Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to już jak się poświęcił i wziął "cząstkę Boga" to mógł przy okazji sprawdzić, np. chodzenie po wodzie, czy wychodzenie z grobu po trzech dniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie poszedł z Bogiem w zaświaty , jednej mendy byłoby mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on kłamie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezly leszczyk z tego pana, takie kity, że nie wiedział co to to tylko mamusi mógł wcisnąć..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja otworzę sklep z bronią i napiszę,że to nie do strzelania,a do mieszania bigosu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za sprzedaż trutki na szczury jak jakiś idiota zje też policja może zaskarżyć sprzedawce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam do wąchania moją starą tygodniową skarpetkę. Też po tym jest niezły odlot. Wszystkie muchy w pokoju zdychają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdo....e o Szopenie i co może jeszcze zesral się w gacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za sprzedaż trutki na szczury jak jakiś idiota zje też policja może zaskarżyć sprzedawce?
  No właśnie nie wiem czym to się różni od dopalaczy, jak ktoś chce to kupuje takie rzeczy i pali, mimo ostrzeżenia na opakowaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo cwane! wystarczy napisać na opakowaniu "produkt nie nadaje się do spożycia" i hulaj dusza, biznes się kręci. ci sprzedawcy dokładnie wiedzą co robią i wiedzą, że ujdzie im to na sucho. a mnie to strasznie smuci. smuci mnie, że można bezkarnie sprzedawać w sklepie taką truciznę. a ostatnio skończył się proces Pana Romana Dyrby, który został ukarany karą 1000zł za uprawę 5 krzaków konopii indyjskiej, której używał w celu uśmierzania bólu oraz hamowania postępu swoich chorób. takie jest polskie prawo. gratuluję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktos umie palic to nic sie nie stanie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma być,chyby nie wsadzili mu tego na siłę? Chciał to zapalił mógł się liczyć z konsekwencjami :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt mu nie kazał tego palić :) Chciał to niech teraz nie płacze jaki on to nie jest pokrzywdzony :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest co ty wogóle gadasz człowieku ... "Jak ktoa umie palic to nic sie nie dzieje" Mozesz cos wziasc i nie wiesz co to bierzesz kurwa takiego buszka ze prawie nic a budzis sie niewiadomo gdzie i masz wrazenie ze zaraz mozg ci exploduje . Takie sa dopalacze moj drogi wiec milcz ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na domestosie i porażkach do prania też są napisane ostrzeżenia, bo ich "spożycie" jest niebezpieczne. Na pinezkach i gwoździach nie ma. To dobrze, że ktoś wymyślił sprytny sposób na eliminację takich debili i kretynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzyc bedziecie ze mozg eksploduje, nie wiecie co sie dzieje po dopalaczach bo ich nie paliliscie wiec siedzcie cicho..NOOBY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore to jest moim zdaniem chindupoint powinien istniec i niech istnieje a ludzie kturz luby je***e niepotafia korzystac z tego to niech nie korzystaja a zajaraja wora czy tam skielko zeby sie popisac i sa pozniej cali zasrani niewiedza co robic ida sie rozjeac do mamusi pier***one lachudry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@konrafal chyba cie pojebalo, ZADNE SYNTETYCZNE KANNA NIE POWINNO BYC LEGALNE, TO ZE KURWA NIE MACIE PIENIEDZY NA PRAWDZIWE CPANIE TO WASZ PROBLEM, NIE MA SIANA NIE CPAJ DZIECKO! Tylko syntetyczne kanna taki bajzel robi, juz wole zjesc dobre piperazyny (które sa juz nie legalne od kilku lat) niż ten syf palic, a swoja drogą, oryginały i tak niezastapione i najbezpieczniejsze, przerzuc sie na dobra kółka, czy tam fetke nie wiem co lubisz albo THC, a nie ten syf syntetyczny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze g*wno jakie może być, ciekawe czy jakby sprzedawali coco w woreczkach z napisem "nie do spożycia, tylko do czyszczenia ubrań" to też by w ten sposób wyglądało z łapaniem sprzedających...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli masz dość: - marnować cały dzień na wizytę u lekarza – zamiast umawiać się na określona godzinę - czekać kilka (czasem kilkanaście!) miesięcy na wizytę u lekarza specjalisty – zamiast otrzymać dostęp w ciągu kilku dni - prosić o skierowanie na badania lekarskie, na które i tak czekasz kilka miesięcy (czasem nawet lat!) - dowiadywać się o chorobach gdy są one w fazie zaawansowanej - zamiast profilaktycznie się badać. lub - płacić za każdą wizytę i każde badanie od stu do kilkuset złotych bit.ly/1V80fUd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...