Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kiedy przestanie okradać i niszczyć Lublin, czy go łapówki nie palą ?
ty pało spisdziona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaa arny kutasie miałbyś dziure w dupie chamie zbolały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk dobry prezydent. PiS-owskie płatne klakiery won!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk dobry prezydent. PiS-owskie płatne klakiery won!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To raczej dobrze, że budownictwo mieszkalne się w Lublinie rozwija. Gorzej gdyby nie budowano nowych mieszkań. Dopiero wtedy byłby lament jaki to skansen nam rządzący urządzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tylko jedno pytanie bo prywatnie nie wyobrażam sobie życia na kredyt Jak i kiedy miasto spłaci obecne zadłużenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiwat ŻUK wiwat wszystkie stany - gdyby nie on to by nie było Lubina i nie dostałby praw miejskich w 1317 ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiwat ŻUK wiwat wszystkie stany - gdyby nie on to by nie było Lubina i nie dostałby praw miejskich w 1317 ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie można zadać pytanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc pytam prezydencie,czy Król Władysław Łokietek stanie na 700-lecie Miasta Lublina inicjator pomnika Jan Majowski Zemborzyce Tereszyńskie Gmina Konopnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tylko jedno pytanie bo prywatnie nie wyobrażam sobie życia na kredyt Jak i kiedy miasto spłaci obecne zadłużenie? Tak jak wszystkie poprzednie kredyty :) Przecież Żuk spłacał kredyty po Pruszkowskim i Wasilewskim, następni będą spłacać te zaciągnięte przez Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z lubelskim żużlem? Czy miasto może mieć wpływ na ratowanie tak popularnej w mieście dyscypliny i poszukanie sponsora, nawet spoza Lubelszczyzny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.Czy miasto nie powinno mocno skupić się na sponsorowaniu piłki nożnej i np ręcznej zamiast rozwalać kasę na kilka dyscyplin? 2. Co zrobi miasto jak Motor nie awansuje wyżej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.Czy miasto nie powinno mocno skupić się na sponsorowaniu piłki nożnej i np ręcznej zamiast rozwalać kasę na kilka dyscyplin? 2. Co zrobi miasto jak Motor nie awansuje wyżej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy prezydent Żuk zacznie słuchać mieszkańców a nie głównie deweloperów i lobbystów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sfrustrowane miernoty pisowskie dobre jesteście w wypisywaniu po forach, do roboty nieuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowcy są dobre w pisaniu po forach zauważyłem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
timestamp=2016-05-16 21:11:14 napisał:
sfrustrowane miernoty pisowskie dobre jesteście w wypisywaniu po forach, do roboty nieuki!
nic dodać nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuku tak trzymaj! miasto się rozwija i to najważniejsze! na pohybel pisowskim szczekaczom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się takiego stało, że będzie czat jakby za tydzień miały być wybory? Nic takiego się nie stało - poza oczywiście zaplanowaną na piątek konferencją w/s Górek Czechowskich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...