Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja wróciłem własnym samochodem i nikt mnie nie kontrolował. Po drodze na stacji przebraliśmy się i git. Fajnie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjanci powinni w pierwszym rzędzie bozbyć się ścierwa ze swojej firmy tzn. największych prowokatorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło, które robiło zadymę powinno być przykładnie ukarane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i zapomnialem dodac - cel sie udal. faszysty nie opanowaly rynku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pan rzecznik policji wczoraj kłamał mówiąc że nikt nikomu nie każe się rozbierać.... cytuję: Faktycznie kontrolujemy autokary wjeżdżające do Lublina. Ze względów bezpieczeństwa robią to uzbrojeni policjanci. Jest to związane z wydarzeniami, które działy się w Warszawie. Szukamy osób odpowiedzialnych za zamieszki. Nie ma mowy, abyśmy kazali się rozbierać pasażerom. Nie jesteśmy lekarzami - tłumaczy asp. Arkadiusz Arciszewski z lubelskiej policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do zx : wy wszyscy którzy uczestniczyliście w tych bójkach powinniście być srogo za to ukarani. Jaki to wstyd dla narodu Polskiego że w takie święto doszło do tego typu zamieszek. 90% osób które wczoraj brały udział w tych manifestacjach nawet nie wie co to odzyskanie niepodległości i nie ma pojęcia o historii polski. Poszli tam tylko i wyłącznie się bić żeby później się z tego tak cieszyć jak właśnie ty ''fajnie było'' .. Przyjemność Ci to sprawiło że stanołeś przeciwko swoim? Tacy jak ty, to margines społeczny który powinien być usunięty z kraju. Patologia totalna!! brak słów. ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze chociaż ,że im do tyłków nie zaglądali !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam poniektóre komentarze i zdziwienie moje powoli zamienia się w głęboką troskę o poziom intelektualny moich rodaków! Nie mam zamiaru dywagować czy policja użyła siły w nadmiarze, czy tez zbyt mało... Boli mnie jednak fakt, ze demokracji w Polsce trzeba uczyć za pomocą policyjnej pałki! Naród wypowiedział się już na temat drogi, która ma nasza ojczyzna obrać w ciągu czterech najbliższych lat. Jest premier rządu, jest parlament i są samorządy nie narzucone nam siła, ale w wyniku wspólnie podjętych decyzji w momencie wrzucenia kartki do urny wyborczej! Skąd wiec bierze się to zło, ta nienawiść, ten wulgaryzm i zaciętość w formułowaniu stwierdzeń? Ta „brutalna” policja reprezentuje mnie, moich najbliższych i kilka milionów obywateli nie dających przyzwolenia na niszczenie naszego wspólnego dobra! Nie jestem poszukiwaczem zemsty za głupotę, ale za kara wg obowiązującego nas wszystkich prawa! Musimy bronić demokracji i szczęścia bycia ludźmi wolnymi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do loool: mnie np tam nie było, ale popieram blokowanie tzw Marszu Niepodległości, dopóki będą w nim uczestniczyły faszystowskie organizacje i inne twory przeczące historii Polski. Niestety jest społeczne pozwolenie na tego typu sytuacje, narodowcy-faszyści-kibole, przyszli manifestować swoje durne hasła, w taki dzień. Oczywiście pod osłoną patriotyzmu, a nawet w tvn24 było słychać co krzyczą. Jak widać niemiecka Antifa potrafiła sama się rozprawić z durnymi polskimi faszystami. Fakt niszczenie mienia jest karygodne i mam nadzieje ze za to odpowiedni zapłacą, jednak cieszmy się, że tylko tyle zniszczyli. A wydaje mi się, że zniszczone wozy transmisyjne i radiowozy, to byli polscy kibice, co było widać na nagraniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
92 niemców,,,,, co żal im, nie mogą pogodzić się z naszą Niepodległością , do pierdla z nimi, a co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
210 zatrzymanych w tym 92 lewackich niemców zaproszonych przez Blumsztajna z Wybiórczej i tęczowych towarzyszy Biedronia i Szczuki. Przyjmijmy, że reszta to prawicowi kibole. Mamy zatem: - Marsz Niepodległości ok. 15 tys uczestników i 118 zatrzymanych czyli poniżej 1 procenta manifestujących patryjotyzm, - lewaccy faszyści ok. 500 osób i 92 zatrzymanych czyli ok. 18 % "pokojowej blokady". Niezależne relacje z marszu: Marsz - foto i opis Bitwa o samochód TVN-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
loool napisał:
do zx : wy wszyscy którzy uczestniczyliście w tych bójkach powinniście być srogo za to ukarani. Jaki to wstyd dla narodu Polskiego że w takie święto doszło do tego typu zamieszek. 90% osób które wczoraj brały udział w tych manifestacjach nawet nie wie co to odzyskanie niepodległości i nie ma pojęcia o historii polski. Poszli tam tylko i wyłącznie się bić żeby później się z tego tak cieszyć jak właśnie ty ''fajnie było'' .. Przyjemność Ci to sprawiło że stanołeś przeciwko swoim? Tacy jak ty, to margines społeczny który powinien być usunięty z kraju. Patologia totalna!! brak słów. ;/
Przestań człowieku ŁACHA z siebie drzeć,wszyscy wielcy takimi zadymami zaczynali,a potem jeszcze NOBEL.Może właśnie z tych ludzi wyłoni się kiedyŚ PRAWDZIWY MĄŻ STANU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym się nie zgodził na przeszukanie, ani na rozebranie to wbrew prawu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
loool napisał:
do zx : wy wszyscy którzy uczestniczyliście w tych bójkach powinniście być srogo za to ukarani. Jaki to wstyd dla narodu Polskiego że w takie święto doszło do tego typu zamieszek. 90% osób które wczoraj brały udział w tych manifestacjach nawet nie wie co to odzyskanie niepodległości i nie ma pojęcia o historii polski. Poszli tam tylko i wyłącznie się bić żeby później się z tego tak cieszyć jak właśnie ty ''fajnie było'' .. Przyjemność Ci to sprawiło że stanołeś przeciwko swoim? Tacy jak ty, to margines społeczny który powinien być usunięty z kraju. Patologia totalna!! brak słów. ;/
Dlaczego? Mój dziadek przed wojną chodził na takie walki i były one wyrazem patriotyzmu,oraz miały na celu usunięcie ówczesnych wrogich narodowościowo i językowo elementów w Polsce 20-lecia międzywojennego, szkodzących młodej Polsce. Taka jest historia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ZX :widziałem jak na stacji rozbierałeś się z różowej sukienki i jeszcze pozostawiłeś jakieś kolorowe balony ha ha ha ale bohater ha ha ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sprawdzali jadących w kierunku Berlina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorąco polecam ten komentarz Rafała Ziemkiewicza nt. Marszu http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2011/11/12/marszu-nie-mozna-nie-wspierac/ (radzę przeczytać całość). Moim zdaniem bardzo trafnie diagnozuje cel istnienia tej całej Antify.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spisali i sfilmowali wszystkich /15 autokarów/. Byli eskortowani i zatrzymywani w drodze do Warszawy i w nocy do Lublina kilkukrotnie. Oburzające prowokacyjne zachowanie policji przy kontroli autokarów w drodze powrotnej. Kilkadziesiąt tysięcy uczestników patriotycznej manifestacji, a słychać tylko o zamieszkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
do loool: mnie np tam nie było, ale popieram blokowanie tzw Marszu Niepodległości, dopóki będą w nim uczestniczyły faszystowskie organizacje i inne twory przeczące historii Polski. Niestety jest społeczne pozwolenie na tego typu sytuacje, narodowcy-faszyści-kibole, przyszli manifestować swoje durne hasła, w taki dzień. Oczywiście pod osłoną patriotyzmu, a nawet w tvn24 było słychać co krzyczą. Jak widać niemiecka Antifa potrafiła sama się rozprawić z durnymi polskimi faszystami. Fakt niszczenie mienia jest karygodne i mam nadzieje ze za to odpowiedni zapłacą, jednak cieszmy się, że tylko tyle zniszczyli. A wydaje mi się, że zniszczone wozy transmisyjne i radiowozy, to byli polscy kibice, co było widać na nagraniach.
Człowieku. Naucz się odróżniać Patriotyzm od faszyzmu i dopiero wtedy zabieraj głos na ten temat. I to to by było na tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę wracają stare "dobre" czasy z PRL.. Kontrole ,sprawdzania osób -- pod hasłami burzycieli porządku społecznego. I nawet prasa pieje w ten sam sposób jak Trybuna Ludu tylko tytuły gazet są inne. Ale w TV wracają upiory PRL. Nie wierzysz -- zobacz kto wtedy był na ekranie a kto jest dzisiaj.Niedługo będzie wolno tylko chwalić rząd i będziemy żyć w kraju wiecznej szczęśliwości (PRL- bis).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...