Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamówili billboardy z życzeniami na 18 urodziny córki. "Łzy stanęły mi w oczach"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2017 r. o 14:16 Powrót do artykułu
Mariusz Tatary twoi starzy powinni pojechać z tobą do domu dziecka i cie tam zostawić. A tak są parę tysi wy**bani łożąc na ciebie. hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te komentarze to jest mi wstyd . Ludzie dlaczego jesteście tacy podli , to bardzo mila niespodzianka, a wysciskali ja na pewno również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydarzenie roku. ..godne opisania w dzienniku regionalnym. ..nic innego ciekawego nie dzieje się w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnim "Poszukiwaczu" z YouTube pokazali lepszego tatę jak pogratulował synowi ukończenia szkoły z bardzo dobrym wynikiem. Odebrał go spod szkoły w slipkach i czepku obwieszony złotymi medalami. To dopiero był spontan :D Niby obciach, ale jednak zazdroszczę gostkowi taaakiego ojca. Info na całą Amerykę, no i my w Polsce pośrednio przez YT poznaliśmy tę historię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super prezent no i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) P.S Bardzo chętnie Cie poznam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Billboardy będą wisiały do końca czerwca". To już ich nie ma? A może do końca czerwca przyszłego roku? Najlepsze życzenia:-)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...