Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamknięta Filaretów. Będą zmiany przy Leclercu?

Utworzony przez pin, 6 listopada 2013 r. o 12:28 Powrót do artykułu
Na rondach w ogóle nie powinno być świateł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I prawidłowo. Wyłączenie świateł rozładuje trochę sytuację. Parę dni dłuższego dojazdu na poczet szybszego przejazdu przez kolejne lata - ja jestem za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety musimy się pomęczyć te 1,5 - 2 tygodnie żeby później jeździło nam się lepiej. Dla najbardziej narzekających kierowców polecam przesiąść się do autobusów, zawsze będzie mniej tłoczno na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję ,że to ostatnie dni meczarni, póxniej już bedzie tylko lepiej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy byłby to wielki problem. gdyby na kilka dni Ci, co tak narzekają przenieśli się do transportu publicznego. Przeciez jeden autokar to poad 100 osób. Stojąc na przystanku zwróćcie uwagę na jadące samochody. 80 % z nich to jedynie kierowcy.  Po tych kilku dniach katorgi nikt nam nie zamknie ulicy przez długi czas i będziemy śmigać szybciej niz dotychczas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy byłby to wielki problem. gdyby na kilka dni Ci, co tak narzekają przenieśli się do transportu publicznego. Przeciez jeden autokar to poad 100 osób. Stojąc na przystanku zwróćcie uwagę na jadące samochody. 80 % z nich to jedynie kierowcy.  Po tych kilku dniach katorgi nikt nam nie zamknie ulicy przez długi czas i będziemy śmigać szybciej niz dotychczas.
Michał - Ty strasznie trollujesz. Dowolny artykuł o transporcie, remontach w mieście i walisz ten sam tekst. A zrozum, że taniej mi wyjdzie pojechać samochodem niż MPKiem, nie będę marzł na przystanku i nie będę wąchał śmierdzącego pana/pani stojących obok. Wyjadę kulturalnie z garażu pod domem i kulturalnie zaparkuję por firmą w garażu i nawet przy -20 mogę pojechać w krótkich portkach, bo mam takie "widzi mi się". Nie próbuj uszczęśliwiać ludzi na siłę MPKiem...  
Na rondach w ogóle nie powinno być świateł!
Tylko wtedy policmajstry ciągle obsługiwałyby stłuczki i wypadki na lubelskich rondach, bo 90% kierowców w tym pięknym jeździe nie potrafi się na rondzie zachować poprawnie. Kiedyś wyłączyli przy leclercu. Ale miałem ubaw, jak ludziska na rodzie mając pierwszeństwo zatrzymywali się, żeby przepuścić mnie - wjeżdżającego na rondo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na miejsce nie kieruje sie drogowki do kierowania ruchem?   Przydaloby sie to z reszta w kilku innych miejscach w godzinach szczytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Nie wiem, czy byłby to wielki problem. gdyby na kilka dni Ci, co tak narzekają przenieśli się do transportu publicznego. Przeciez jeden autokar to poad 100 osób. Stojąc na przystanku zwróćcie uwagę na jadące samochody. 80 % z nich to jedynie kierowcy.  Po tych kilku dniach katorgi nikt nam nie zamknie ulicy przez długi czas i będziemy śmigać szybciej niz dotychczas.   Dla mnie wielki i nieekonomiczny. Wiec jak chcesz jeździj sobie mpkiem, ja wolę samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj do południa nikt asfaltu nie układał. Operatorzy maszyn siedzieli od rana i wyczekiwali pewnie na asfalt którego pewnie ktoś nie zamówił. Pełny luzik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iya - drogowcy nie są takimi cymbałami jak ci się wydaje. Czasem jest oczekiwanie z uwagi na pogarszające się warunki atmosferyczne, a nie dlatego, że komuś się zapomniało "zamówić asfaltu". Taka specyfika pracy, że na mokrą nawierzchnię nie powinno się układać kolejnej warstwy. Jestem drogowcem ale pracuję dla konkurencji więc nie mam żadnego interesu w tłumaczeniu kolegów z KPRD. Swoją droga to szacun dla nich za pracę w niedzielę. Sam pracuję 7 dni w tygodniu więc nie czuję się wypoczęty w poniedziałek tak jak podejrzewam ty - iya. Wal komentarze na pudlu - tam się odnajdziesz wśród swoich (hejterów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na rondach w ogóle nie powinno być świateł!
I w ogole nie powinno być rond.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I w ogole nie powinno być rond.
A właśnie, że powinno i to jak najwięcej, tylko mądrze zaprojektowanych i bez świateł.   Np. z pasem do skrętu w prawo bez wjazdu na rondo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał - Ty strasznie trollujesz. Dowolny artykuł o transporcie, remontach w mieście i walisz ten sam tekst. A zrozum, że taniej mi wyjdzie pojechać samochodem niż MPKiem, nie będę marzł na przystanku i nie będę wąchał śmierdzącego pana/pani stojących obok. Wyjadę kulturalnie z garażu pod domem i kulturalnie zaparkuję por firmą w garażu i nawet przy -20 mogę pojechać w krótkich portkach, bo mam takie "widzi mi się". Nie próbuj uszczęśliwiać ludzi na siłę MPKiem...   Tylko wtedy policmajstry ciągle obsługiwałyby stłuczki i wypadki na lubelskich rondach, bo 90% kierowców w tym pięknym jeździe nie potrafi się na rondzie zachować poprawnie. Kiedyś wyłączyli przy leclercu. Ale miałem ubaw, jak ludziska na rodzie mając pierwszeństwo zatrzymywali się, żeby przepuścić mnie - wjeżdżającego na rondo.
Nie popisałeś się wiedzą w ostatnim zdaniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech jak najszybciej wyłączą te światła. Wczoraj przejazd przez to rondo zajmował 20 minut (od dojazdu do korka czekającego na wjazd na rondo do zjechania z niego).   Wszystkie zjazdy z ronda były puste. Sytuację spowodowały tylko i wyłącznie światła, które sprawiają, że rondo posiadało max 30% swojej maksymalnej przepustowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że ZDiM zaczyna myśleć?! Najlepszym rozwiązaniem dla usprawnienia ruchu jest wyłączenie niektórych świateł. Ze światłami tak jak z centralnie sterowana gospodarką z nadmiarem przepisów - niby działa ale się nie rozwinie. Bo ruch uliczny to jak krwiobieg w organizmie - każdy w aucie wiezie portfel, jak nie dojedzie i nie zapłaci  jakiś "organ podupadnie na zdrowiu albo zdechnie". A oni myślą, podejmują decyzje, zatwierdzają podpisują zamiast wyłączyć! Zrobić kampanię propagandową i walić mandaty za wjeżdżanie na skrzyżowania bez możliwości zjechania a ruch popłynie. Nie martwić się, że kilku frajerów nieumiejących się poruszać bez świateł zarysuje autko - niech się douczą. Tym urzędnicy nie powinni się zajmować. Muszą liczyć koszty społeczne utrudnień w ruchu - czasu ludzi którzy zamiast pracować tkwią w korkach. To powinno zajmować im umysły. Przykład: Kurier wiezie przesyłkę na budowę, utknął w korku, brygada 8 ludzi czeka na materiał więc nie robią bo się nie da, czeka z nimi dźwig. Kurier dojechał następnego dnia rano, dzień się skończył, nic nie zrobili. Straty można policzyć w tysiącach złotych. Ile takich tysięcy jest? SETKI W warszawie jeździ się o niebo łatwiej mimo złej sławy ruch powoli ale płynie. W Lublinie jak utkniesz to stoisz a światła dadzą drogę tym których nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popisałeś się wiedzą w ostatnim zdaniu...
no to mnie rozbawiłeś. Znasz oznakowanie tego ronda, że tak piszesz? Masz ustąp pierwszeństwa na wjeździe na to rondo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...