Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zadne reklamy. Tylko kompletny idiota nie widzi ze najlepsza oferte ma polskibus.com Co jakis czas jezdze z nimi do Wawy i jestem zadowolony, full miejsca, WC, wifi. Fakt jedzie dluzej niz busy bo ok. 3 godziny, ale malo mnie to interesuje. Wole komfortowy polskibus.com za 1 zl (tak, pare razy trailem taki bilet, bardzo czesto trafiam takze za 5 czy za 10 zl) ktory jedzie pol godziny dluzej niz chamow z Misury czy Contbusa, ktorzy wykreslaja ludzi z rezerwacji, sa niemili i pala szlugi w busie. Te gbury z busow nie maja nic wsoplnego z kultura i dbaloscia o pasazera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO, NARESZCIE KTOS PRAWDE NAPISAL. BUSIARZE Z RUSKIEJ TO JAKAS POMYLKA. JEZDZA NIEBEZPIECZNIE I SA NA BAKIER Z WYCHOWANIEM. OBCOWANIE Z NIMI DO POWROT DO ROZMOWY Z PETENTEM W STYLU URZEDOW Z PRL-U. TRAKTUJA PASAZERA JAK WOREK ZIEMNIAKOW DO PRZEWIEZIENIA. CO DO PETOW OPTWIERDZAM RAZ ZWROCILEM UWAGE TO KIEROWCA SIE BEZCZELNIE ZACZAL SMIAC I JARAL FAJKE DALEJ !!!!11!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Contbus nie pada i prędko nie padnie. Ma się dobrze a komfort jazdy jest naprawdę dobry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są wyjątkowe sytuacje gdy dziunia przyjdzie do kierowcy i poprosi to wtedy jedzie ona a nie jakiś facet co miał rezerwację. Tyle że ponad 99% pasazerów nie ma tego typu problemów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedż pociągiem. Raz w życiu pojechałem busem w grudniu we mgle. Jechał ponad 3 godziny. W Warszawie na pl. Wilsona, jak chciałem wyjąć swój bagaż z tylnego bagażnika nie mogłem normalnie otworzyć z kierowcą nawet, bo się zaklinowało... Olał mnie poszedł i czekał w kabinie, Udało się - wyciągnąłem co moje i tyle. Cham pojechał dalej. Zastanawiam się na nad tym jak powinien pilnować kierowca poważnego przewoźnika bagażu pasażerów. Ja miałem okazję zobaczyć...
Ostatnio edytowany 7 marca 2012 r. o 23:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze busy są na szrocie! To co wozi ludzi, nie powinno być dopuszczone do ruchu! @kannasa - Cantbusz stracił juz sporo klientów, i straci jeszcze wiecej. Prędzej czy później zeżrą go ceny paliwa, podatki i rdza, bo na nowy tabor nie będzie go stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę wszystkich przestrzec przed firmą Paula Bus. Jeździ na trasie Lublin-Rzeszów-Iwonicz Zdrój. Wyjątkowo nierzetelny przewoźnik. Stan busa straszny: pourywane pasy bezpieczeństwa itp. Proponują bilet w obie strony, a jak w dany dzień akurat nie jadą (choć wcześniej zapewniali, że jeżdżą codziennie) to jest problem z odzyskaniem pieniędzy za bilet powrotny. Musi się nimi zająć policja i Inspekcja Trasportu Drogowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam sie dlaczego tak wiele osob wypowiada negatywne opinie na temat firmy Contbus , ktora dysponuje nowymi samochodami , kierowcy sa uprzejmi i pomocni a jezeli chodzi o komfort i bezpieczenstwo podrozy - to jest na wysokim poziomie . Oczywiscie zdarzaja sie czasami nieprzewidziane sytuacje , ale ludzie sa tylko ludzmi i wszycy ktorzy ,, wieszaja psy ,, na tej firmie maja oczywiscie prawo wyboru innego przewoznika , nikt nikogo nie zmusza do korzystania z tej firmy , wolny rynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga Paula Bus czesto przedstawia sie rowniez NOVA oczywiscie zarzuty podobne.... Ostrzegam!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[background=rgb(239, 239, 239)]1. Mamy rok 2013, a zmian w owej firmie brak.[/background] [background=rgb(239, 239, 239)]2. kierowca (nie twierdzę że każdy, ale ci, z którymi miałam nieprzyjemność jechać)w big busie uważa pasażerów za bydło, chamów, idiotów którzy rzucają 100zł za bilet w celu zamiany na drobne.[/background] [background=rgb(239, 239, 239)]3. jeden kierowca, ok 35 lat uważa się za mega super ekstra fantastycznego przystojniaka. Bajeruje każdą możliwą dziewczynę, która wpadnie mu w oko. nie przebiera zbytnio w słowach[/background] [background=rgb(239, 239, 239)]4. rezerwacja telefoniczna - owszem, może i zapiszą na kartce ale gdy trzeba dorzucić znajomego, Twoje nazwisko zostanie zamazane. i o co ci chodzi? nie masz rezerwacji, nara.[/background] [background=rgb(239, 239, 239)]5. nie dają biletów - co gdy będzie kontrola? zgubiłeś. twoja wina.[/background] [background=rgb(239, 239, 239)]tak, według big busa pasażer to najgorsza maszkara na świecie.[/background] [background=rgb(239, 239, 239)]między kierowcą zawodowym a chamem za kierownicą jest duża różnica. [/background] [background=rgb(239, 239, 239)]Jedyne czego nie można zarzucić to punktualność (osiągana często przez łamanie przepisów, zwłaszcza rozmowę przez telefon toczącą się praktycznie non stop).[/background]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZy nadal można dokonywać rezerwacji w contbusie przez internet? kiedyś przy rezerwacji pojawiała sie liczba wolnych miejsc, teraz tego nie ma? czy cont bus nadalkursuje/?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z opinią autora w stu procentach. Trochę o BIG BUSIE: 1. Już przy telefonicznej rezerwacji napotyka się Pana, który łagodnie mówiąc jest nieuprzejmy i arogancki. Daje się odczuć wyraźny brak szacunku do Klienta. 2. Często jest podstawiany bus o zdecydowanie za małym bagażniku - w połowie zazwyczaj załadowany paczkami, z których pieniądze zapewne trafiają bezpośrednio do kieszeni kierowców. Skutkuje to brakiem miejsca dla bagażu pasażerów a co za tym idzie korytarzem wypełnionym walizkami przez, które nie da się przecisnąć wychodząc na postoju. Właścicielowi widocznie zwisa komfort i bezpieczeństwo jazdy Klientów. 3. Kierowcy z reguły są opryskliwi i bezczelni, chociaż jest dwóch "starszych" panów, którzy chyba z racji wieku wiedzą co to kultura, wychowanie i szacunek dla drugiego człowieka. 4. Czasami zdarza się, że bus, który pokonuje trasę prawie 300km nie zatrzymuje się wcale. Rozumiem, że pozwala to skrócić czas podróży jednak nie każdy jest w stanie wytrzymać taki dystans bez skorzystania z toalety. Współczucie dla osób starszych i dzieci. Ogólnie rzecz ujmując podróż z tym przewoźnikiem to koszmar, strata czasu i pieniędzy. TOTALNY BRAK PROFESJONALIZMU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Transwel nie bierzcie busow tej firmy KRADNA WALIZKI I UDAJA ZE NIC NIE WIEDZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe podejście. Czasami warto zastanowić się głębiej nad rzeczami, które nas otaczają. Można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski, a jednocześnie odnaleźć drugie dno sprawy. Deb0308 - Czytaj naszą stronę:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zachwalaj tak bo...jak chcesz szybko przenieść się na tamten świat  to sobie jeżdzij , lamia przepisy ruchu drogowego na każdym kroku polecam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...