Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
świetna strona do zapisu dzieci-nikt nie może zapisać dziecka bo UM nie postarał się by strona działała super-gratulacje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta strona nie działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona na tę chwilę już działa. Zobaczymy czy do wieczora nie padnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 7 rano próbuję wejśc i nic !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona na tę chwilę nie działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie działa Chyba że po wpisaniu adresu gdzieś trzeba błądzić po stronie Urzędu Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strona dalej nie działa jak co roku n apoczątku zapisów gratulujemy UM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla urzędu miasta, dwa dni urlopu szlag trafi bo cieciowi nie chciało się sprawdzic czy strona działa i teraz co godzinę próbuję, gratulacje, ludzie mają czas nie muszą pracować niech siedzą przed kompem i próbują może się uda a może nie pobrać formularz ze strony która nie istnieje przynajmniej dla trzech przeglądarek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadal nie działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rano sprawdzałam i strona działała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej chwili z resztą też działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona może i działa ale formularza nie da się wysłać, pojawia się komunikat ,,Wpisywanie danych do bazy nie powiodło się.""
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rekrutacja nowoczesna, ja chcialam druk wydrukowac na drukarce z zamiennikiem w srodku i sie okazalo, ze musialam drukowac 4 razy zeby bylo wyraznie, malo mnie cos nie trafilo, nigdy wiecej nie skusze sie na tanioche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego mi to nie działa? Ciągle po tym jak wypełniam formularz wyskakuje mi że są błędy w formularzu i kasuje mi wszystko, nawet nie wiem dlaczego. Ktoś wie o co z tym chodzi? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,jako ze jest to moj debiut w zglaszaniu dziecka do przedszkola,chcialam zapytac-w jaki sposob rodzice sa informowani,czy dziecko zostalo przyjete?Czy trzeba samemu obdzwaniać tych 5 przedszkoli?pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...