Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak, oni się zawsze tłumacza i niestety nie ma jak ich udupić. Ja raz czekałem na N2 w nie zły mróz z kilkoma osobami, pierwszy kurs tego autobusu... spóźnił się 12 minut ale odpowiedz na pismo oczywiście "kierowca twierdzi że był" i koniec... Może to trzeba zmienić w lubelskiej komunikacji? A nie jakieś ściemnianie. Częstsze kontrole przewoźników, nie tylko tych nowych ale i mpk z którym ztm musi żyć w zgodzie bo mniejsi nie mają tylu autobusów...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a mpk co robi głupków z ludzi? nie zauważyli, może przystanka też nie zauważyli ...
0
Ten kurs miał wykonać kierowca linii nocnej po ostatnim kursie na Porębę. On zaczął pracę 29 lutego, więc z pewnością nie miał tego jeszcze w rozkładzie i po prostu tego kursu nie wykonał. Swiadczy o tym rozmowa dyspozytora. A pani rzecznik oparła się tylko na wiedzy że kurs miał się odbyć i opiera się babka na tej wiedzy zamiast sprawdzić jak było naprawdę.
0
bo to był autobus widmo
0
Kylu a czepiasz sie pierdół, a jak gośc musiał po pijaku zamiatać?, inaczej bys powiedział że nazygane było. Tez się czepic nie masz czego tylko pisma słać na 12 minut opóźnienia, tak to jest sie z autobusu kiosk ruchu robi w nocy.
0
ZTM błędnie poinformował, że 926 zacznie kursowanie od 1 marca, a w MPK się upierają, zamiast faktycznie sprawdzić. Tak jak wcześniej kuż ktoś pisał - ten kurs linii 926 to jest zjazdowy kurs autobusu, który całą noc jeździ wcześniej na nocnej linii N3. Zatem kierowca wyjeżdżając z zajezdni po 22:00 otzymał do zrealizowania rozkład linii N3 jaki do tego dnia obowiązywał. Czyli ostatni kurs z Poręby wykonał jako N3, a nie jako 926. Dopiero następnego dnia (czyli noc 1/2.03.) rozpoczęła swoją historię brygada łączona linii N3+926. Ot i cała zagadka. Ktoś czegoś nie dopatrzył i zamiast przyznać się i przeprosić za nieświadome wprowadzenie w błąd to ściemnia dalej
0
@sajmons - nie czytasz chyba ze zrozumieniem. Mówiłem o pierwszym przystanku na trasie, pierwszego kursu tego dnia linii N2. Wiec o sprzątaniu ani kiosku nie ma tu mowy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: