Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Zamiast pomysłu na przyjazne miasto jest zachęta do ucieczki z Lublina"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lipca 2017 o 15:40 Powrót do artykułu
no i po wuj w tym kraju pracować, gdzie dobrze mają się tylko ci dostający 500+ albo kombinatorzy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mała uwaga dotycząca wysokości, która w projekcie nowego Studium zwiększona została ponad 3. razy. Życzyłby sobie pan redaktor w bezpośrednim sąsiedztwie swojego miejsca zamieszkania 15 piętrowe bloki o wysokości 55 metrów od rzędnej terenu? Proszę pamiętać, że MPZP łatwiej uchwalić lub zmienić niż SUiKZP.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lublin wymiera.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Więcej GARAŻY! Startupy i kapele muzyczne musza miec gdzie ćwiczyć!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To ta sama Rada przeciętnych inaczej , która rekomendowała puszczenie ruchu autobusowego po Bursztynowej. Fachowcy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prezydent cos kombinuje z Gorkami Czechowskimi, smierdzi sprawa z TBV. Do tej pory teren mial byc przeznaczony pod rekreację, gdy TBV kupiło górki od Echo, nagle prezydent jest za zmiana zagospodarowania pod mieszkaniowkę. Bloki 15 piętrowe. TBV chce tam postawić bloków na 8 tyś mieszkancow. Prawie tyle co ma cala dzielnica Sławinek!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na Węglinie będzie w tym roku już 40 bloków podłączonych do jednego wyjazdu na miasto tj ul. Gęsia. Miasto nie widzi problemu wyjazdu z osiedla na którym jest 1600 mieszkań jednym wyjazdem na miasto. Miasto nie ma problemu dając pozwolenia na budowę bloku 40to mieszkaniowego z tylko kilkoma miejscami postojowymi na zewnątrz! Nasprowadzało się słoików i grodzą swoje te bloczki jak na wsi, nie ma jak przejść przez duże osiedle bo przecież wspólnota decyduje, że niezbędne jest ogrodzenie trawników, bo jeszcze ktoś wejdzie na trawkę. Nasprowadzało się wieśniaków do miasta i nastawiali na ulicach wewnętrznych tabliczek, że samochód zostanie odholowany z terenu wspólnoty, założą blokadę i naliczą kilkaset złotych za dzień parkowania! W mieście są inne zasady współżycia, no ale człowiek ze wsi wyjdzie ,ale wieś z człowieka nigdy! Czekam teraz na spuszczania powietrza z kół i rysowania samochodów bo ośmieliłeś się zaparkować pod blokiem na przeciwko twojego!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak czytam te pomysły rady upośledzonych w przestrzeni, to naprawdę mam ochotę uciec. Tylko po co ich słuchać ? Teraz każdy jest znawcą tematu na zasadzie - nie wiem, nie znam się, ale się wypowiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto jszcze słucha tyh upośledzonyh kretynów ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy nie czas przenieść Lubellę do dzielnicy przemysłowej, w okolicy Mełgiewskiej-Metalurgicznej, a nie rozbudowywać ją w nieskończoność. Z jednej strony nowe osiedle, a z drugiej zakład przemysłowy i tiry na Nowym Świecie. Druga sprawa dlaczego dopuszczono do budowania tego czegoś przy Skansenie Wsi Lubelskiej. Ten teren można było przeznaczyć na parking, który jest zbyt mały, a nie zasłonić skansen jakimiś apartamentami po 12-20 m2. To chyba burdel ma jakiś powstać?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kim są członkowie RKP żeby mówili innym jak mają żyć?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale marudy. Takim nigdy nie dogodzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wystarczy dwie trzy Cerkwie pobudować i mamy utrzymane 300 tys do 2100 roki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
RKP - banda osłów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecież oni sami sobie zaprzeczają, to jest najśmieszniejsze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten Kamiński to takie bzdury gada, że słuchać się odechciewa...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ratusz zakłada scenariusz, że Lublin zacznie się rozrastać, RKP taki scenariusz wyklucza. Pytanie kto myśli przyszłościowo, bo wg mnie ratusz. Przecież niż nie będzie wiecznie trwał. Do Lublina przyjeżdża coraz więcej obcokrajowców, np: z Ukrainy, zatem śmiało można założyć, że jednak ilość mieszkańców nie będzie się kurczyć. Lepiej chyba na wszelki wypadek przygotować tereny pod mieszkaniówkę, tym bardziej, że póki co sporo się buduje i większość nowych mieszkań sprzedaje się na pniu. Skoro Lublin się wyludnia to kto je kupuje? Duchy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Za przykład służy południe Węglina, gdzie Rada Kultury Przestrzeni znalazła miejsca, skąd mieszkańcy musieliby iść do głównej ulicy kilometr, czyli tyle ile jest od Bramy Krakowskiej do Ogrodu Saskiego." A ilu mieszkańców Węglina Południowego NIE DOJEŻDŻA do głównej ulicy samochodem (a dalej pewnie tez samochodem)?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za 'rządów' Żuka Lublin traci mieszkańców, w przyszłości niedalekiej Lublin będzie mniejszy od Rzeszowa, Białegostoku, Radomia. Po Żuku zostanie wymarłe miasto, zawalające się domy, chińska betonowa pustynia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeszcze większy odpływ mieszkańców będzie powodowało ściągnięcie uchodźców - islamistów do Lublina przez Zuka. Przestępczość, zamachy, gwałty będą powodowały ucieczkę ludności. Lublin stanie się islamskimgettem, dzięki Żukowi, będzie niebezpieczny, omijany.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: