Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wielki mi paraliz, raptem dwie ulice zamkniete. czy w dzisiejszych czasach kazdy naglowek musi brzmiec jakby go pisal redaktor z super expressu albo faktu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Fakcie lub Super Expressie napisaliby jeszcze, że to skandal zamykać ulice na kilka dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostaną zamknięte 2 ulice na krzyż i dla Lublina jest to paraliż komunikacyjny. Gratulacje. Taki Rzeszów wydaje na budowę i remonty dróg 5 RAZY WIĘCEJ od Lublina. Oni to mają paraliż komunikacyjny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
wielki mi paraliz, raptem dwie ulice zamkniete. czy w dzisiejszych czasach kazdy naglowek musi brzmiec jakby go pisal redaktor z super expressu albo faktu?
to sie przeprowadź do tej dziury Rzeszów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Radio Free informuje od rana ze juz zamknieta jest ul Turystyczna i tworza sie korki skoro mmieli zamknac ja jutroo 9 rano ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to przejedź dzisiaj, dopiero sobota, mały ruch niby, a już problem, straż pożarna miała problem z przejazdem, lekko przykorkowany objazd, i jak normalnie jadę ten kawałek 10 minut, to w sobotę p do południa było już 25 minut. a co będzie w poniedziałak, jak cały ruch z Łęcznej pójdzie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...