Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zara w Lublinie? Znana firma otworzy sklep na deptaku

Utworzony przez takiTAM, 25 czerwca 2012 r. o 09:25 Powrót do artykułu
daje im rok, po roku ta znana firma zabierze sie z tego miasteczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiTAM napisał:
daje im rok, po roku ta znana firma zabierze sie z tego miasteczka
Nie bój się, znam wielu amatorów tej marki, którzy specjalnie do Warszawy jeżdżą po zakupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie miasto nieprzyjazne inwestorom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ZARA tam będzie tylko H&M. Nie wiem skąd "szanowni redaktorzy" biorą takie brednie. Zero sprawdzonych informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Warszawie Zara jest w każdym centrum handlowym , a u nas to będzie wielkie wydarzenie jak powstanie jeden sklep :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka zabytkowa kamienica a damskie majtki będą w niej sprzedawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zara ma być w gali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
News miesiąca, kto tam dziś redaguje wydanie? Pewnie jakaś kobietka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inwestorzy=oszusci won
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenon napisał:
News miesiąca, kto tam dziś redaguje wydanie? Pewnie jakaś kobietka.
Moze TWOJA STARA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, w końcu jakiś sklep a nie tylko kebaby, kebaby i wódczane bistra 24h/7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super!! W końcu doczekała się mojej ulubionej marki w Lbn! myślę, że mój entuzjazm powiela wiele osób!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam bedzie C&A nie pytajcie skad wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy ze jest juz hugo boss i praktycznie nikt tam nie chodzi zara to nie jest sklep dla lublina za wysokie ceny na tak niskie zarobki no chyba jedynie beda kupowac tam galerianki XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym mieście jak i w okolicach mieszka naprawdę spora grupa ludzi, których będzie stać na robienie tam zakupów tak więc nie martwcie się, że tylko galerianki będą tam chodzić. jeśli to grupa międzynarodowa to na pewno przebadali rynek i wiedzą że mogą sobie pozowolić na tego typu inwestycje a co ważniejsze, że ta inwestycja im się zwróci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nareszcie!! bzdura z za wysokimi cenami!! jest tez kolekcja TRF - i jest duzo tansza sa to ceny takie jak w reserved stradivarius itp, takze bardzo podobne. a kolekcja normalna ok cena wyzsza ale jakos rewelacyjna,a nie martw sie lublin az taki biedny nie jest ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
madzia napisał:
Super!! W końcu doczekała się mojej ulubionej marki w Lbn! myślę, że mój entuzjazm powiela wiele osób!!
Entuzjazm się podziela a nie powiela.... "Mentalny rak pożera wzorem są deb***e, ponownie witam was w rzeczywistości.Tyle."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelaczek napisał:
Nie bój się, znam wielu amatorów tej marki, którzy specjalnie do Warszawy jeżdżą po zakupy. [/quote] ta, do warszawy to wieśniacy jeżdżą po podrabiane ciuchy adidasa [quote name='Ola' timestamp='1340616429' post='641631'] wystarczy ze jest juz hugo boss i praktycznie nikt tam nie chodzi zara to nie jest sklep dla lublina za wysokie ceny na tak niskie zarobki no chyba jedynie beda kupowac tam galerianki XD
chyba takie galerianki, co kilku klientów obskoczą, bo wątpie, żeby jednemu chopu się opłacało wydawać taką kasę, za dziewczynę niskiej jakości :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mj napisał:
Zara ma być w gali
GALI to już nic nie pomoże. Tam wiatr hula od czasów jej otwarcia. Pojedynczy klienci snują się smętnie, jeżdżą po ruchomych schodach i oglądają sklepy z wyposażeniem wnętrz. Najemcy podpisali umowy na 5 lat i teraz płaczą. GALA ma być rozbudowana o następne sklepy i podobno wielosalowe kino. Tylko po co ? Już widzę te tłumy zarabiających po 1 - 2 tys. zł Lubelaków tłumnie kupujących w GALI, he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sklepy które powinny powstać w lublinie to : primark tk maxx 99p stores poundland iceland ikea biorąc pod uwagę zarobki większości lublinian właśnie tam robili by największe zakupy A osoby z dużym portfelem zakupy robią w Warszawce albo wyjeżdżają na zachód bo produkty odbiegają norma tym co na zachodzie europy . Kawa inaczej smakuje , cola bardziej esencjonalna a cuchy znanych marek zupełnie inne jakościowo i modele również o kosmetykach , perfumach i proszkach do prania nie wspominając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...