Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapisy na "Lato w mieście". Ogromne kolejki przy domu kultury. Niektórzy czekali kilka godzin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 czerwca 2017 r. o 23:00 Powrót do artykułu
Dyżur powinien być w szkole dla młodszych dzieci. Nie w przedszkolu:) bylo napisane tak jak przedszkolu. Ludzie pracujący na etacie mają 26 dni urlopu i musi wystarczyc na caly rok, wakacje, ferie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
undefined napisał:
jak dzieci dostają 500+ to jeszcze i kuźwa mało, pogonić ich, niech rodzice im wykupią za te 500+ a nie przeznaczają te pieniądze na wódę i papierosy, to winny być przyjmowane te dzieci tj. jedynaki bo one nie dostają 500+ i ich nie stać aby rodzice ich wysłali na opłacone wakacje
ja mam jedno dziecko, a ze pracuje z zona wiec nawet przy pensji na poziomie najnizszej krajowej nie ma szans na 500+. zeby moc cokolwiek kupic najpierw musze zarobic.troche malo tych polkolonii w Lublinie panie prezydencie(Zuk), rzadzi pan duzym miastem, miastem wojewodzkim.poza tym w domach kultury zajecia sa przewaznie od 9 do 15,wiec nie mozna dziecka zawiezc przed pracą ani odebrac konczac z pracą. oprocz domow kultury ma pan, panie prezydencie miasta Lublin, do dyspozycji wszystkie szkoly, ale nikomu nie chce sie prowadzic polkolonii(mozna korzystac z czesci obiektow)
 bo dla pisowców jedno dziecko to nie dziecko i nie dostają 500+ i właśnie dla takich dzieci winno być za darmo, a ci co dostają 500+  to won, niech sobie  sami wykupią za te darmowe 500+ półkolonie czy tp. Mało im jeszcze, nachapać się nie moga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
undefined napisał:
,, ja mam jedno dziecko, a ze pracuje z zona wiec nawet przy pensji na poziomie najnizszej krajowej nie ma szans na 500+. zeby moc cokolwiek kupic najpierw musze zarobic.troche malo tych polkolonii w Lublinie panie prezydencie(Zuk), rzadzi pan duzym miastem, miastem wojewodzkim.poza tym w domach kultury zajecia sa przewaznie od 9 do 15,wiec nie mozna dziecka zawiezc przed pracą ani odebrac konczac z pracą. oprocz domow kultury ma pan, panie prezydencie miasta Lublin, do dyspozycji wszystkie szkoly, ale nikomu nie chce sie prowadzic polkolonii(mozna korzystac z czesci obiektow) " to dorób sobie jeszcze jedno albo dwoje i też czerp korzyści z tego tytułu, ja tak zrobiłem i prawie 2 tys wpada do dochodów razem z rodzinnym - pozdrawiam jedynaków :)
jasne, za kilka lat pis przestanie rzadzic i nie bedzie 500plus, no i mam tez za male mieszkanie.poza tym robienie dzieci to ciezka harowka :)
i bardzo dobrze, że pogonią tych pisowców, bo za pracę 1400 zł a za pieprzenie  sie i rozmnażanie za darmo po 500 zł od jednego bachora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...