Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
HG55 napisał:
I przypadkiem był tam oczywiście fotoreporter DW Zwykły spam za kilkaset złotych zafundowany przez kino.
Właśnie dlaczego fotoreporter jest zawsze na miejscu ? To nie była niespodzianka tylko planowane działanie. Pamiętam podobny artykuł sponsorowany z przed 6 miesięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy jak ją zdradzi to też pokażą to w kinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknijcie się idioci !!!!!!! Super akcja warta nagłośnienia. Jak wam się nie podoba to wypad na tvn24 i szukajcie taniej sensacji !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów to samo, jak kino w Plazie, zawsze na miejscu jest fotoreporter i dziennikarz. Jak ten chłopak mógł pójśc na coś takiego?przykre takie zaręczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popłakałam się jak to przeczytałam. :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten frajer to straszny tchórz. Bał się, że go odrzuci i przyszedł z fotoreporterem i jeszcze parę groszy dorobił. Co za mendzior pospolisty. Pewnie ją zdradzi za 2 miesiące bo ktoś da mu 500 zł fuchy ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ogóle takie coś powinno być zabronione,to jest miejsce publiczne przeznaczone dla kinomanów,których taka żenada nie obchodzi.PS.Don jesteś równie prymitywny jak ta cała akcja.Moderator łaskawie tez mógłby zwrócić uwagę na słownictwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
W ogóle takie coś powinno być zabronione,to jest miejsce publiczne przeznaczone dla kinomanów,których taka żenada nie obchodzi.PS.Don jesteś równie prymitywny jak ta cała akcja.Moderator łaskawie tez mógłby zwrócić uwagę na słownictwo.
Haha a to ciekawe co napisałeś odnośnie zabraniania takich "akcji". Jak bodajże rok temu były takie oświadczyny to sam kierownik cinema w plazie w wywiadzie stwierdził, że kino chętnie się zaangażuje w takie akcje. W pewnym sensie to jest promocja dla kina (to już słowa własne). Kolejna rzecz: kino to miejsce publiczne dla ludzi, których taka żenada nie obchodzi. A co w tym żenującego jest? Że chłopak chciał się oświadczyć dziewczynie w sposób, którego nie zapomni? Równie dobrze gość jakiejś restauracji, w której mężczyzna oświadcza się kobiecie, mógłby powiedzieć, że przyszedł zjeść kolacje a restaurator naraża go na niestrawności. Czyżby jakaś typowo polska zazdrość? Uważam takie "akcje" za miłe, no chyba, że ktoś nie lubi oglądać jak inni czują się szczęśliwi, tylko woli upajać się gdy ktoś cierpi i jest mu źle. Takich tu nie brakuje. W odpowiedzi na Twój ostatni zarzut prymitywizmu - ja tylko obniżyłem poziom celowo dostosowujący się do niektórych forumowiczów, którzy niestety, nie znają innego języka. Moderator powinien mi zwrócić uwagę? Dlaczego? Przecież wolność słowa jest. A że niektórym trzeba dosadniej to inna sprawa. Oświadczam: jeśli ktoś się czuje urażony językiem, oficjalnie przepraszam tę osobę, każdego z osobna. Jest mi szkoda, iż mimo wyższego wykształcenia muszę się zniżać do poziomu neandertalczyka, ale jak czytam posty dot. np. polityki, to krew mnie zalewa poziomem jadu Lublinian. Wstyd przyznać, ale moralnie zmuszony zostałem do wyśmiewania pewnych zachowań i poglądów, gdyż do intelektualnego plebsu (nie mylić z pochodzeniem, chodzi o stan umysłu)inaczej dotrzeć się już nie da. Chyba że przysłowiową pałą przez pusty łeb. Tyle, dziękuje. Do widzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men napisał:
temat już oklepany, jak gośc jest tak samo nudny w życiu to współczuję.
zazdrośnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
W ogóle takie coś powinno być zabronione,to jest miejsce publiczne przeznaczone dla kinomanów,których taka żenada nie obchodzi.
i tu się zgadzam. Idę do kina na film, a nie na zaręczyny... nie chcę tracić czasu na czyjeś szopki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA PARĘ MIESIĘCY SPRAWDZI SIĘ STAROPOLSKIE PORZEKADŁO "CZAR MIŁOŚCI PRYSŁ A DZIADOSTWO POZOSTAŁO"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO I NARODZIŁA SIĘ NOWA ŚWIECKA TRADYCJA.ZABIORĘ PANNĘ DO MIĘSNEGO TAM TEŻ SPORA WIDOWNIA BĘDZIE MIAŁ KTO KLASKAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
W ogóle takie coś powinno być zabronione,to jest miejsce publiczne przeznaczone dla kinomanów,których taka żenada nie obchodzi.
zabawne, od kiedy Plaza stała się skupiskiem "kinomanów"? Prędzej to miejsce dla konsumentów produkcji masowej, którym nie przeszkadza szelest popcornu i playlista dres-phonów.
Ostatnio edytowany 13 września 2010 r. o 08:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panna w ciąży to i trzeba się spieszyć z weselem.
Ach ta zazdrość!!! ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrobi napisał:
Ten frajer to straszny tchórz. Bał się, że go odrzuci i przyszedł z fotoreporterem i jeszcze parę groszy dorobił. Co za mendzior pospolisty. Pewnie ją zdradzi za 2 miesiące bo ktoś da mu 500 zł fuchy ;(
Heh... Nie mozna oceniać ludzi według siebie... Co ta zazdrosć robi z człowieka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
królowa życia i król...i tak będzie rozwód..wśród moich znajomych to powoli staje się regułą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pic na wodę, fotomontaż. pewnie, że miłe zaręczyny dla dziewczyny, ale pomysł zerżnięty, więc nie ma co kolejny raz się szczycić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie osoby wypowiadające się negatywnie kipią zazdrością, swoją słabością i po prostu chamstwem. Wstydze się za takich Polaków. Nic nie uszanują, myślą tylko o sobie, oceniaja ludzi nie znając ich. To żałosne na wskroś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
W ogóle takie coś powinno być zabronione,to jest miejsce publiczne przeznaczone dla kinomanów,których taka żenada nie obchodzi.PS.Don jesteś równie prymitywny jak ta cała akcja.Moderator łaskawie tez mógłby zwrócić uwagę na słownictwo.
No cóż-jaki film,taki kinoman:) Mam tylko nadzieję,że nie straciłeś "wątku"poprzez to wydarzenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Ach ta zazdrość!!! ;P
Chyba z twojej strony bo ciebie nawet jako dziewicy też nikt by nie chciał więc i tego nie doświadczysz, jedynie in vitro ci pozostaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...