Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Smaga jako radio Erewan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Audyt po rządach PiS wg Pitery z po - dorsz za 8 zł z karty służbowej 2. Audyt po rządach PO - PSL - 340 mld wsiąkło i tyle + nieprzeliczalna demoralizacja - wg sumy strat z każdego ministerstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej zapytajcie go kiedy skończy się ten Bangladesz na podzamczu i kiedy będzie nowy dworzec oraz kiedy zerwać umowę z Arkadami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie stękać wszyscy! Tyle inwestycji w Lublinie jeszcze nie było jak podczas rządów Prezydenta dr K. Żuka! Ciągle Wam wszystkim mało? Powoli, powoli, a efekty sami zobaczycie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie stękać wszyscy! Tyle inwestycji w Lublinie jeszcze nie było jak podczas rządów Prezydenta dr K. Żuka! Ciągle Wam wszystkim mało? Powoli, powoli, a efekty sami zobaczycie .
Ja  nie stękam ja swierdzam. Każde pieniądze za tunel pod Racławickimi i wiadukt nad Głęboką !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto jak nie miało, tak NIE MA (i mieć nie będzie) SPRAWNYCH ARTERII na kierunkach łączących dzielnice wschodnie z zachodnimi. O braku obwodnicy południowo - zachodniej nie wspomnę - BO TO WSTYD DLA LUBLINA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewien hipokryta z PO. mówił „ch.. tam z Polską wschodnią”. Czy coś się zmieniło w temacie zarządzania Lublinem przez po-psl?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie będzie sensowne połączenie ul. Wrotkowskiej z ul. Dywizjonu 303?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mam pytania chcę podziękować za kolejną kadencję pełną inwestycji w rozwój miasta, tak trzymać Panie Prezydencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewien hipokryta z PO. mówił „ch.. tam z Polską wschodnią”. Czy coś się zmieniło w temacie zarządzania Lublinem przez po-psl?
    tak zmieniło rządzi teraz PIS i "rozwala" państwo polskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak zmieniło rządzi teraz PIS i "rozwala" państwo polskie
      Nawet konie maja dość rządów pisu i wyjeźdźaja za granicę, oby jak najdalej stąd:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacytuję " Nie odrazu Kraków zbudowano" a L:blin zaczyna się budować/remontować od czasu gdy rządzi Żuk, całego miasta w 4 lata nie zbuduje i tam dużo sie udało zrobić moim zdaniem. Brawo Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak zmieniło rządzi teraz PIS i "rozwala" państwo polskie
      Zarząd sie zmienia w każdej spółce czystki PISu trwają to cóż to za pytanie? Pytaj Naczelnika Kaczyńskiego 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewien hipokryta z PO. mówił „ch.. tam z Polską wschodnią”. Czy coś się zmieniło w temacie zarządzania Lublinem przez po-psl?
Czy to prawda ,że wzioł za Ciech  36 mln. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ja się cieszę, że to on wygrał wybory w 2010 i 2014... bo inaczej bylibyśmy w czarnej d****
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy przestanie okradać i niszczyć Lublin, czy go łapówki nie palą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakorkował miasto do granic absurdu! Osiedla bez miejsc postojowych i miejsc zielonych. Budżet rozwalony dwiema w ogólne nie potrzebnymi inwestycjami! Przecież nie da się jeździć po tym mieście, rozkład komunikacji to też abstrakcja! Wielkie osiedla podłączone do 1 lub 2 ulic? Korki to już na osiedlach się robią. Inteligentny system zarządzania ruchem działa jak kara za to, że chcesz przejechać przez miasto jedną ulicą. Przejechać Kraśnickimi, JPII, Diamentową, Krochmalną to makabra, no ale przecież jest SUPER, nie wolno krytykować Żuczka, bo przecież jesteś pisowskim trollem... Żuk może i jest dobry, ale nie na te czasy, teraz trzeba się spiąć i zaplanować miasto, a nie bawić się stadionami,i basenami, galeriami i podejrzanymi kombinacjami z budową siedziby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Panie Żuk dlaczego wbrew woli mieszkańców Dzielnicy Czechów i Lublina  niszczy pan Górki Czechowskie! Kogo i czyje interesy pan reprezentuje?!  Kiedy zostanie zerwana umowa z oszustami z firmy Arkady?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do Żuka. Panie prezydencie , czyje interesy Pan reprezentuje, 350 tys mieszkańców czy kliku lubelskich developerów wywodzących się z partyjnych ław. Panie Żuk tego nie da się ukryć, to nie jest przypadek jednostkowy ale cala seria kontrowersyjnych decyzji na których straciło miasto a developerzy zrobili zloty interes. Czy nie boi się Pan że dosięgnie Pana ręka sprawiedliwości??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ja się cieszę, że to on wygrał wybory w 2010 i 2014... bo inaczej bylibyśmy w czarnej d****
Gdyby nie te dwie kolejne kadencje, to mielibyśmy całkowicie rozwiązane problemy komunikacyjne, mieszkaniowe, zatrudnieniowe i wiele, wiele innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...