycy idei, którym o coś chodzi a nie politycy cyrku i show, dla których samym najważniejszym jest władza. Władza powinna być tylko narzędziem realizowania idei, które popierają ludzie w wyborach. Postpolityki palikotowej mam już dość. Wolę normalną, zwykłą staroświecką.
I tu sie chyba Wojciechu mylisz. Do żadnej nory sie nie schowal, a tylko zgodnie ze sztuka wojenna wycofal na z gory upatrzone pozycje, by szyki przeformować. Kontynuowanie marszu na Belweder w tej chwili byłoby politycznym samobojstwem - uderzenie w garstkę pozostalych jeszcze przy zyciu ideowców - jak to Ty nazywasz (oni zreszta tez), nastąpi z siła tsunami już następnego dnia po pochowaniu zwlok Pierwszej Pary i Ich wspaniałej Świty. Uderzy tak w bezbronne już ofiary jak i garstkę tych ktorzy jeszcze przy zyciu pozostali. Reszta spoleczenstwa bedaca tzw. milczacym srodkiem czeka teraz na lidera ktory wyjdzie przed front lub zostanie tam "przerzucony" i ja poprowadzi. Pamietasz męczeńską śmierć ks. Jerzego Popiełuszko? Pamiętasz jak w cieniu "okragłego stolu" skrytobójczą śmiercią zgineli ks. Niedzielak, ks. Suchowolec i ks. Zych? Jaki nam "ideowcom" i ludziom "środka" tamte wydarzenia owoc przyniosły? Jak mówia Ci którzy jeszcze żyja, a wśród nich prawnicy - takiego nie rzadu jak ten ostatni to żadne pokolenie ani przedwojennej ani powojennej RP nie doświadczylo. Chyle czoła przed wszystkimi ofiarami Katynia II, których część już w najbliższy poniedziałek okrzyknięta zostanie współwinnymi katastrofy . Chylę czoła przed Parą Prezydencką po której został nam tylko "oszołom i zbieracz haków" - Jaroslaw, brat Prezydenta oraz "demagog" Jan Olszewski. Chylę czoła przed Pania Anna Walentynowicz po której zostali nam tylko "nawiedzony" A. Gwiazda i K. Wyszkowski . Chylę czoła przed Panem Januszem Kurtyką po którym zostali nam tylko "agenci PIS" S. Żaryn, P. Gontarczyk i S. Cenckiewicz . Chylę czoła przed wszystkimi pozostałymi ofiarami Katynia II po których została pogrążona w żałobie rodzina i my "ideowcy", którym w niemal miesiąc przed katastrofą Sejm i Senat RP zmienili ustawe o IPN. Chyle czoła przed wszystkimi żyjącymi jeszcze w Polsce "ideowcami" na przeciw którym stoi i do ostatecznego boju sie zbroi armia spin doctorów i ich pięknych, uśmiechniętych i "opalonych" pracodawców. Zbroi się ta armia do wojny nie o ideologię, nie o będąca najsilniejszą w świecie ludzka rządzą - władze, a o najskuteczniejszy w XXI wieku środek do władzy -pieniądze!!! Co się takiego stało z wiekszością społeczeństwa która to przecież Lecha Kaczyńskiego na Prezydenta RP wybrała, że jej wiekszość medialna na Niego nie głosowala bo to "nie był jej Prezydent"? Gdzie był i jest teraz elektorat wyborczy i członkowie partii p. Palikota którzy zaakceptowali sposób "kanalizacji" najwyższej władzy Rzeczypospolitej Polskiej? Cześć Pamieci ofiar Katynia II!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma w Lublinie wpadła w jakiś samobójczy amok. Przecież jeżeli oni teraz sobie Palikota wybiorą, to niezależnie od tego, która partia kogo ostatecznie wystawi, kampania sprowadzi się do rywalizacji Lecha Kaczyńskiego z Januszem Palikotem. Wygra oczywiście Kaczyński. Gdyby JP zależało na sukcesie a nie autopromocji, sam by się wycofał do drugiego szeregu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frodo napisał:
Platforma w Lublinie wpadła w jakiś samobójczy amok. Przecież jeżeli oni teraz sobie Palikota wybiorą, to niezależnie od tego, która partia kogo ostatecznie wystawi, kampania sprowadzi się do rywalizacji Lecha Kaczyńskiego z Januszem Palikotem. Wygra oczywiście Kaczyński. Gdyby JP zależało na sukcesie a nie autopromocji, sam by się wycofał do drugiego szeregu.
Od dawna widać,że "bohaterowi" nie zależy ani na lubelszczyźnie ani nawet na swojej partii. Jego wyłącznym celem jest autopromocja. Należy wierzyć w rozsądek ludzi z lubelszczyzny którzy będą wybierać swojego lokalnego lidera że nie poddadzą sie manipulacjom i perfidnej grze zawodnika który nie ma już wsparcia swojej "góry" a chce się umocnić w Lublinie i przetrwać gorszy czas. MOtywacje tych działań wymienione są w poprzednim wpisie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój 14 letni syn - na co dzień fan Palikota - powiedział właśnie, że: jak teraz go wybiorą, to będzie ,"poniżej wora". Ale tez jakos spokojny jestem, ze sie chłopaki tym nie przejmą, bo przecież taka Strojnowska w żadnym innym układzie by nie zaistniała. Słabo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...