Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
fakir napisał:
A ja na Panie z dziekanatu nie narzekam do tej pory. Zawsze się można dowiedzieć i załatwić co się chce, bez żadnego proszenia;)
Mowa o Wydziale Politologii;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mateusz S. napisał:
Dziekanaty pracują OK, jest dużo pracy i to wszystko. 2 lata temu kończyłem licencjat i był ten sam problem z terminem do odebrania dyplomu (tylko wtedy termin do składania dokumentów upływał 4 lipca). Da się rozwiązać bez większych problemów: 1. po obronie kseruje się pierwszą i ostatnią stronę indeksu (z ocenami za pracę i obronę) 2. ewentualnie zaświadczenie z dziekanatu że już po obronie (na zaświadczeniu wyniki) A następnie składa się podanie do WKR o zgodę na dostarczenie w późniejszym terminie odpisu dyplomu. Do podania w/w xero lub zaświadczenie się dołącza. W ten sposób dostałem się na SUM na UMCS. I po krzyku - po co dzwonić do gazety i wylewać pomyje na dziekanat, wystarczy pomyśleć.
a to ciekawe bo w tym roku dopiero na umcsie pierwszy rocznik konczy licencjat z administracji, z reszta nie beda mi tu w twarz pluli i nie bede zadnych podan pisal i bawil sie w rozne xera, czy inne dodatkowe swistki, 30 dni i dyplom ma byc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy 13 sierpień ... i co? I nadal nie ma dyplomów! Ciekawe czy ktoś z tym wszystkim zrobi w końcu porządek. Ludzie chcą się uczyć, mają nawet stypendia ale co z tego skoro podobno jedna z lepszych uczelni w ten sposób traktuje swoich studentów. Za tydzień kończy się rekrutacja nawet na umcs, inne uczelnie już skończyły ... a ludzie zostaną na lodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyplomy juz sa, fakt faktem nawet z 3 tygodnowym opoznieniem ale sa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiek napisał:
Jak skończyłem prawo na tym samym wydziale 10 lat temu, miałem ten sam problem. Na politologii też tak było... dyplomów nie było i nie było wiadomo kiedy będą. Pomogło wysłanie do dziekana pisma informującego o możliwości złożenia do prokuratury zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa z art. 276 kk: Art. 276. Kto niszczy, uszkadza, czyni bezużytecznym, ukrywa lub usuwa dokument, którym nie ma prawa wyłącznie rozporządzać, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Ukrywanie dokumentu, który musi być wydany to przestępstwo! Nie pozwalajcie żeby burdel niweczył wasze plany!
Dzięki za namiar na artykuł. Za chamstwo, z jakim się spotkałem w czasie studiów, będzie odpowiednia "nagroda".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
` napisał:
A byłeś /byłaś we wszystkich dziekanatach? Nie szykanuj tu ludzi uczciwie pracujących, bo napewno nie znasz wszystkich pań pracujących w dziekanatach i nie wypowiadaj sądów wyssanych z palca.
Dokladnie. Przykładowo w dziekanacie BiNOZ są rewelacyjne panie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadal nic się nie zmieniło. nie mają czasu, nie maja ochoty, mają wazniejsze sprawy, a niechęć wydania komentują jakimiś tam zwyczajami :) kogo obchodzą zwyczaje tych bab? pozjadały wszytskie rozumy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...