Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja im bardzo gratuluje i życze bardzo dużo miłości;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy co komentuja negatywnie sa książkowym przykładem polaka nagatywnie nastawionego do wszystkiego dookoła. Skąd wiecie ze repoter byl tam przypadkowo? moze to ten chlopak go zaprosił i zrobil swojej wybranej niespodzianke ze wszystkim. Jestem przekonany ze ona nic o tym nie widziala!! Szacun dla niego za odwagę, pomysł i przygotowanie tego wszystkiego!! hehe smiesza mine opinie typu: ciekawe ile dostał kasy? niedlugo rozwód itd. żenada Jeśli sie wam nie podoba to nie czytajcie!! Gratulacje i Powodzenia zycze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że kino umożliwiło zaręczyny nie znaczy, że za to płaciło. Ludzie, czy zawsze wszystko trzeba przeliczać na pieniądze? Kwiatki chłopak też sam kupił. I to były kwiatki od niego dla niej, a nie od kina dla nich. Ten kto pisał artykuł mógł się najpierw dowiedzieć jak to było naprawdę. Teraz już oklepane- fakt. To że ja sama nie chciałabym żeby moje zdjęcia pojawiły się na ekranie w kinie, nie znaczy że tej dziewczynie się to nie podobało. Może jej tym zaimponował. Chłopak przynajmniej wykazał się inicjatywą. A parze życzę szczęścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...