Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Załóż zimowe opony. I to szybko!

Utworzony przez Ania, 27 października 2012 r. o 16:36 Powrót do artykułu
haha 100zł za przekładkę opon na alusach już jebie im się w głowach... dobrze, że mam dwa komplety kół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No owszem, zdrowo ich pogieło. Niestety nie dam im zarobić, mam dwa komplety kapci z felgami i sam sobie je zmieniam kiedy mam na to ochotę Stówkę za wymianę, hahahaha, posrańcy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie stać to przesiąść się do MPK radze. A... zapomniałem, na ceny biletów też będziesz narzekać Haha biedaczko, idź do PCK może coś dostaniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wyznaję taką zasadę: Nie stać Cię to zmieniaj sobie sam i nie nażekaj. Nie obrażaj innych ludzi. Zakasaj rękawy i sobie kręć koła w błocie pod blokiem pół dnia. Nikt Cię do kożystania ze swoich usług nie zmusza. O! Albo otwórz wulkanizację mądralo skoro to taki lekki chleb. Hahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadeusz napisał:
Jak nie stać to przesiąść się do MPK radze. A... zapomniałem, na ceny biletów też będziesz narzekać Haha biedaczko, idź do PCK może coś dostaniesz. [/quote] skąd możesz wiedzieć czy mnie stać? typowy Polaczek, który pieprzy a ch*j wie na dany temat [quote name='Mumin' timestamp='1351349961' post='687649'] Ja wyznaję taką zasadę: Nie stać Cię to zmieniaj sobie sam i nie nażekaj. Nie obrażaj innych ludzi. Zakasaj rękawy i sobie kręć koła w błocie pod blokiem pół dnia. Nikt Cię do kożystania ze swoich usług nie zmusza. O! Albo otwórz wulkanizację mądralo skoro to taki lekki chleb. Hahaha.
stać mnie, ale firmy zajmujące się zmianą opon zdrowo przeginają... 100zł za 20min roboty? nie ośmieszaj się tak się składa, że mam ogrzewany garaż i męża który zmieni mi koła jak będzie prawdziwy śnieg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie o to chodzi czy stac czy nie. Porpostu ludzie leniwi i rozrzutni wolą sobie pojechac i zapłacic niz mieliby pobrudzic sobie ręce i zhańbić sie pracą Mam dwa komplety kół i tez sobie sam wymienie w 30 min
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pmiętam pewin czas temu jak chciałem kupić komplet opon letnich Nokian - właśnie wtedy "wszedł" na polski rynek nowy model tych opon. Udałem się do przedstawiciela i jedynego dystrybutora (według reklamy) opon Nokiana w Lublinie Firmy Car But mieszczącej się przy ul. Dolnej Panny Marii. Kiedy powiedziałem o jakie opony mi chodzi jeden z Panów stwierdził, że ich jeszcze nie ma (jak pamietam model ten "wszedł" na nasz rynek w grudniu, ja pojechałem po opony pod koniec kwietnia roku następnego), sprowadzenie zajmie długi okres czasu, a nalepiej by było jakbym kupił jakiś "stary" model opon (tzn. wycofany już z produkcji ale jeszcze dostępny w sprzedaży). Pojechałem do innego zakładu i za dwa dni opony zostały "zamontowane" do samochodu. Przepraszam za zmianę tematu - oczywiście "zimówki" warto założyć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja właśnie sam sobie kółka przerzuciłem w garażu. Ciepło, sucho, 30 min i po robocie. A za zaoszczędzoną stówkę kupię żonie kwiatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wymiana kół tyle samo co opon.Lekka przesada.Do tego ceny pod marketami gdzie się robi szybko aby więcej są jak w autoryzowanych serwisach. MPK ---koszt wymiany opon 39 zł i pracują bardzo długo na grygowej od 6 do 22.na nałęczowskiej od 7 do 20.Lpec ,pks -kosztuje 45 zł,przełożenie kół 20 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam napisał:
A ja właśnie sam sobie kółka przerzuciłem w garażu. Ciepło, sucho, 30 min i po robocie. A za zaoszczędzoną stówkę kupię żonie kwiatki
Teraz kwiatki,a z poprzednią stówą poleciałeś do agencji,he.he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczę gamonie, że wyważarkę do kół (oprócz samych kół) też macie na stanie garażu... chociasz, jak się jeździ złomem to kto by się przejmował, że kierownica sama wyrywa się z rąk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wulkanizacja napisał:
Teraz kwiatki,a z poprzednią stówą poleciałeś do agencji,he.he.
Nie mierz wszystkich swoją miarą. Nie po to się kiedyś żeniłem żeby skakać w bok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aqq napisał:
Liczę gamonie, że wyważarkę do kół (oprócz samych kół) też macie na stanie garażu... chociasz, jak się jeździ złomem to kto by się przejmował, że kierownica sama wyrywa się z rąk
jak dbasz tak masz... na mieście ludzie walą po studzienkach kołami i lecą z prędkością światła po dziurawych ulicach, a potem wyważanie co roku... albo i znam takich co prostują felgi co roku ja zimówki co dwa sezony wyważam letnie jak zaczynają bić przy 160 - więcej nie jeżdżę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aqq napisał:
Liczę gamonie, że wyważarkę do kół (oprócz samych kół) też macie na stanie garażu... chociasz, jak się jeździ złomem to kto by się przejmował, że kierownica sama wyrywa się z rąk
a co ma piernik do wiatraka.Posiadanie wyważarki nie upoważnia do stosowania takich cen.cięzarki kosztują grosze,do tego nabijak i 60 zł za wiaderko mazidła ,którego i tak połowa warsztatów nie stosuje a druga zużywa 2 wiadra na cały sezon.Do tego te wyważarki powinny podlegać kontroli jak wagi .Pościągane złomy z niemiec a później komputerowe wyważanie kół.Często zamiast podnieść samochód to mompuje się po jednym kółeczku bo na podnośnik nie stac.zresztą jak widzę te supernowoczesne warsztaty w garażach ,to chyba wolałbym jeździć niewyważonymi.Taka sama gwarancja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mumin napisał:
Ja wyznaję taką zasadę: Nie stać Cię to zmieniaj sobie sam i nie nażekaj. Nie obrażaj innych ludzi. Zakasaj rękawy i sobie kręć koła w błocie pod blokiem pół dnia. Nikt Cię do kożystania ze swoich usług nie zmusza. O! Albo otwórz wulkanizację mądralo skoro to taki lekki chleb. Hahaha.
Chyba pseudo "byznesmen" wulkanizator się odezwał. Widać po bykach mistrzu zmieniania kół. Za jedną zmianę opon zainwestuj waćpanie "byznemenie" w słownik ortograficzny bo nikt do ciebie nie przyjedzie nawet napierdzieć w oponki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam napisał:
Nie mierz wszystkich swoją miarą. Nie po to się kiedyś żeniłem żeby skakać w bok
Ciekawe tylko ,dlaczego tak wszyscy twoją starą chwalą . he.he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie - wymiana całych kół 60,-... niby za co i gdzie? Tam gdzie robię, kosztuje 40,- z pompowaniem azotem i wyważaniem. Mam garaż, nawet trzy (a autka tylko dwa), ale koła mają być wyważone i dopompowane azotem. A kto sobie sam przekłada... ten zapłaci i tak za zdjęcie i wyważenie od czasu do czasu. No chyba, że jeździ "niedzielnie" (do jakichś śmiesznych 8.000-10.000km rocznie) i w życiu mu się ciężarek nie poluzował/odpadł - wtedy rzeczywiście bardziej opłaci się zmienić w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wymieniam za 35 zl z wywazeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
ja wymieniam za 35 zl z wywazeniem
Pewnie dorzucasz do tego MUSZELKĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM WULKANIZACJĘ W MPWiK PRZY ZEMBORZYCKIEJ WJAZD OD STRONY ORLENU.SZYBKO,TANIO BEZ KOLEJEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...