Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zarząd KOD chce ustąpienia Kijowskiego. A w Lublinie wybierają nowego szefa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2017 r. o 08:55 Powrót do artykułu
Skrytobójcze samobójstwo Żegnaj kodzie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś takie wory pod oczami mają,prezenty niosą czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę kandydował na lidera kodu!!. Już zapuszczam kitkę, w uszy wbijam po cztery kulki, przestałem płacić "elementy", apeluję o zbieranie kasy na wsparcie- muszę przecież kupić kilka kolorowych marynarek i spodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu zbierają po 20 gr za te mendy - przesada, za darmo nie chce sie o nich czytac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ilu by ich było gdyby chodziło o opowiedzenie się przeciwko obecnemu układowi w mieście i regionie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie będzie pluł tak jak ja , mnie wybierzcie, mam kilka zakupów do zrobienia w Paryżu i nie jestem alimenciarzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy za Mateuszem! Bez niego ten ruch się rozpadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bycie w KODzie to dziś obciach...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą bronić złodziei aferzystów. Kamizelki żółte pozakładajcie i do sprzątania ulic Lublina się zgłoście. Będzie wtedy z was pożytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ arogancja obecnej władzy jest nie do zniesienia ludzie sami zaczęli się organizować. To PiS wyprowadza ludzi na ulice atakując, obrażając i niszcząc wszystko, co może stanąć mu na drodze. A każdy widzi że droga ta prowadzić nas do rządów autorytarnych lub jeszcze czegoś gorszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zmieniajcie Kijowskiego,bo on i tak podobno najuczciwszy w KOD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyfakturowani.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kiep pisze, że PIS wyprowadza ludzi na ulice? Jeżeli nawet to w jakim celu? Jeżeli są to uroczystości państwowe to źle? Jeżeli w Lublinie są wybory, to może w końcu KOD wypowie się czy blokowanie sali kolumnowej, fotela marszałka jest zgodne z prawem i demokratyczne? Jak do tej pory to KOD działał przeciwko rządowi, Sejmowi, a nie przeciwko tym, którzy autentycznie łamali zasady demokracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kijek nie ustępuj. Masz lepszą prezencję niż BUL. A finanse to pestka. BUL zostawił w maju 2015 r w kasie Kancelarii Prezydenta RP GWno zamiast 1/2 z całorocznego budżetu tej Kancelarii ze 118 mln PLN. I nikt BULa do tej POry nie rozliczył. Startuj z Komitetu Obrony Draństwa bo POkraki POszli do sraki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nawet Ten co mu zabrakło na bilet do Nowej Zelandii wystawił gębę do.... fotografii, słońca czy na Prezesa lubelskiego Komitetu Obrony Draństwa. POszoł won
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcą wygryźć łotry Mateusza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się żrą tak jak w platformie i nowoczesnej, jeden cwaniacki element, Mateusz to KOD, a KOD to Mateusz, niech zrezygnują wszyscy co czepiają się Mateusza i chcą zrobić kapitał polityczny i korzyści !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mateusz Kijowski powinien dalej kierować KOD, a reszta "zarządu" to kombinatorzy i chcą zbić fortunę i kapitał polityczny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierzcie mnie. Ja Wam (KOD-owcą) wystawie faktury za wszystko: za zajęcie pasa drogowego, chodnika, placu, za hałasowanie, za wk-urwianie ludzi itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#muremZaMateuszem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...