Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
świetna strona do zapisu dzieci-nikt nie może zapisać dziecka bo UM nie postarał się by strona działała super-gratulacje!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ta strona nie działa
0
Strona na tę chwilę już działa. Zobaczymy czy do wieczora nie padnie.
0
Od 7 rano próbuję wejśc i nic !!!
0
Strona na tę chwilę nie działa
0
Nic nie działa Chyba że po wpisaniu adresu gdzieś trzeba błądzić po stronie Urzędu Miasta.
0
strona dalej nie działa jak co roku n apoczątku zapisów gratulujemy UM
0
Gratulacje dla urzędu miasta, dwa dni urlopu szlag trafi bo cieciowi nie chciało się sprawdzic czy strona działa i teraz co godzinę próbuję, gratulacje, ludzie mają czas nie muszą pracować niech siedzą przed kompem i próbują może się uda a może nie pobrać formularz ze strony która nie istnieje przynajmniej dla trzech przeglądarek
0
nadal nie działa
0
Rano sprawdzałam i strona działała
0
W tej chwili z resztą też działa
0
Strona może i działa ale formularza nie da się wysłać, pojawia się komunikat ,,Wpisywanie danych do bazy nie powiodło się.""
0
rekrutacja nowoczesna, ja chcialam druk wydrukowac na drukarce z zamiennikiem w srodku i sie okazalo, ze musialam drukowac 4 razy zeby bylo wyraznie, malo mnie cos nie trafilo, nigdy wiecej nie skusze sie na tanioche
0
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego mi to nie działa? Ciągle po tym jak wypełniam formularz wyskakuje mi że są błędy w formularzu i kasuje mi wszystko, nawet nie wiem dlaczego. Ktoś wie o co z tym chodzi? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.
0
Witam,jako ze jest to moj debiut w zglaszaniu dziecka do przedszkola,chcialam zapytac-w jaki sposob rodzice sa informowani,czy dziecko zostalo przyjete?Czy trzeba samemu obdzwaniać tych 5 przedszkoli?pozdrawiam
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: