Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zamiast tracić czas w Grecji otrzymali lekcję życia. I tak tanio im wyszło...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czy wy wiecie, że ten wyjazd w 2013 roku był promowany na stronach uniwersytetu jako Adpaciak, obóz integracyjny dla studentów. Nie dziwie się, że ludzie wyjeżdżali. Ja sama byłam 3 lata temu, bo wydawało mi się, że jak na stronie uniwersytetu jest polecenie, to wszystko będzie ok.
0
Daniel B. gada głupoty od mojego kolegi pożyczył rok temu 1 tys. złotych i nigdy nie oddał. Zawsze czekał na przelew, zapłatę itd. Osobnik ten jest zwykłym naciągaczem i oszustem.
0
takich Danieli jest na pęczki, lansują się w mediach na celebrytów, znawców tematu z tytułami uczelni, a w rzeczywistości czekają żeby coś przywłaszczyć i dla niepoznaki zatrudnić się w renomowanej placówce typu Teatr NN
0
Zamiast tracić czas w Grecji otrzymali lekcję życia. I tak tanio im wyszło...
  Aha, fajna lekcja życia. Na którą naciąć mógł się każdy. Faktycznie, lekcja życia. Na 100%
0
Aha, fajna lekcja życia. Na którą naciąć mógł się każdy. Faktycznie, lekcja życia. Na 100%
  Ja bym się nie dał bo wczasy organizuję sam. ;)
0
takie wyjazdy to juz od lat kiedys były na KULU  Sas Centrum fundacja i Daniel Bą... 
0
najważniejsze, że żona figlowała z kochankiem!! pewnie nadal figluje!! Facet, uważaj, aby ci czegoś nie wyfiglowała, bo będziesz alimenty płacił!!
0
Ja się z bąkiem nie sądzę, chociaż dostałem w dupę na jego kreowaniu wizerunku firmy, a jak nie chciałem zapłacić ostatniej raty to ta od "kochanka" meile do mnie pisała z poczty organizacji związanej z unijnymi dotacjami. mam tę korespondencję razem z szantażem, że moi współpracownicy dowiedzą się że nie płacę. No i jeszcze te wezwania od kancelarii pana mecenasa. No cóż dałem się nabrać panie bąku Danielu. Niech cię inni osądzą.
0
Polskie sądy są jak dzieci we mgle.
0
Ja straciłem przez jego krętactwa i oszustwa dużą sumę pieniędzy, moja wina bo się na nim wcześniej nie poznałem. Teraz nawet nie wiem gdzie go szukać żeby "podziękować" Może ktoś wie w jakiej norze się schował i komu teraz opowiada swoje bajki!?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: