Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
spójrzmy prawdzie w oczy - pieniądze zainwestowane w Politechnikę Lubelską to pieniądze zainwestowane w przyszłość miasta, w jego rozwój
Np zainwestowane w śmieszny samochodzik-lotniskowiec ze stołem ping-pongowym zamiast dachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież zaraz sprzedają po cenie komercyjnej.... Piszą o Orange na Czechowie -obok Reala że kupią za bezcen od miasta wyburzą te użytkowane w sumie nowe biurowce, sprzedadzą na bloki i zarobią na mieszkaniach -zamiast wynająć te biura... To wszystko będą sobie sprzedać a biedacy będą potem na nich tyrać jak niewolnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku...a co to jest uczelnia ze zniżką kościół ze zniżką ja też chcę ze zniżką burdel na kółkach popierdoleńcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genialne może byłoby gdyby nie to, że nasze miasto ma zadłużenie na poziomie ponad 70% rocznych dochodów, a na najdrobniejsze nawet roboty związane z bezpieczeństwem mieszkańców nie ma w kasie pieniędzy.   Genialne może byłoby gdyby to był własny dom prezydenta, a nie własność miejska, bo na taki deal w zamian za wydanie zarobionych pieniędzy  na poprawę otoczenia własnej firmy, która leży na terenie naszego miasta poszłaby większość przedsiębiorców i mieszkańców.
  juz chciałem skomentować ale zobaczyłęm nick i stwierdziłem, ze szkoda klawiatury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrajny przykład niegospodarności ! Do prokuratury z tym ! Miasto tragicznie zadłużone, a tu takie prezenty ! Panie Żuku ! Chcesz Pan dawać prezenty - to proszę z własnej kieszeni !
To co powiedzieć o jaśnie rządzacym nam pisssie? cała partia do sądu, jak oni się pomieszczą, trzeba będzie dostawki robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...