Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamykają dworcowe skrytki. Żeby nikt nie schował tam bomby

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lipca 2016 r. o 07:45 Powrót do artykułu
Dlaczego niewierzący w gusła i cudaki ma mieć zamknięte skrytki z powodu ''światowego ??? '' zlotu Zakazać takich organizacji zlotów, a fanatycy nie będą mieli okazji się wysadzać nawzajem. Era cywilizacji kosmicznej ,a większość ludzi mimo że żyje w obecnych czasach ,umysłowo funkcjonuje jak w czasach średniowiecza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego niewierzący w gusła i cudaki ma mieć zamknięte skrytki z powodu ''światowego ??? '' zlotu Zakazać takich organizacji,- zlotów, a fanatycy nie będą mieli okazji się wysadzać nawzajem. Era cywilizacji kosmicznej ,a większość ludzi mimo że żyje w obecnych czasach ,umysłowo funkcjonuje jak w czasach średniowiecza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz zgromadzeń powiadasz. Zdaje się że już to w historii przerabialiśmy i nie było to najlepsze. Zresztą jakby tak  na to patrzeć to szczyt NATO powinien być zakazany, wszelkie imprezy sportowe czy kulturalne też. W ogóle najlepiej nie wychodzić z domu.  Przykre jest to ze musimy żyć w stanie gotowości bo gdzieś komuś wymyślił się terroryzm ale nie można dac się zastraszyć i wszystkiego zakazać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chwileczka napisał:
zakaz zgromadzeń powiadasz. zdaje się że już to w historii przerabialiśmy i nie było to najlepsze. zresztą jakby tak  na to patrzeć to szczyt nato powinien być zakazany, wszelkie imprezy sportowe czy kulturalne też. w ogóle najlepiej nie wychodzić z domu. ryzyko, że zginiemy w zamachu, jest porównywalne do wygranej w loterii. prędzej uderzy w nas meteoryt ***wyborcza.pl/1,75398,19821976,swierczynski-ryzyko-ze-zginiemy-w-zamachu-jest-porownywalne.html?disableredirects=true  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no przeciez to zjazd katolików, to czyżby Bozia nad nimi nie czuwała, a jak będzie coś nie tak no to katolicy winni przyjąc to z pokora, bo widocznie Bozia tak chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE DA SIĘ MIEĆ WIĘKSZEGO PIERDOLCA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak to jest wyliczone ? Zapytali terrorystów ile razy mają zamiar uderzyć? Zresztą zaprzeczasz sam sobie bo raz chcesz zakazać "zlotów" a za drugim razem twierdzisz że nie ma ryzyka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwileczka napisał:
Ciekawe jak to jest wyliczone ? Zapytali terrorystów ile razy mają zamiar uderzyć? Zresztą zaprzeczasz sam sobie bo raz chcesz zakazać "zlotów" a za drugim razem twierdzisz że nie ma ryzyka
Dlaczego niewierzący w gusła i cudaki ma mieć zamknięte skrytki z powodu ''światowego ??? '' zlotu Zakazać  zlotów fanatyków jakichkolwiek guseł, a fanatycy nie będą mieli okazji się wysadzać nawzajem. Era cywilizacji kosmicznej ,a większość ludzi mimo że żyje w obecnych czasach ,umysłowo funkcjonuje jak w czasach średniowiecza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtarzasz się - czyli tak naprawdę nie masz argumentów :) Tak samo mogłabym powiedzieć że jestm antymuzyczna, wiec dlaczego mam znosić jakieś utrudnienia bo wielki koncert. To że ty jesteś niewierzący to twoja sprawa, ja jestem apolityczna i też mi tym cudem oczy kolą co chwilę. Trochę tolerancji i w ogóle nie byłoby problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwileczka napisał:
Powtarzasz się - czyli tak naprawdę nie masz argumentów :) Tak samo mogłabym powiedzieć że jestm antymuzyczna, wiec dlaczego mam znosić jakieś utrudnienia bo wielki koncert. To że ty jesteś niewierzący to twoja sprawa, ja jestem apolityczna i też mi tym cudem oczy kolą co chwilę. Trochę tolerancji i w ogóle nie byłoby problemów.
Tolerancja jest tylko wynikiem niewiedzy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty wiesz wszystko? To może się tą wiedzą podziel. Bo ja zawsze sądziłam  że tolerancja wynika ze świadomości zmienności ludzi i  świata 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwileczka napisał:
A Ty wiesz wszystko? To może się tą wiedzą podziel. Bo ja zawsze sądziłam  że tolerancja wynika ze świadomości zmienności ludzi i  świata
No i tu jesteś w błędzie. Aby to zrozumieć ja też potrzebowałem dużo czasu. Tak więc nie dziwi mnie że tego obecnie nie rozumiesz. Ale wystarczy jeden  (ciekawy ?) osobnik na twojej drodze życiowej ,i natychmiast zrozumiesz że - Tolerancja jest tylko wynikiem twojej niewiedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to spróbuj mnie uświadomić skoro tak mało wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwileczka napisał:
No to spróbuj mnie uświadomić skoro tak mało wiem...
ŻYCIE CIĘ UŚWIADOMI - WYSTARCZY TYLKO POCZEKAĆ. Ale może to nie być miłe doświadczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...