Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaostrzyli protest (wideo)

Utworzony przez Gość, 21 stycznia 2008 r. o 20:05 Powrót do artykułu
No chłopy! A polityka agrarna PSL-u, a rządy z Samoobroną, gdzie te wasze chłopskie posły co miały lobbować w sprawie wsi. No, a czego nie poszli na opłatek z Pawlakiem, a może trzeba tak jak górnicy wysłać żony do Warszawy! A mówią, że ta wspólna Europa tak dobrze zrobi polskiej wsi, że te kontygenty będą uczciwe i sprawiedliwe, że będzie alternatywa, że dobre gospodarstwa zyskają szansę, a póki co nic się nieopłaca .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę tego Chłopa z Kraczewic to zbiera mi się na wymioty - z niego taki chlop, jak ze mnie organista! Urzędas powiatowy całą gębą, jest tam gdzie mozna sie pokazać! Wygońcie go z Cukrowni bo pomoże Wam wykończyć Cukrownię Lublin jak Opole! Na taczkę i za bramę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiocha głosowała na pis i pis ich wykończył z ojcem wielebnym...ciemny lud to kupił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze plantatorzy też bronią cukrowni to tak samo ważna sprawa dla nich jak i dla pracowników cukrowni. Obiecywali wyrównywanie szans a tym czasem chcą pogrążyć Lubelszczyznę zamykają kolejną cukrownię i to jedną z najlepszych w kraju. Oby wam się udało trzymam kciuki i powodzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dajcie się! trezba walczyc o swoje tutaj szcegolnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z wami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE BRONIA CUKROWNI STRAJKIEM OKUPACYINYM POPIERAM TO ALE RZAD ZROBI I TAK JAK DLA NICH LEPIEJ . JESLI ZAMKNA NAJLEPSZA CUKROWNIE W KRAJU ZWATPIE W RZAD I W JAKA KOLWIEK SPRAWIEDLIWOSC . WSZYSTKO CO POLSKIE I DOBRE JEST PSUTE , NISZCZONE , ROZGRABIANE . PYTAM DLACZEGO DLATEGO ZE UNIA TAK CHCE . JESTEM WSCIEKLA NA TO WSZYSTKO ALE MAM WIELKA NADZIEJE ZE RZAD PANA PREMIERATUSKA POSTAPI SLUSZNIE I OCALI TO CO JESZCZE POLSKIE I DOBRE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...