Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamiast niszczyć barszcz Sosnowskiego, ogradzają go. Nie ma chętnych do walki z rośliną

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 czerwca 2017 r. o 21:28 Powrót do artykułu
Bo ratusz płaci developerom, bo tam są miliony do podziału, a barszcz to marne grosze i zagraża zwykłym ludziom a nie urzędasom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro właaściciel sam powinien niszczyć na swoim terenie to znaczy że powinien to zrobić osobiście prezydent miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nagotować barszczu i po ptokach, a tak na serio, wladza żadnej łaski nie robi ma obowiazek usuwać zagrożenia dla mieszkańców bez względu na to czy to jest barszcz sosnowskiego czy tez granat albo bomba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z roku na. rok barszczu na Wądolnej jest coraz więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis niszczy wszystko,nie ze i barszczu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barszcz rosnący w Białej Podlaskiej i opisywany dwa tygodnie temu, nie został nawet ruszony. Właściciela terenu albo to nie obchodzi albo miasto nie mogło się z nim skontaktować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Randap tego g*wna nie bierze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można po prostu z tego barszczu ugotować zupę i np zamrozić na święta? Będzie jak znalazł na wigilię, tylko dodac uszka i wyjdzie pyszne danie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za namiary. Zbiorę nasiona za 6-8 tygodni i obsieję sobie działkę od lasu, by mi hołota nie łaziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wziąść przenośny miotacz ognia i wypalić chwasta ! Nie bawić się w jakiś ochronne ubrania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he nakazać jest komu, ukarać jest komu ale zrobić Oooooooooooo to całkiem do d.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 zł za m/kw bez faktury i zniszczę . Wszystkie wskazane ogniska barszczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kontrolowanie podpalić to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadzic palic zalegalizowac, po barszczu musi byc faza lepsza niz po dupalaczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wchodzę do baru, zamawiam schabowego, oczywiście muszę czekać aż się dosmaży więc babka dała mi sam kompot. idę z tym kompotem, patrzę jakaś laska 9/10 siedzi widzę, że chyba nie jest sama, bo stoi talerz z barszczem czerwonym naprzeciwko niej, ale mówię c*** raz się żyje - pośmieszkuję sobie. laska też pije kompot więc podchodzę do niej i mówię hehe "kocham cię rybko, pij ze mno kompot xd" a ta tylko wzięła zamach i ***a wylała na mnie cały talerz tego barszczu. cały u***y na czerwono z poparzoną ręką drę się na nią, że jest jakaś po***ona, że chciałem tylko zagadać i że będzie bulić odszkodowanie. odwracam głowę, a tu z kibla wybuega jej fagas, gościu dwa razy większy ode mnie i nawet nic nie powiedział tylko wyjebał mi od razu lepę i mówi że c*** go to obchodzi, ale mam mu odkupić zupę bo on jest głodny po treningu i nie ma już kasy. ja mu mówię, że to jego po***ona dziewczyna mnie nim oblała, dodatkowo zniszczyła mi ciuchy i mnie poparzyła więc niech ma do niej pretensje. on wziął tylko kolejny zamach i drze mordę "odkupuj mi c***u zupę bo cię cwelu zajebie, a z zawodu jestem bokserem". dopiero wtedy skumałem że to słynny bokser, były mistrz świata wagi ciężkiej albert sosnowski więc podniosłem się i od razu zjebałem stamtąd po drodze wytrącając jakiemuś dziadkowi talerz z naleśnikami xd patrzę a on mnie goni, udało mi uciec do auta, odpalam silnik i ruszam i pierwsze co słyszę to komunikat, że "kolejna osoba poparzona barszczem sosnowskiego - szczegóły za chwilę w rmf radio muzyka fakty rmf fm". więc myślę, że ten s***el specjalnie prowokuje takie sytuacje i jest w zmowie z dziennikarzami, bo niby skąd by tak szybko wiedzieli o tej całej akcji i poparzeniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oblać napalmem i wypalić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chikara 250 WG + Roundup 360 SL i po gościu , skuteczny w 98%-tach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z maryją to walczą pedały ***e w *** *** wam w *** *** ***e pedały jjncdtvcinbcjvxxhjbvhbv4v8b;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuchy w PRL uwierzyły towarzyszom radzieckim, że barszcz sosnowskiego ze względu na dużą ilość zielonki to doskonała pasza dla krówek i sprowadzili to gówno z ZSRR. Hodowano to eksperymentalnie na poletkach doświadczalnych na Felinie, a teraz dziwota że rośnie tam i rozsiewa się bez kontroli dalej. Nawet nie wiem czy skarmiano tym bydło. Faktem jest że ta trucizna rośnie dziś w miejscach gdzie dawniej były PGR-y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...