Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
żenua napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Warto byłoby się zastanowić i zacytować całość wypowiedzi p. karpińskiego i  okoliczności w jakich padła a nie manipulować prawdą jak to pisiory mają już w nawyku. Także tak, będzie realizowana, popytaj mądrzejszych od siebie to Ci może wytłumaczą na czym ma polegać, bo nie na tym co przyszło w instrukcji od prezesa. Nie będzie za to realizowany program - "wsamraśny Lublin" i "tadeusz na swoim"
Im nie chodzi o prawdę tylko o to by dorwać się do władzy w każdym możliwym miejscu. Są jak wygłodniałe świnie. Koryto rządowe się kończy a połowa świń wciąż nie załapała się do żadnej spółki skarbu państwa itp. więc zaczynają walkę o samorządy. A walka polega m.in. na tym, że wysyłane są do internetu opłacone klakiery które serwują internautom to co w instrukcjach dostały z warszawskiej centrali. Lublin to czarna plama na mapie PiS i niejedna śwince z PiS marzy się by tu zakotwiczyć na 4 a może i więcej lat. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy zacznie budować nowy dworzec PKS bo wstyd zaprosić luzie do Lublina jak mają wysiąść na podzamczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie prezydencie,,,,czy pan wie ze w mpwik zatrudnionych jest o polowe pracownikow za duzo,,,,klikaset ludzi przychodzi codziennie do firmy i nie ma co robić,,,,,za ich przychodzenie płacą mieszkancy w cenie wody i sciekow,,,,samych dyrektorow jest w MPWiK kilkunastu,,,,mpwik to szczyt rozrzutnosci zatrudnieniowej,sprzetowej itp,,,itd,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak połączyć się z tym chatem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondolencje dla Lublina - jestescie stopniowo wyniszczani i zadluzani, a Wy nawet nie wiecie co sie szykuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do pana Prezydenta chcę wiedzieć co z lubelskim żużlem , jestem matka dziecka z autyzmem a on jest kibicem żużla jak mam wytłumaczyć takiej osobie że w tym roku nie będzie bo co????? Przynajmniej 30 razy dziennie słyszę pytanie jedziemy na mecz nie stać nas na wyjazdy . Może pan prezydent znajdzie wytłumaczenie dla mojego syna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Mam pytanie do Pana Prezydenta. Dlaczego Sanepid oraz Urząd Miasta lub Pan Prezydent nie zrobi porządku z toaletami przenośnymi ustawionymi na końcowych przystankach autobusowych MPK. Wielokrotnie zgłaszane były problemy z czystością tych urządzeń, gdyż firma obsługująca nie robi tego rzetelnie. Temat wielokrotnie był poruszany przez związki zawodowe kierowców autobusowych, zgłaszany był również do Urzędu Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat toalet był poruszony również w dzienniku wschodnim. http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/czytelnik-tragiczny-stan-toalet-na-koncowych-az-wstyd-wejsc,n,1000176950.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...