Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamek pięknieje i dostaje nagrody

Utworzony przez puławiak, 7 maja 2009 r. o 00:32 Powrót do artykułu
brawo lublin 3 mam kciuki zeby sie udalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo lublin 3 mam kciuki zeby sie udalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławiak napisał:
brawo lublin 3 mam kciuki zeby sie udalo
Uda się na pewno.To są właściwie nagrody dla Życimskiego za jego politykę na KUL-doktoraty honorowe,preferowanie "michnikowszczyzny"itp. jak wiesz o czym ja piszę.Jest uległość - będą nagrody. Jak dla tresowanego psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no co za menda!!! takiego tylko za okno wywalić! w końcu jakieś wyróżnienie dla miasta to ta menda tylko krytykuje! a co Ty zrobiłeś dla miasta, co zrobiłeś dla mieszkańców, jak polepszyłeś wizerunek Lublina? nie krytukuj jeśli nic nie masz do powiedzenia. ostatnio był jakiś dziad u mnie w pracy co marudził coś o michnikowszczyźnie-kurde sami nic nie robicie, niczym się nie wyróżniacie ale krytykowac wszystko i wszystkich to pierwsi jesteście!!!!! po cholerę tak patrzeć w przesłość, zacznijcie się patrzeć w przyszłość a jeśli nie to won z tego kraju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klecha napisał:
Uda się na pewno.To są właściwie nagrody dla Życimskiego za jego politykę na KUL-doktoraty honorowe,preferowanie "michnikowszczyzny"itp. jak wiesz o czym ja piszę.Jest uległość - będą nagrody. Jak dla tresowanego psa.
,dureń z Ciebie jakich mało. po co doszukujesz się wszędzie spisku? jest szansa że miasto zostanie wyróżnione, to NIE! dla takiego idioty jak Ty to zaden powód do zachwytu, przez gardło by ci bnie przeszło pogratulowanie. takie szumowiny jak Ty tylko potrafią krytykować, jątrzyć i szczuć ludzi jednych na drugich. sami nic nie potraficie, jesteście nikim, niczego się nie dorobiliście ale wmawiacie wszystkim że białe to czarne i na odwrót. jak polaczki z usa co 25 lat na budowie siedzą, znają 5 słów na krzyż po ang, i chcą decydować co jest najlepsze dla Polski zapominając że Polska pod wieloma względami wygląda od ich eldorado! czemu taką macie zawistną naturę, czy wam ktoś za to płaci, czy to was podnieca kiedy staracie się równać wszystkich do swego niskiego poziomu? szlag z wami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Lublinowi pięknego zamku , a jeszcze bardziej mieszkańcom prawa do krytyki o które także "walczy" GW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...