Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamknięto część Aqua Lublin, przez „brak higieny klientów”. Ktoś zanieczyścił wodę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 kwietnia 2017 r. o 11:14 Powrót do artykułu
każdemu czasem się moze zdarzyć popuścić. Noi co takiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy zwierzęta kuhwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno imigranci sikają i srają do basenów. Dotarli już do Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Pan sprawiał sobie przyjemność w dwóch basenach a ratownicy na to nie zareagowali to co się dziwić że woda zanieczyszczona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę wchodził pod prysznic przed wejściem na basen (i po wyjściu z basenu) oraz zmieniał gaciów, żeby robić przyjemność dla jakiegoś klienta pedała. Wytrę się ręcznikiem co ma wyschnąć to wyschnie, a wykapię się w domu. Rysiek z TVP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rycho napisał:
Muszę się przyznać, że raz zdarzył mi się wypadek na  części zewnętrznej. Miałem biegunkę i chciałem puścić cichacza a ku mojemu przerażnu- zesrałem się, klocek miał chyba ze 30 cm. Czym prędzej uciekłem do środka. Za 10 min patrzę- a tu klocek dumnie wpływa sobie do środka:)
Miałeś biegunkę a zesrałeś się klockiem, no na prawdę takie logiczne i godne wiary :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dłuższego czasu zwracam na to uwagę iż co najmniej połowa wchodzi na baseny bez wcześniejszego prysznica. Może naley postawić kogoś z obsługi przy wyjsciu z szatni na baseny i niech cofa ów delikwentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktuś nasrał i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś zaplanował puścić dwubulgotana kąpielowego, ale przekroczył plan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może cichcem przemknęli się najeźdźcy. Oni są znani z takich niekonwencjonalnych zachowań. Trzeba się modlić żeby tu nie wchodzili bo będziemy się kąpać w ich "zupie". Trzeba będzie zamykać obiekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niema takiego zabarwiacza ....to tylko zachodni mit..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...