Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Załóż zimowe opony. I to szybko!

Utworzony przez Ania, 27 października 2012 r. o 16:36 Powrót do artykułu
u mnie w zakładzie gratis pompuję azotem w 80%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To podajcie gdzie tak tanio ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ford napisał:
To podajcie gdzie tak tanio ?
Prawdziwi fachowcy mówią,że opony zimowe są na śnieg i lód,podczas temperatury powyżej 0 przyczniają się do większej liczby wypadków gdyż są za bardzo elastyczne i powodują mniejszą przyczepność.Ci co mówią inaczej to tylko w celach komercyjnych,więcej się sprzeda więcej kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szofer napisał:
Prawdziwi fachowcy mówią,że opony zimowe są na śnieg i lód,podczas temperatury powyżej 0 przyczniają się do większej liczby wypadków gdyż są za bardzo elastyczne i powodują mniejszą przyczepność.Ci co mówią inaczej to tylko w celach komercyjnych,więcej się sprzeda więcej kasy.
troszkę kilometrów w życiu zrobiłem (ok 400tys) i z doświadczenia wiem, że różnie bywa jedne opony letnie twardnieją już poniżej 5-7*C, a innej marki bez problemu sprawują się i przy -5*C (jak nie ma śniegu oczywiście); mimo to polecam zmienić na zimówki/śniegówki właśnie jak temp zbliżają się do zera, ponieważ może nas zaskoczyć nagły opad śniegu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alfred napisał:
troszkę kilometrów w życiu zrobiłem (ok 400tys) i z doświadczenia wiem, że różnie bywa jedne opony letnie twardnieją już poniżej 5-7*C, a innej marki bez problemu sprawują się i przy -5*C (jak nie ma śniegu oczywiście); mimo to polecam zmienić na zimówki/śniegówki właśnie jak temp zbliżają się do zera, ponieważ może nas zaskoczyć nagły opad śniegu
Z ostatnim się w pełni zgadzam w trasę trzeba się przygotować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wymiana opon na lubelszczyźnie tylko u ***wojtal-uslugi.pl . u nich kupiłem nowe oryginalne opony w najlepszej cenie w stosunku do porównywanych innych zakładów wulkanizacyjnych. fachowi, pomocni, jak trzeba dojadą do klienta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O pony do samochodów ciężarowych, dostawczych, budowlanych, maszyn rolniczych i osobowych najlepszych marek znajdziecie u Rozruch Startgum. Można u nich liczyć na kompleksowy serwis opon. Kompetentni fachowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auto-Gum w KRakowie na ul.Dekerta. Mają najtaniej, wymiana na miejscu, możliwość przechowywania opon. Polecam ***autogum.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...