Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zarabiamy tyle, co nic

Utworzony przez gryzmoł, 28 stycznia 2008 r. o 03:22 Powrót do artykułu
Niech ta pani nie marudzi - przynajmniej trzy miesiące w roku ma wolne i pełnopłatne . Kto ma coś takiego ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem lekarzem rezydentem(w trakcie specjalizacj).Zarabiam na rękę niecałe 1200 zł. Mam nadzieję, że już za kilka miesięcy uda mi się opuścić ten smutny kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DYPLOMOWANY NAUCZYCIEL WF z 18. godzinnym pensum. Biorąc pod uwagę czas pracy, to prawie tyle samo co lekarz po podwyżkach z dyżurami. Wypada czasem, choćby przez chwilę, rozejrzeć się wokół siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pracuje w pewnej firmie farmaceutycznej w lublinie i nam tez nie chca dac podwyzki i jeszcze twierdza ze i tak zarabiamy najwiecej w calym lublinie. tez mam sredno na reke 1500zl.i co tu zrobic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to już wypad, tylko oddaj najpierw kasę za studia, mendo jedna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpisujcie ile zarabiacie. Ja w lubelskich mediach mam 1050 na rękę. Piszą o kiepskich zarobkach, a sami płacą głodowe pensje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pracuję o ironio!! w branży finansowej, zarabiam 1300 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zarabiam około 1800 zł po 20 latach pracy, obecnie jestem urzędnikiem samorządowym, mój mąż po23 latach pracy usługi pocztowe ma na rękę 1100 złotych, raczej nie są w stanie niczego wystrajkować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UMCS 1500 zł po 25 latach pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłodnia Zomar 34 lata pracy i zarobek w ciężkich warunkach 900zł.To jest dopiero wyzysk w środku Europy i XXI wieku.Szansa na podwyżkę =0.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tera napisał:
UMCS 1500 zł po 25 latach pracy.
Tera, Zajrzyj do artykułu 151 (pkt 1) ustawy Prawo szkolnictwa wyższego z 2005 roku to się dowiesz ile powinnaś zarabiać. Powstaje pytanie - dlazego nie zarabiasz tyle co powinnaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam sowją firmę i mam ciągle straty. Moje zarobki zjadają wysokie koszty prowadzenia działalności i podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tera, Zajrzyj do artykułu 151 (pkt 1) ustawy Prawo szkolnictwa wyższego z 2005 roku to się dowiesz ile powinnaś zarabiać. Powstaje pytanie - dlazego nie zarabiasz tyle co powinnaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wjk napisał:
DYPLOMOWANY NAUCZYCIEL WF z 18. godzinnym pensum. Biorąc pod uwagę czas pracy, to prawie tyle samo co lekarz po podwyżkach z dyżurami. Wypada czasem, choćby przez chwilę, rozejrzeć się wokół siebie.
Prawie robi dużą różnicę!!! Jak się rozglądam to widzę tylko zazdrosnych ludzi, którzy potrafią tylko wypominać nauczycielom i lekarzom, ale nikt nie bierze pod uwagę faktu, że na osobach wykonujących te zawody ciąży duż odpowiedzialność. Owszem, jak wszędzie, są i tu "czarne owce", ale nie znaczy to, że każdy nauczyciel ma TYLKO 18 godzin a lekarz bierze łąpówki. Ludzie przecież nikt wam nie bronił zostać ani lekarzem, ani nauczycielem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam skończone dwa kierunki studiów i chciałabym zarabiać na rękę tyle co sorka Wiśniewska za rzucanie piłki w szkole i siedzenie w kanciapie wuefistów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chciałbym zarabiać 15-20 tys. zł - mówi bez ogródek naszemu reporterowi lekarz" - tym to już się w głowach przewraca, łapówkarze i przekrętasy drugie tyle mają na lewo i jeszcze im mało a ludzie muszą żyć na 1000-1200 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Prawie robi dużą różnicę!!! Jak się rozglądam to widzę tylko zazdrosnych ludzi, którzy potrafią tylko wypominać nauczycielom i lekarzom, ale nikt nie bierze pod uwagę faktu, że na osobach wykonujących te zawody ciąży duż odpowiedzialność. Owszem, jak wszędzie, są i tu "czarne owce", ale nie znaczy to, że każdy nauczyciel ma TYLKO 18 godzin a lekarz bierze łąpówki. Ludzie przecież nikt wam nie bronił zostać ani lekarzem, ani nauczycielem...
Jeśli ktoś prawie rozumie, to też robi różnicę. Egoizm w cenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczennica napisał:
Mam skończone dwa kierunki studiów i chciałabym zarabiać na rękę tyle co sorka Wiśniewska za rzucanie piłki w szkole i siedzenie w kanciapie wuefistów!
1. Po 30 latach? 2. Z tych dwóch trzeba było wybrac chociaż jeden dobry. Ja jeszcze na studiach zarabiam więcej od Sorki, chociaż wcale nie twierdzę, że to dobrze (życzyłbym Sorce zdecydowanie wyższej pensji).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat zarobki p. Miry sa adekwatne do wlozonej pracy. Za moich czasow rzucala pileczke od ping-ponga i wychodzila do kantorka pic kawe i palic papierosy. Wiec sorry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Prawie robi dużą różnicę!!! Jak się rozglądam to widzę tylko zazdrosnych ludzi, którzy potrafią tylko wypominać nauczycielom i lekarzom, ale nikt nie bierze pod uwagę faktu, że na osobach wykonujących te zawody ciąży duż odpowiedzialność. Owszem, jak wszędzie, są i tu "czarne owce", ale nie znaczy to, że każdy nauczyciel ma TYLKO 18 godzin a lekarz bierze łąpówki. Ludzie przecież nikt wam nie bronił zostać ani lekarzem, ani nauczycielem...
dokładnie!!!!!!!!!!! każdy wybiera sobie zawód,tylko niech nikt nie obciąża mnie konsenkwencjami swoich wyborów.!!!!! zawody nie opłacalne zamierają.kiedyś student medycyny śmiał się ze swojego kolegi ,który po zawodówce "ślusarz spawacz" poszedł do pracy za 500zł..dziś ten spawacz śmieje się z kolegi lekarza .śmieje się i jest zły na niego bo on pracując płacił podatki ,również po to ,żeby jego kolega mógł się uczyć ,by mógł zostać tym kim sobie wymyślił. a okazuje się ,ze ten lekarz potrafi tylko marudzić i straszyć że wyjedzie.niech jedzie, tylko należy wprowadzić zasadę :studiowałeś za friko-wyjeżdzasz-oddajesz tyle ile kosztują studia zaoczne!.zobaczymy co zrobią .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...