Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapisz się na pielgrzymkę

Utworzony przez 13, 5 lipca 2008 o 10:49 Powrót do artykułu
O! Sławek w Sztandarze Młodych!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ZANIM WYRUSZYSZ W DROGĘ czyli NIEZBĘDNIK PIELGRZYMA. Patrząc na ostatnie wydarzenia - dalekie od cudów - zastanawia fakt, że jeszcze ktos idzie. Kościół tak umiłował Lud Boży, że jest w stanie wysłać go pieronkiem do nieba, aby zaspokoić głódź zbawienia. Co zrobić, aby unowocześnić pielgrzymkę - niczym mszę obecną nawet w internecie. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY proponuje: 1) Pielgrzymkę SMS-ową. Wyslesz sms-a za 1,22 zł. i gotowe. 2) Pielgrzymkę w internecie. 3) Pielgrzymkę telefoniczną, a przy telefonie sama matka Boska lub matka Boża! Wystarczy poszperać w internecie, otworzyć książkę telefoniczną i w jej wyszukiwarkę wpisać dowolne miasto (miejscowość) oraz nazwisko BOSEK lub BOŻ. Telefonów ukazuje się nawet sporo. Po wykręceniu numeru mozna śmiało pytać czy przy telefonie MATKA BOSKA lub MATKA BOŻA. Najwiecej jest Bosków, a wiec matka Boska do wyboru, do koloru - niczym w litanii. Gporzej wygląda sprawa z Bożem i maką BOŻA - trzebo trochę więcej cierpliwości. Po takiej zaprawie każdy może śmiało się NAWRÓCIĆ - z tym, że prosto do domu. Zostańcie z B(L)OGIEM! (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BET ANKA napisał:
ZANIM WYRUSZYSZ W DROGĘ czyli NIEZBĘDNIK PIELGRZYMA. Patrząc na ostatnie wydarzenia - dalekie od cudów - zastanawia fakt, że jeszcze ktos idzie. Kościół tak umiłował Lud Boży, że jest w stanie wysłać go pieronkiem do nieba, aby zaspokoić głódź zbawienia. Co zrobić, aby unowocześnić pielgrzymkę - niczym mszę obecną nawet w internecie. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY proponuje: 1) Pielgrzymkę SMS-ową. Wyslesz sms-a za 1,22 zł. i gotowe. 2) Pielgrzymkę w internecie. 3) Pielgrzymkę telefoniczną, a przy telefonie sama matka Boska lub matka Boża! Wystarczy poszperać w internecie, otworzyć książkę telefoniczną i w jej wyszukiwarkę wpisać dowolne miasto (miejscowość) oraz nazwisko BOSEK lub BOŻ. Telefonów ukazuje się nawet sporo. Po wykręceniu numeru mozna śmiało pytać czy przy telefonie MATKA BOSKA lub MATKA BOŻA. Najwiecej jest Bosków, a wiec matka Boska do wyboru, do koloru - niczym w litanii. Gporzej wygląda sprawa z Bożem i maką BOŻA - trzebo trochę więcej cierpliwości. Po takiej zaprawie każdy może śmiało się NAWRÓCIĆ - z tym, że prosto do domu. Zostańcie z B(L)OGIEM! (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) To strata czasu na czytanie tych wypocin, ale przeczytałem . Sam nie idę na pielgrzymkę. Proszę jednak, by ktoś z pielgrzymujących pomodlił się o zdrowie dla Ciebie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: