Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Super do dzieła budować nie czekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ile sam projekt... jak to projekt, to umiejscowienie na tym terenie wydaje mi sie mocno naciagane :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO CO NAM NASTĘPNY STADION Pytam za czyje pieniądze będzie wybudowany ? Kto go będzie utrzymywał i j/w ? Najważniejsze kto ma na nim grać i jakiego typu rozrywkę ma przynieść mieszkańcom. O ile wiem mamy stadion na Zygmuntowskich który nigdy jeszcze nie był przepełniony więc kolejna tego typu inwestycja jest totalną głupotą Ja i moje dzieci już przeszło 2 lata czekamy na obiecany przez naszego PREZYDENTA LUBLINA Aquapark A tu zamiast basenów i zakładów przemysłowych piąty stadion i to w najniebezpieczniejszej okolicy Lublina . Ale jak się nie może spełnić obietnic wyborczych to lepiej się podać do dymisji niż narazić miasto na bezsensowne wydatki!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie wypowiedzi Lubliniaków, którzy tak podniecają się tymi planami. Meczy międzypaństwowych nie będzie, bo po jakiego diabła ktoś miałby tu przyjeżdzać do Lublina, żeby zagrać mecz międzypaństwowy? Poza tym czym do miasta dojechać? Ultraszybką PKP? Albo dziurawą 17'tką? Ale wracając do tematu - wybudowanie takiego stadionu to ogromne koszty, utrzymanie go później to stały, duży koszt dla Lublina. Skończy się na tym, że po ewentualnym wybudowaniu szybko zabraknie pieniędzy i stadion zacznie podupadać. Albo miasto zacznie wyciągać kolejne pieniądze od mieszkańców, podnosząc podatki, podnosząc ceny biletów MPK. Bo przecież nie ma tu żadnego klubu piłkarskiego, który ma sponsorów gotowych łożyć na ten projekt. A raczej żadnego klubu, który w ogóle ma szansę na zaistnienie cokolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...