Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamiast tytułu ESK nietypowe działania w Lublinie

Utworzony przez ja-sama, 23 lipca 2011 r. o 18:46 Powrót do artykułu
Myślę, ze wiele osób zżyło się z tą klepsydrą ze zdjęcia, kiedy stała pod ratuszem w oczekiwaniu wyniku ESK. W każdym razie ja z moją córką tak, wiele razy tam zaglądała, sprawdzając ile jeszcze zostało kul. Było nam smutno, gdy "znalazłyśmy" ją na tyłach Warsztatów Kultury przy ul. Popiełuszki, jako już niepotrzebną rzecz z którą nie wiadomo co zrobić. Przecież to jest pamiątka tych dni, które wspólnie przeżywaliśmy, nie chowajmy tej klepsydry jakby byłą czymś wstydliwym, czy nie może stać gdzies na jakimś miłym skwerku? a może jeszcze do czegoś sie przyda, jak to klepsydra....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysockiz Żukiem pompuja kase podatników z Lublina pytam czy jest tylko jedna grupa uprzywiliowana . miasto bez dróg chodników i sportu a ELITA Lubelska się bawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę,że najpierw trzeba wybudować TEATR W BUDOWIE.Podejmowanie innych działań jest działaniem żenującym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wykonana z drewna scena będzie rozkładana w najbardziej niespodziewanych miejscach." Jak to tak "w niespodziewanych miejscach", a gdzie po zwolenia? Znaczy się jak "Solidarni 2010" namiot tylko chcieli w konkretnym miejscu rozstawić, to o po zwolenie musieli występować, a scena z drewna bedzie rozstawiana tam gdzie sie tylko spodoba? To ma być kultura? Toż w kontekście warunków "Solidarnym" stawianych jest po spolite chamstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miś wiecznie żywy, czyli słomianych inwestycji ciąg dalszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ośmieszajcie się. Najpierw trzeba odmalowac budynki, usunąć graffiti ze ścian,usprawnic komunikację, pozamiatac ulice. Dla siebie, nie dla turystów. Potem mozna dyskutowac o kulturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można mówić o kulturze w brudnym mieście, które od dziesiątków lat nie może wybudować teatru i które tą ruiną kultury straszy w SAMYM CENTRUM????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...