Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamknięta al. Warszawska. Dziś pierwszy sprawdzian

Utworzony przez ania, 22 kwietnia 2013 r. o 07:35 Powrót do artykułu
W stronę Puław, Radomia możemy jechać przez Nałęczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6:45 - Ul Willowa. Korek sięga do kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj korek na ulicy Willowej sięgał skrzyżowania z ulicą Relaksową. To co zafundowało nam miasto jest horrorem. Zrezygnowałem ze zjazdu Ul. Willową w Ducha i pojechałem Willową w Gajową - i dobrze zrobiłem. Przejazd był szybszy niż gdybym stał na Willowej... a jechałem w kierunku Sowińskiego. Także Kierowcy którzy chcą ominąć przesmyk przy Ogrodzie botanicznym i wpychają się na lokalną osiedlówkę - willową strzelają sobie w stopę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy usprawnić komunikację na skrzyżowaniu Solidarności i Sikorskiego! więcej: https://www.facebook.com/DrogiLublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na willowej o 6,40 korek od stokrotki. do wyjazdu ze skrzyżowania - 20 min. tragedia. jak można puścić ruch przez osiedle z którego jest jedna droga wyjazdowa i tak wiecznie zakorkowana???? dlaczego miasto czeka lata żeby zrobić odpowiednie skrzyżowanie na ducha północna solidarności sikorskiego??? a jak jest juz pomysł ronda które sprawę załatwi, to żeby nie było kierowcom za dobrze to postawią na nim światła, które sprawią że skręcając z duch w lewo postimy nie w jednym miejscu a w dwóch!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krótka piłka - jeżli nic nie zostanie zrobione z ulicą willową i okolicami to obecna banda przy władzy straci kilkanaście tysięcy głosów - pozdrawiam nieudaczników z urzędu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odbiegnę od al. Warszawskiej, ale pozostanę przy temacie utrudnień: z powodu zwężenia jezdni przed skryżowaniem Jana Pawła II i Armii Krajowej kolejka samochodów sięga do Lidla przy ul. Granitowej. Trzeba doliczyć kilka minut do przejazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie że nasza infrastruktura się rozwija, ale jednak ktoś chyba nie do końca przewidział... Willowa - fatalnie, korek za Relaksową. Wyjazd z osiedli na północ od Willowej - ciężki. Wielu kierowców próbuje szczęścia skręcając w prawo w osiedle domków co tylko pogarsza sytuację przy wylocie z Ducha. Sikorskiego - w lewo w Solidarności przejeżdża 4-5 samochodów na jednej zmianie. Puławska - ludzie zamiast Sikorskiego próbują jechać Puławską - też się blokuje. W konsekwencji Popiełuszki też się zapycha. Czy można wydłużyć prawoskręt z Solidarności w Sikorskiego (obecnie jadący na wprost blokują możliwość szybszego skrętu)? Zelwerowicza... (połączenie Poligonowej z Koncertową) no cóż - podobno dwa lata temu weszła do planów z powodu małego kosztu. Weszła i chyba wyszła. Warto byłoby zmienić organizację ruchu na uliczkach osiedla domków (pomiędzy Willową a Solidarności) aby uniemożliwić/utrudnić próbującym skracać - jeżeli wszyscy jechaliby jedną ulicą to całość poruszałaby się szybciej. Część ruchu możnaby skierować przez Krasieniń i Jakubowice na Choiny. Czy na pewno trzeba było od razu zamknąć nitkę na Solidarności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można było robić tak wielką inwestycję bez zabezpieczenia przez budowę chociażby ulicy Zelwerowicza. Co za człowiek to planował i zatwierdzał !!!!???? Z ul. Ducha i bez remontów ciężko jest wyjechać. Co pomoże policja skoro korek jest z każdej mozliwej strony !!! Naprawdę gratulacje dla Panów odpowiedzialnych za ten burdel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na Nałęczowskiej koniec korka w Dąbrowicy. Bo jakby nie można było przemalowac prawego pasa do jazdy dodatkowo na wprost z Nałęczowskiej z al. Kraśnicką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy miastu za możliwość wyjazdu z ulicy Poligonowej!!!!! Wcześniej był z tym problem a teraz w porannym szczycie prawie nie ma możliwości. Jak wcześniej przed skrzyżowaniem było 2-3 samochody to dziś rano było ze 30. GRATULACJE Czy nikt nie przewidział że po zamknięciu al. Warszawskiej część ruchu przeniesie się na ulicę Willową?? Brak sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu doprowadza że rano dzieją się tam dantyjskie sceny. Gdzie ta zapowiadana Policja???? Zapraszam Pana Kieliszka rano na skrzyżowanie Poligonowej i Willowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A WYSTARCZY TROSZKE WCZESNIEJ WYJSC Z DOMU I PO KLOPOCIE. LUDZIE POMYSLCIE O TYM, ZE TERAZ SIE PRZEMECZYCIE ALE POZNIEJ BEDZIE WYGODNIEJ:) wiecej optymizmu!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygodnie? chyba tobie barani łbie. Po tym wszystkim budowa Ducha-Sikorskiego. To się nigdy nie skonczy bo nikt nie przewiduje ze najgorsze nadchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuje mieszkańcom Botanika zacząc strajk na willowej i ducha. Ile można - miasto nic nie zrobiło aby to wąskie gardło osiedla jakim jest ulica Ducha usunąć a teraz co kierowcy z Warszawskiej walą na tę ulicę. Jak coś sie stanie to ciekawe w jakim tempie karetka z tego osiedla wyjedzie, a jeszcze pojechać z dzieckiem do lekarza? Moze niech nam załatwią helikoptery!!!. Proponuję tym co podjęli te decyzje przeprowadzić sie do nas na osiedle - ciekawe jakim czasie pożałują swej decyzji. Wszystkie działania nalezy podejmowac w sposób logiczny i najmniej bolesny dla mieszkańców a nie dlatego ze mam kaprsy wiec własnie to bedzie robione. Czy rzeczywiście przebudowa tego skrzyżowana była istotniejsza od przebudowy skrzyżowania solidarności-sikorskiego-ducha-północnej??? O któej ulicy słychac rano codziennie w radiu że stoi ??? Ulica Zelwerowicza by ułatwiła ale po co od 2 lat sie słyszy ale tylko słyszy o niej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Dziękujemy miastu za możliwość wyjazdu z ulicy Poligonowej!!!!! Wcześniej był z tym problem a teraz w porannym szczycie prawie nie ma możliwości. Jak wcześniej przed skrzyżowaniem było 2-3 samochody to dziś rano było ze 30. GRATULACJE Czy nikt nie przewidział że po zamknięciu al. Warszawskiej część ruchu przeniesie się na ulicę Willową?? Brak sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu doprowadza że rano dzieją się tam dantyjskie sceny. Gdzie ta zapowiadana Policja???? Zapraszam Pana Kieliszka rano na skrzyżowanie Poligonowej i Willowej
ja też zapraszam pana kieliszka na kieliszka! może po kieliszku spojrzy trzeźwo na oczy bo teraz to................... czeski film
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy podziękujmy jeszcze raz radnemu Piątkowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam wypowiedzi na forum i nie mogę wyjść z podziwu, ze ludzie nie rozumieją, że jednak to wszystko jest po to, żeby było lepiej. Chyba nie spodziewaliście się, ze taka inwestycja przejdzie bezboleśnie? Ale własnie nie! Większość z Was uważa, ze to co się dzieje to wszystko jest źle pomyślane, źle zorganizowane. To proszę bardzo, dlaczego taki jeden mądry z drugim mądrym nie zrobili nic do tej pory? Krzyczeń na forum, narzekać, marudzić i kwękać, aj aj jak to mi teraz źle! To co, może lepiej nic nie robić i zostawić sprawy po staremu, będzie mniej korków, co? Po co nam nowa droga, bo co ekspresówka? Niech będzie ta stara Solidarności i Warszawska jak do tej pory, no może trochę dziury zalepić i będzie się jakoś jeździło. A może warto jednak zacisnąć zęby i przemęczyć się przez ten rok, albo wcześniej wyjeżdżać do pracy, albo na rowerek:) Rozwiązań jest wiele tylko trzeba chęci na zmiany. Ilu jest takich kierowców, którzy sami jeżdżą do pracy? Może warto dogadać się z sąsiadem/kolegą i razem jeździć? Zawsze to i taniej ii mniej o jedno auto na drodze. Tylko, ze człowiek jest takim stworzeniem, ze do dobrego szybko się przyzwyczaja, a później narzeka jak coś się zmienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewiszcze napisał:
Czytam wypowiedzi na forum i nie mogę wyjść z podziwu, ze ludzie nie rozumieją, że jednak to wszystko jest po to, żeby było lepiej. Chyba nie spodziewaliście się, ze taka inwestycja przejdzie bezboleśnie? Ale własnie nie! Większość z Was uważa, ze to co się dzieje to wszystko jest źle pomyślane, źle zorganizowane. To proszę bardzo, dlaczego taki jeden mądry z drugim mądrym nie zrobili nic do tej pory? Krzyczeń na forum, narzekać, marudzić i kwękać, aj aj jak to mi teraz źle! To co, może lepiej nic nie robić i zostawić sprawy po staremu, będzie mniej korków, co? Po co nam nowa droga, bo co ekspresówka? Niech będzie ta stara Solidarności i Warszawska jak do tej pory, no może trochę dziury zalepić i będzie się jakoś jeździło. A może warto jednak zacisnąć zęby i przemęczyć się przez ten rok, albo wcześniej wyjeżdżać do pracy, albo na rowerek:) Rozwiązań jest wiele tylko trzeba chęci na zmiany. Ilu jest takich kierowców, którzy sami jeżdżą do pracy? Może warto dogadać się z sąsiadem/kolegą i razem jeździć? Zawsze to i taniej ii mniej o jedno auto na drodze. Tylko, ze człowiek jest takim stworzeniem, ze do dobrego szybko się przyzwyczaja, a później narzeka jak coś się zmienia...
Barani łbie, najpierw się zapewnia zaplecze dla przebudowy, a później się przebudowuje. Przemęcz się ten rok, następny, a później jeszcze kolejny, gdy zacznie się przebudowa Solidarności/Ducha/Sikorskiego. To dziki, ruski kraj, kto żyw niech stąd spyla na zachód, póki czas!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wygodnie? chyba tobie barani łbie. Po tym wszystkim budowa Ducha-Sikorskiego. To się nigdy nie skonczy bo nikt nie przewiduje ze najgorsze nadchodzi
co za furiat, pewnie z pisu nie podoba Ci się to won na wieś krowy wypasać jak rodzice to robili a nie marudzisz, że miasto się rozwija. z całym szacunkiem ale mam centralnie gdzieś, że wyjechać nie możesz, liczy się ogół a nie jednostka, jak nie potrafisz tego pojąć to po co przeprowadziłeś się do miasta? tak samo jak Ty buraku wcześniej mieli mieszkańcy okolicznych miast i miasteczek, s17 "zabiła" praktycznie część firm, ludzie stali godzinami w korkach a teraz cieszą się, że są nowe drogi, sam np. do Świdnika kiedyś jechałem w 1h, teraz jak jadę do klienta zajmuje mi ok 15minut !!!! więc powtarzam: zamilcz i przyjmij z pokorą, że takie są uroki mieszkania w rozwijających się ciągle miastach albo won na wieś, gdzie traktorem będziesz miał całe pole tylko dla siebie wsioku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Sławinka i Botanika niech podziękują radnym z PiS, że się nie zgodzili na budowę przez Echo Investment skrzyżowania Solidarności - Sikorskiego - Ducha. Już od kilku lat nie byłoby problemu w tym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...