Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wolnosc dla lisow, pawie precz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widzieliśmy kiedyś rano lisa jak przebiegł przez Głęboką w kierunku Racławickich
0
przed psami też się paw nie obroni
0
specjalna ekipa do wyłapywania "ludzi"...
0
widziałam dzisiaj watahę wików w ogrodzie saskim. Czy one sa inne od lisów i pawi? Boję się....
0
Lisy chodzą także po głębokiej bardzo często,jakby władza nie wiedziała.
0
Najpierw wyłapcie żuki, a dopiero potem zajmijcie się lisami.
0
CZY TO SĄ PAWIE WYBORCZE ?
0
Dlaczego firma sprzątająca, zabiera wszystkie liście z parku? Na kompost? Nikt nigdy tak nie robił. W liściach żyły jeże i inne stworzenia. Teraz firma wyczyszcza wszystkie liście  do gołej ziemi. Używa do tego dmuchaw- robiących dużo hałasu i smród spalin. A park ma być miejscem odpoczynku na świeżym powietrzu.  Ponadto wygrabiając liście  zabrali zapasy wiewiórkom.  Przecież one w liściach schowały sobie orzechy . A oni to wygrabili i wywieźli.  Wiewiórki są wielką atrakcją w każdym parku, tylko w Lublinie nikt o nich nie dba. Było ich latem kilka, teraz można spotkać tylko jedną- no bo czym będą się żywić.  Ludzie protestujcie w urzędach żeby myśleli o zwierzętach żyjących w parku.  Sprzątanie poinno też odbywać się w sposób dyskretny, nieuciążliwy dla ludzi. A teraz jest jak na budowie. Hałas, smród spalin i jeżdżące po parku samochody bez potrzeby.
0
pawie to w saskim były są i będą, sam ostatnio w jednego mało nie wdepnąłem
0
Co do bezpieczeństwa. Po pierwsze szczepienia dotyczą lisów z kompleksów leśnych ( miejskie szczepione nie są - jeśli tak to kiedy i gdzie wykładano szczepionki), po drugie lisy mogą być nosicielami bardzo groźnych dla ludzi form larwlnych robaczyc. Co z tym problemem?
0
pawie to w saskim były są i będą, sam ostatnio w jednego mało nie wdepnąłem
naprawdę dobre:-)
0
pragne przypomnieć sytuację z przed paru laty kiedy to w saskim mieszkały łabędzie komuś przeszkadzały więc wysłał psy czy taki sam los czeka pawie ???
0
A ja wolę lisy od głupich pawi. Ale przecież pozostawienie tej sprawy w spokoju odwróciloby uwagę władz miasta od ważniejszych problemów...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: