Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy praca promotorki jest lepiej opłacalna czy praca hostessy?
Czy promotorka,hostessa,lachociąg,nie jest wszystko to samo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co potrzebna uroda w "klubie"! Wystarczy kawł d---y ,cy--a i wio konie po betonie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy promotorka,hostessa,lachociąg,nie jest wszystko to samo ?
Wszystko to szarpidruty które trzepią kasę na paszczakach !!! łaczą przyjemne z pożytecznym,ale taką " promotorką-hostessą " to już trzeba się urodzić,wszystko po mamie,wyssane z mlekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko to szarpidruty które trzepią kasę na paszczakach !!! łaczą przyjemne z pożytecznym,ale taką " promotorką-hostessą " to już trzeba się urodzić,wszystko po mamie,wyssane z mlekiem.
Komuchy z PO założą wnet kasę fiskalną na du pe jak wszystkim i się skończy, na wszystko będzie paragon a paragony będą brały udział w losowaniu atrakcyjnych nagród w tym luksusowych samochodów,bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostałam propozycje pracy w tym klubie i zastanawiam się czy sprobowac? :blush: może jest ktoś tutaj, kto tam pracował?
Spróbuj na zachodzie,na wyspach,tu pinędzy nie ma,jak znosz i mosz język oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na portalu plotkarskim było , że ten szef zalega z pensjami i te dziołchy co frajerów skubały same zostały oskubane .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na portalu plotkarskim było , że ten szef zalega z pensjami i te dziołchy co frajerów skubały same zostały oskubane .
Zawsze zalegał,zniszczyłam sobie tam urodę,całą pochwę wytarłam do cna,wygląda teraz jak stary materac,nikomu tego nie życzę,uważajcie dziewczyny na te pseudo kluby i domy wszelakich usług i uciech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majka !!  a ty uważasz się za zbyt ladną ? to jest twoja ocena czy samców,bo to jest bardzo ważne,chodzi o twoją taką wysoką samoocenę ? ile fajek wyszarpałaś ?
izka to powiedz mi czy byłaś kiedys w środku ;) ? jeśli nie to nawet ciebie w ogole nie sluchała bo niby skad masz wiedziec jak tam jest ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
izka to powiedz mi czy byłaś kiedys w środku ;) ? jeśli nie to nawet ciebie w ogole nie sluchała bo niby skad masz wiedziec jak tam jest ;)
Nie ważne,frajer strzygłami płaci a jak coś nie teges to psy za tobą puści,uwazaj na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam jestem zadowolona z pracy, chociaz nie wiem jak jest na Lublinie, bo jestem z Warszawy ale slyszalam, ze wszedzie jest tak samo :P może niedługo uda mi sie przekonas o tym na własnej skórze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam jestem zadowolona z pracy, chociaz nie wiem jak jest na Lublinie, bo jestem z Warszawy ale slyszalam, ze wszedzie jest tak samo :P może niedługo uda mi sie przekonas o tym na własnej skórze
Oby nie !  nie wywołuj wilka z lasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby nie !  nie wywołuj wilka z lasu.
czego tak mówisz? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pracowalam, i jedynym minusem było to, że było nas za dużo. Ogarnij ile jest osob na klubie, jeśli malo to zarobek na pewno bedzie spory ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie masz racje, chociaz u nas na Warszawie jest duzo dziewczyn ale tez jest duzo klientów i kazda siła rzeczy dobrze zarabia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej dziewczyny :) tak czytam wasze opinie i ja bym chciala sprobowac, raz sie zyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej dziewczyny :) tak czytam wasze opinie i ja bym chciala sprobowac, raz sie zyje
Zaczniemy skarbie na poczatek od paszczaka,potem próba oczywiście na zwieracze,jak pójdzie dobrze to jesteś przyjęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam jestem zadowolona z pracy, chociaz nie wiem jak jest na Lublinie, bo jestem z Warszawy ale slyszalam, ze wszedzie jest tak samo :P może niedługo uda mi sie przekonas o tym na własnej skórze
 
ja pracowalam, i jedynym minusem było to, że było nas za dużo. Ogarnij ile jest osob na klubie, jeśli malo to zarobek na pewno bedzie spory ;)
 
hej dziewczyny :) tak czytam wasze opinie i ja bym chciala sprobowac, raz sie zyje
Lachociągi francowate !! wstydu nie macie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pracowalam, i jedynym minusem było to, że było nas za dużo. Ogarnij ile jest osob na klubie, jeśli malo to zarobek na pewno bedzie spory ;)
Może byc i dużo ale jak chcesz pracować i się starasz to zarobisz, to nie wymówka ze duzo dziewczyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może byc i dużo ale jak chcesz pracować i się starasz to zarobisz, to nie wymówka ze duzo dziewczyn
dokładnie ;) jak ktoś ma chęć do pracy, zawsze zarobi się dużo. przecież nie przychodzi się tam leżeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może byc i dużo ale jak chcesz pracować i się starasz to zarobisz, to nie wymówka ze duzo dziewczyn
dokładnie ;) jak ktoś ma chęć do pracy, zawsze zarobi się dużo. przecież nie przychodzi się tam leżeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...